Parasykit savo nuomone apie saugos DIRZUS

Parasykit savo nuomone apie saugos DIRZUS

Man idomi driver’iu nuomone apie dirzus.Nezinau cia durnas iprotis ar ne,be tik isedes uzsisegu.Kartais net juokas paima-isoki i masina 100 metru pavaziuot,bet automatiskai prisirisi.

nu iprotis lyg ir nera blogas Šypsena

As tai dirzu isvis nesisegu nebent kur nors trasoj vaziuoju, as manau kad mieste dirzai nereikalingi

va as irgi pastebejau bloga savo yda kad mieste nesisegu dirzuAš nekaltas bet trasoje visada nu beveikCha chaMirkt

Cha cha pas mane lygiai toks pat iprotis, net i taxsi atsisedes ieskau dirzo Cha cha jei vaziuoju priekyje (varuoju ar salia vairuotojo) net nebejaukiai jauciuosi jei dirzo neuzsiseges Aš nekaltas O va kai pabandziau uzsisegti gale dirzus, tai savijauta Ignore Blogai ir ziauriai nepatogu!

nu kam tie "saugos sniurkai" reikalingi jei gerai plosies tai nebepades ir jie.

As uz. Gal ir nepatogu, bet reik (kazkodel ne visada norisi numirt anksciau laiko ar susizialot) O jei atrodo, kad mieste nereik… Paprasykit, kad kazkas paveztu, kad ir 40km/h ir pasistengtu kuo stagiau sustot(kai geras sukibimas). Saugokit galvasŠypsena

Oi isikibk i bardacioka jei staigiai stbdoCha cha nereikia su visokiais lochais vazineti, man neteko taip stabdyti kad betu suveikes dirzas ir aplamai ar jis nuo stbdymo suveikia

Suveikia,Skiplai,suveikia.Pabandyk per miesta gerai prasinest su dirzu ir be jo.Skirtumas akivaizdus.Sakydamas GERAI-tai ir turiu galvoj.

dirzai Taip
bet kad labai nepatogu juos vartot mieste, kai daug reik vaziuot ir islipinet…
o trasoj tai faktas kad dirzai online Taip

(Y) Aš irgi kartais tokiu būdu bandau įtikinti keleivį užsisegti diržą Šypsenapaprastai padeda.
O kai gerai lėki, tai keleivis paprastai prisisega ir be raginimo Šypsena
Tiesa senuose Žiguliose būdavo montuojami diržai be automatinių įtempiklių - tokie manau gali pridaryti ir bėdos Liūdna

As uz kai vairuoji uzmiestyje Gerai
bet mieste, kai greitis 60 km/h Blogai tikrai pries…
Cha cha nors retai kada juos seguosi Šypsena

vat buvo neseniai bajeris kaune…neminesiu kur bet…
vaziuoju gal 50km/h…sankryza…as 1 juostoj…zalia sviesa…ogi prieky zaliukai stovi…o as be dirzo…sust i 2 juosta…tipo rikiuojuosi kaip turi but…su posukiu ijungtu ir ziuriu i veidrodeli sonini…bet jauciu kad stabdo…tipo ir nematau…pravaziuoju ir stbiu kas darosi uz manes… ogi jie abu i masina begom…as dirza uzsidedu…ir vyis su mirgalke…kirto per dviguba istisine…aplenke…ir kad dejo ant stabdziu…vos neivaziavau Ignore na jau sustojom…aisq buvau pakviestas pas juos i masina…prisiklausiau grasinimu…bet nepasidaviau…paklojau 20 lt…bet geriau nesakysiu uz ka… Šypsena

suveikia tai nedaznai, pasitaike kelis kartus, bet jis tempima turi kurio uztenka tave prilaikyti t.y ta vieta kur ties pilvu, net nesuveikus fikscijai neblogai laiko.

Patikek gali stulpo paklaust kaip as vazineju, bet as mieste niekad ju nesisegiau nes man asmeniskai jie trukdo gerai manevruoti ir laisvai jaustis… as kalbu apie paprastus dirzus…

  1. Realioj situacijoj gali nespet isikibtŠypsena
  2. Prie kiek didesnio greicio neishsilaikysi.
  3. Gal tau ir pasiseke, kad neprireike dirzu (tikekimes ir toliau taip bus), bet neapsisaugosi, kad kas i tave neivaziuotu.
    4 Cia geda ar ka su jais vaziuot?Šypsena Nesuprantu…

O siulau, kad kazkas kitas paveztu tam, kad stabdymas labiau netiketas butu. (nedarykit tep gatvejŠypsena)

Tenka ir salai pasivazineti, tada isikimbu i rankenele ir jokiu netiketu situacijuŠypsena as mieste esu pries dirzus nes jie man maiso, nors siandien vaziuodamas truputi pries eisma susimasciau kad jei ilekciau tai dirzai man padetu, bet…

Stengiuosi neuzmirsti ir kartais mieste uzsisegu

[/quote]

Oi isikibk i bardacioka jei staigiai stbdoCha cha nereikia su visokiais lochais vazineti, man neteko taip stabdyti kad betu suveikes dirzas ir aplamai ar jis nuo stbdymo suveikia

[/quote]

Audi C4 nuo stabdymo dirzai uzsifiksuoja, o tai nelabai patogu, bet saugu Šypsena Jei trasoi pamatei mentus ir pradesi stabdyti, uzsisegti nesigaus, kol stabdziu neatlesi Cha cha Cha cha Cha cha

vat butent as del to istatymo kur gale dirzus bus privaloma ir nervuojuos labiausiai nes kaip cia kazkas sake ziaurai nepatogu ir antra PAVOJINGA senose masinose gi ten dirzas prie dvieju varztu ir automatiskai nesireguliuoja tai ka man dabar pries paimant kiekviena keleivi reikes dirza butent JAM sureguliuot Piktas

o priekyje visada uzsisegu Gerai