Parasykit savo nuomone apie saugos DIRZUS

Seguosi ir priekyje, ir gale, ir taksi.

Šiaip pasidarė įdomu paskaitinėjus, kas per manevrai turi būti atliekami, kad diržai trukdytų Aš nekaltas Juk dirba tik rankos, kojos ir be abejo galva, o diržas tam VISIŠKAI netrukdo.

Tai as ta ir sakau nx jie isvis buvo sukurti?Cha cha

Man atrodo jokio skirtumo as kaip ir vazinejau anksciau be dirzu taip ir vazinesiu, o kas su jais vazinejo tas ir vazines toliau, jei gerai kalsi tai ir dirzai nepades as nesakau gal nuo 80% avariju dirzai saugo, bet 20 lieka kai geriau be ju vaziuoti, baigiu ir as sita diskusija

buvo tox atvejis, kai druzokas kale i stulpa, po to vertesi: pats be dirzo isskrido pro langa,ir tik nusibrozdino, o keleivis su dirzu buvo gana ziauriai prispaustas viduj, siuta galva,smakras, koju ir ranku luziai.
man paciam teko verstis Plateliu miskuos (einant ant posukio >90km. zvirkeliu numesta rastuka kabinau), islekiau is kelio per griovi,bum i medi ir dusyk sonu verciaus. tai, kad dabar rasau,esu dekingas nuojautai, kad tuo metu prisisegiau dirzus.nuo to karto visada su jais vazineju.
kartais jie tik maiso ir pridaro bedos, bet 98% jie reikalingi ir padeda. o ar juos segtis, ar ne, tai kiekvieno asmeninis reikalas

Be jokių išlygu - visada ir bet kur su diržais. Jei nagalite įsigyti keturtaškių, kurie tikrai nėra patogūs jei važinėji mieste, tai standartinius būtina prisisegti. Porą kartų diržai yra man išgelbėję gyvybę, o mano bendradarbė kai įvažiavo į taksoną, tai taksono keleiviui lūžo ranka. Taigi ir taksi būtina užsisegti. Tokie pasakymai, kad jei būčiau su diržu, tai būtų sumalę, o dabar išlėkiau per langą ir vaikštau nusukta galva, tai visai juokingi.

As tai nasuprantu kodel uz neprisegtus dirzus mentai baudzia. Suprantu uz greiti, kai kyla pavojus kitiems eismo dalyviams, bet dirzai cia del mano saugumo. Sutinku, kad keleivis turi buti prisegtas, bet tas kad vairuoja tai nelabai. Jis valdo masina ir jis atsako uz savo gyvybe. Zmogus turi turet pasirinkima kaip jam rizikuot ar ne. Ir prie ko cia mentu baudos, gal as zuditis vaziuojuCha cha, o jie mane uz tai, kad be dirzo vaziavau nubaus. Nesamone gaunasi!

prikin, sergunchik, jei neuzsimusi o ikrisi i koma… ir gulesi 30 metu komoj tau cia jokio sveikatos draudimo neuztex… mentai babkes taupo ir durnas galwas saugo… gal kartais net per geraj saugo…