pardOdu

zjbs,kad universalas.Manau pjaut reikia nuo arkos vidurio,nes pas ji i sikna gavus zalgirio gatvej gerai,tai sikna nusedo Blogai arkos kaip ir sveikos,bet geriau ir ju puse ispjaut nx,nepamaisys Gerai O kur galima apziuret? Jis kita savaite atvaziuotu pas mane,paziuretumem,o kai ispjausi-pasiimtumem.As L.Giros gatvej antruose fabuose gyvenu,o tu? Kur vaziuot?

aisku, bet kokia masina kai patenka i wu monstru garaza, tai ji jau nebegali buti sveika. pvz pasratui jau su bulgarke papjaustytos stupicos Cha cha

Robis panasiai Cha chaDzhedaj paskambinsi Mirkt karoliniskes menulio g.2 maps.lt/map/default.aspx?lang=lt#obj=578516;6063161;Pa%C5%B Eym%C4%97tas%20ta%C5%A1kas;&xy=578694,6063162&z=5000

bl, net rekiau i savo tel WU WU WUUUUUUUUUUU, bet bbs, durns mano telefas, nezino wu numeriaus Nežinau Cha cha

trulikas kur tau stupicos papjaustytos? as dar ratu net nenuiminejau Kvankt?

Juokiasi Juokiasi ubaggs tai žvairys, nuo pat pradžių pirmame poste numerys matosi Cha cha

o numerius paciam pYrmam poste Juokiasi Apsvaigęs bl, sako, aklus saudys Linksmybės

O jus nevarykit an to 2.8 pas pusbroli 2.8,normaliai vaziuoja,o golfas legvesnis,taigi,manau,geriau vaziuos Mirkt

Cha cha

ubagssui jau senatvė, tuoj pradės kaip dėdė ūsas kliedėti po forumą Cha cha

wu,o tai kur man tau paskambint? Ir ten VR6? ir salonas jo,ane? tada daug smulkiu daliu ir nesmulkiu reik… Nes pas pusbroli 91m VR6

ai radau numeri,sorry Šypsena

ragu nebebera Labas

psio pisu i garaza Labas

ragai gali būti įstatyti bet kada Cha cha

vienaip ar kitaip viso koliko nuemimas,uzdejimas,mirkymas,plovimas uztruko 3val. siaip kolikas patukes buvo,nors viena darba padariau ir ant dusios ramiau del sklendziu

O tai nebuvo sklendziu? 2001 2.5D?

NE,ir neturejo buti pas mechanke Be be be

o jeigų būtų, tai būtų jau šūdas, ane?

kipsas-woodzis,tikrai zinai? nes del tu mechanu automatu nuomone dviprasmiska Nekaltas