Parasykit savo nuomone apie saugos DIRZUS

Del mentu tai as nepergyvenu ir dabar taip darau sustoju ir tada uzsisegu o tik tada langa pradarau, bbd as ant mentuCha cha

as ir buvau tokios pacios nuomones apie dirzus mieste kol nepadariau avarijos.Laimei dar gyvas.Va tau ir miestas.Kai su galva palieti stikla taj ir gyvenimas kitaip atrodoCha cha
Tikekimes skilpai kad to nepatirsi niekada.

  • pagalves neuzsisegus dirzo neissaus.Nors gerai.Jei sedetum be dirzo sutrintu toj masinoj.

Visi prisivazineja be dirzu.
Pora atveju

  1. Viena pazistama keleta draugu palaidojo, nes chebra be dirzu vaziavo.Raqmybes jiems.
  2. Buvo avarija. Abu vairuotojai biciukai sveikuteliai, masinos vos ne drebezgais (mieste tai buvo), o vienoj masinoj buvo keleive be dirzo. Lengvai ishsisuko su sutrenkta galva ir koja Baisu.

Taip kad, isvadas as jau padariau, ir visada uz vairo stengiuos su dirzu buti. nors ir 100m vaziuoti

mieste siaip be dirzu vazineju, na nebent polisija stovi… o uzmiesti tik isvaziaves iskart seguosi, ir keleiviui patariu, nesinori rizikuoti savo ir kito gyvybe prie didesniu greiciu. 9nes paskutinius du savaitgalius visokiu debilu pilna ant kelio, tai vienas bando taranuoti, tai bliamba girti nakti po kelia bludija)

teko trenktis du kartus greitis apie 50~60km/h smugio metu, na tai nieko nors ir be dirzu buvau, bet jau taip i pedala stabdzio atsiremiau, kad pedalas uzlinkoAš nekaltas

Mieste greitis 60km/h, bet jeigu susiduriama su priešpriešais važiuojančiu automobiliu, kurio greitis irgi tik 60km/h (nors tikriausiai gerokai daugiau) - gaunasi 60+60 Baisu

teisingas atsakymas! Verta susimastytiAš nekaltas

mano nuomene apie dirzus yra tik teigiamaGerai,
mieste gal pats ir nestabdau kad ishlekciau pro langa, bet kai vienas pridurkas trenkesi man i shikna 60km/h ir dirzas suveike, dabar tik ilipes i mashina visada prisisegu, niekada neaishku kada koks Baisu i tave ivaziuos

Viana karta vaziavom autostrada, sedejau salia vairuotojo ir miegojau staiga i kialia issoko stirna draugelis kai lupo ant stabzdziu tai mazai npasirode, buvau atsipalaidaves bet prisiseges ir aciu dievui nes kitaip tikrai buciau paneles atsikandes, taigi as visom keturiom uz dirzus, nesvarbu mieste ar trasoje visada vaziuoju prisisegesTaipTaipTaip

Jei ne dirzai, tai turbut manes gyvo nebutu. O mieste, lyg gritis ir ne pats didziausias, bet maciau ne viena avarija, kai greitis smugio metu buna ~20, o masinos priekiniame stikle galvu zymes. Bent jau stiklo gaila, jeigu galvos tuscios! Beje, dvi masinos mieste tikrai nera 60+60=120. Tai panasu i atsitrenkima i siena prie 60, netgi su mazesnem pasekmem. Kas domejosi krash testais, zino, kad ten yra simuliuojamas dvieju priespriesais vaziuojanciu automobiliu susidurimas. Kitip sakant, priespriesais vaziujanti auto galima traktuoti kaip siena su paminkstinimu.

As uz dirzus. Tiek mieste, tiek ir uzmiestyje. Visi nepatogumai - tos 2 sekundes, reikalingos dirzui prisisegti, taciau veliau as ju ne nejauciu. Manevruoti tikrai netrukdo, mat naudojantis veidrodeliais pakanka pasukti tik galva. Ipratau prisisegti ir pries metus del to labai dziaugiausi, mat teko apsiversit su masina (slidziam kelyj uzskersavus ratas pakliuvo i duobe ir…). Gal ir nebuciau uzsimuses -greitis nelabai didelis buvo, bet… Darykit isvadas, vienintelis suzeidimas-isipjoviau ranka lipdamas per langa. Jokiu melyniu, nieko. Saugos dirzai yra geras isradimas.
Pasiziurekit: http://www.banga.lt/admlt/2content.content_view_diary/51898-=(1537922996 Nustebęs

Ash tai kazhkaip net nejaukiai jauchiuosi, kai neprisiseges, kazkaip, atrodo tvirciau sedi kedeje ir ant staigaus posukio nenukrisi ant keleivio Mirkt

O shiaip nematau skirtumo ar tai miestas ar uzhmiestis, juk kartais mieste greitis sukasi apie 100 km/h…
Dar vienas dalykas, kaip jau kazhkas teisingai paminejo, jei neprisisseges neveikia AirBag’as.

As irgi pritariu tiems kas uz dirzus. Be to man tapo iprociu ji uzsisegti. Kai neuzsisegi nu kazko truksta… Šypsena Nejaukiai jauciuosi Šypsena Dirzai mano manymu butini Šypsena Jei yra sansas issaugot savo sveikata reikia ji ir isnaudoti Šypsena

skiplai, o kuom skiriasi tavo vaziavimas mieste nuo vaziavimo nemieste???

as tai nuo vaikystes prisisegu… ir kai vaziuoji aktyveu biski dirzas neblogaj prilaiko… ir sejp esu ivaziaves i sikna viena karta prie greicio ~20km/h ir net nenoriu isivaizduot kaip as skraidyceu po salona prie greicio 50-60km/h(paziurekit NCAP testus Baisu )… ir gale kai sedziu irgi prisisegu(jei yra kuom), nes nepasitikiu kai kiti vairuoja…

Uzmiesti vaziuoju gal ir greitai bet tiesiu keliu be jokiu manevru, o mieste irgi greiti megstu bet kadangi pilnas Vilniu lochu, tai tenka gerokai panardyti tarp masinu ir taip visokiu nesamoniu pridaryti, nes dar paprastai sutinki koki druzoku kuris irgi nusiteikes per miesta prasinesti, tada man dirzai labai maiso, as kalbu apie paprastus dirzus…Kietas

skiplai, o tai nx tau dirzai uzmiesty? mazeu manevru - mazesne tikimybe ka nors ‘pagaut’… tai nx kazkokiais jbnais dirzais isvis varzyt savo laisve???

diskusija baigiu,bo jau pilstymas is tuscio i kiaura ir prasidejo kiekvieno issipisinejimas.
Galiu pasakyt tik taj,jog jei dirzai yra juos privalu uzsisegt.O cia jau kiekvienas pasirenka uzsisegti juo ar ne.
Ir cia skilpai px,golfinio tiunigas neapsaugos jei kur plosies.Tiesiog nenoriu moralizuot nes mane irgi bande moralizuot kol nesupisau.Dabar jau seguosi every time.

  1. as uz dirzus ir mieste, ir uzmiestyje. sakyciau, dirzai nepatogus yra tiems, kurie ju is viso nesisega - neturi laiko priprast. man jie niekad netrukdo. ir seguosi automatiskai. dar auto neuzkures bunu.
  2. mano argumentas tiems, kurie mano auto sedi yra toks: visas baudas mokes tas,kuris neprisiseges dirzo. padeda.
  3. segtis dirza sedint ant galines sedynes irgi labai svarbu, nors tikrai ne taip patogu. turbut esat girdeje apie nesena seimo nario mirti? sedejo gale. nebuvo prisiseges. turbut esat girdeje, kuomet avarijos metu gale sedintis a) islekia pro priekini stikla; b) atsitrenkia i priekine sedyne, ja nulauzia ir uzmusa priekyje sedinti? tai va. priezastis - neprisegtas dirzas.
  4. manau,kad erelius be dirzu reiktu griezciau bausti. tiek snekos.

tu esi saunuolis!zmogus turintis savisaugos inkstinkta!daugiau tokiu butu,tai maziau auku butu!

nu baust tuos kas be dirzu Piktas
du atvejai is mano pazystamu: veiksmas kaune taxi… panele is galines sedines perskrido i priekini stikla ir operuota galva, bicas priekyje vaziaves -mire. greitis buvo apie 70km/h
vilnius mergina sedi priekyje kai masina masina kur ji buvo keleive trenkes i kita galva prilipo prie stiklo nu o ggraziai merginai tai ner gerai,
tai va dirzaiGeraiGeraiGerai ir dar kartaGerai