pardOdu

ju kaina buna tokia, kokia pardavejas pasako Cha cha jei rimtai, mazai tu kuiliu be ragu, bet pas draugeli ner… ir jam p Cha cha tai, sakau, jei kokis 20-30Lt, tai padovanociau anam Cha cha

as linkes tyketi vin kodu ir katalogu,jei netinka toks variantas,teks lupti ir ziureti Labaspas doktora ju ir neturejo buti,tai issirinko,del sventos ramybes

ne bled ne per siules Cha cha kaikur parudijimu yra, geriau jei atvaziuotum paziuret Mirkt

dzedaj, cia juokies ar kazka ne taip parasei apie 150Lt? Pavargęs Kvankt? Cha cha

nu nx 20-30 lt,ok duodu 40 tada Cha cha Man reikia bamperio ir galines masinos dalies Mirkt

ubagss,susiveliau truputi

ubagss skambink Mirkt

uz 300lt visa pasato sikna parduot galiu. kol wu nematys, supjaustysiu

O kur atvaziuot galima? Ne man reik,o zmogus Moletu rajone gyvena,pusbrolis mano… O kaip stovis? nes jei veltui vaziuot tai nu nx,man galo reik,kad privirint galima butu,kad nebutu nachren supuves

Ai bl Juokiasi pamirsau paklaust.Sedanas ar universalas?

nuo kurios vietos pjauta turetu but?tik galas ar nuo vidurio? nes arkos aprudijusios, vienoi bietoj yra kyle sone ji bandyta tvarkyt, slenksciai iki vidurio sveiki arciau galo jau skyles Šypsena

universalas

universalas, bet bagazines dantis vietomis turi viena kita vezio lastele Piktas

wu, kur skambyt?

ble, tai koks čia ledas? Cha cha

wu turiu klasYma kaip cia yra dedi 2,8 vr6 motoriuka ir rezultate turesi tik 128kw? Nekaltas ar apsimoka? ne geriau kazka pasiburt? kad ir jamt 2.o litry pasato matara ir sutvarkius jy uzmaut sraigyte? Nekaltas

man i Mobilusistrulikas, taip turi per zenkliuka ir dar por taskiuku bet prisabacinus zenkliuka px nx Cha cha

Robis as maniau kol nenulupau plastiku Juokiasi Juokiasi Juokiasi

pakėlei plastmases ir ledai kristi pradėjo? Juokiasi Juokiasi

Manjakas kolkas uzteks, aisku butu pigesni tie r32 tai apie toki galimabutu mastyt Cha cha