Paranoja

Cia tai tikrai paranoja… Pavargęs

Mano viena pazistama su seimyna gyvena nuomojamame bute. Is paziuros viskas neblogai - dvigubos durys, neblogos spynos. Bet apvoge juos - isnese kompiuteri ir pan. Žliumbia tai tada jie seimininkams pasake, kad jei neides sarviniu duru, jie kraustysis kitur. Skudancia sirdimi seimininkai duris pakeite

as manau, kad jam sirdies neskaudesCha cha bo dabar sunku ta buta nuomuotis susirastiNekaltas Bandysiu dar tris menesiukus tam paciam pagyventi (baisiai tingiu kraustytisDrovus) O tadu ziuresimNekaltas

čia tipo naktį ateis … Apakęs Apakęs Apakęs
Cha cha

turbut pasisiotNekaltasCha cha

TaipCha cha

manai pas jį tuliko namie nėr? Nekaltas Nekaltas
Cha cha

jis net ranksluoscio neturiNekaltas tai ka bekalbet apie tulikaNekaltasCha cha

O paskui ir i lovyte Cha cha

jus cia man paranoja gilinat?NekaltasBaisu

jus cia man paranoja gilinat?NekaltasBaisu

[/quote]

Nea, tik bandom isgydyti Mirkt

Emar, užjaučiu. Ir patariu pasidaryti kokį nors uždarymą balkono durims iš vidaus - išeini iš namų, užslendi dar papildomai duris ir viskas. O lauko durų spyną būtinai pasikeisk Taip

Emar, Tu fima “Vienas namuose matei”? Tai gal vertetu namuose va tokiu visokiu navarotnu slapuku-kliuciu ruozu irengti? Atbaidytum visokius naminukus-vejus-bildukus?
O gal vertetu Vaiduokliu medziotojus issikviesti? arba komisara Reksa? tfu, nebziuresiu daugiau TV, nes pradedu mastyti stereotipais Cha cha

nia Liežuvis
bandom paaiškinti su kuo tai susiję… ir galimos pasekmės Cha cha

Pamenu, kai mes su mama tik tik įsikraustėme į butą, kur dabar gyvenu, durys buvo tokios senos, muštos dermantinu, į tarpą tarp jų ir staktos galima buvo pirštą įkišti. Rakinosi tokia spyna, kur iš vidaus užsitrenkia, elementaria tokia. Tai aš dažnai pamiršdavau raktą ir tašėje nešiojausi specialiai peilį tokiam tikslui - įkiši į tarpdurį kur spynos liežuvėlis, jis cak ir atsistumia.
Sykį grįžtu namo - iš lengvų požymių matosi, kad kažkas svetimas viduj pabuvojęs. Daiktai pajudinti, viskas gražiai apžiūrėta. Matyt irgi su peiliu įėjo. Bet nieko nerado, tai tik arbatos pagėrė ir išėjo Cha cha
Paskui įsistatėm normalias duris, kiek galima Cha cha

Del paranojos, jus ramiaiDrovus, as bijau virsutinio kaimyno, nes pacia pirma diena vos su juo nesusimusiau, o devinta valanda pradejus niuniuoti (radijos dar nenusipirkau), jis pradeda bildetiBaisu Todel, grizdama namo lipu laiptais ant pirstu galiuku ir visada pasiziuriu, ar kaimynu durys nepravirosCha cha
Be to, pirmas suvokimas, kad durys islauztos ta isimintinaji vakara atejo tada, kai pamaciau, kad pakelus dangteli nuo rakto skylutes - sviecia dangus, o to but negali, nes dvejos durys. Todel, kai lipu laiptais, nuo laiptu vidurio pradedu bandyti iziureti, ar matosi kad uzrakintaCha cha
Trecia, po to pradejo vaidentis, kad kazkas vaikscioja po mano buta, nes lyg tai uzrakindavau per tris kartus, o rasdavau per du (galejau ir pati taip uzrakint, o po to neprisimintDrovus), tai pradejau duris remti degtuku - jei kas nors ieina - degtukas nukrentaCha cha Dabar pradesim balkona klijuot lipnia juostaDrovusCha cha Nenoreciau dar pradet bijot, kad nakti kas nors gal sugalvoti laipiotPavargęsCha cha Nes mobilka dar isnesBaisuCha cha

Vejas to padaryt negalejoNe Bent jau as netikiu…

-Umos sast ir nera-

EMAR tu ten atsargiau su ta paranoja… išveš paskui…Apakęs

uodegiuk Mirkt jai ne paranoja, ji gi myli viršutinį kaimyną… Cha cha ir bijo jį prarast… matai net niūniuoja… Liežuvis

as noreciau, kad ji isvestuDrovusCha cha O niuniuoju todel, kad pas mane tylu kaip kapuos, tik saldytuvas burzgiaCha cha