Paranoja

Paranoja Pavargęs Baisu Drovus

Turbut jau iki gyvo kaulo igrisau visiems su savo dejavimais del isplesto butoDrovus Bet jau buvau truputi atsigavus.
Ale vakar parejus namo radau balkono duris, uzkabintas is lauko puses (yra ten toks kabliukasNekaltas). Pastebejau is karto, nes pamaciau, kad tarp padziautu skalbiniu truksta vieno didelio ranksluoscioNekaltas
Bandau viska suversti vejui (jis vakar buvo smarkokas), bet siandien pradejau abejotPavargęs
Tai va, norejau pasikonsultuoti - gal vis delto cia vejas?Cha cha

P.S. tai nieko bendro neturi su bangieciu/pliusbitieciu, kurio nikas yra vėjasCha cha

Balkonas be grotų?
Kuriam aukšte?

balkonas be grotu, kopeciu nera, ketvirtas aukstas is penkiu.

O ranksluosti radai ?

Na, 4-am aukste sunkoka butu ilipt i balkona Nekaltas Gal tikrai vejas nupute? O kaip su tuo kabliuku - irgi vejas uzkabino is lauko? Apakęs Šypsena

Ne kur ji galejau rasti, jei balkone jo nebebuvoNekaltas

Vienas iš dviejų. Arba paranoja, arba kažkas virvele nusileido nuo stogo, būna ir tokių nutrūktgalvių. Aš pati gyvenu antrame nuo viršaus aukšte, tiesa aukštų daugiau, tai mažiau šansų, kad toks savižudis atsiras Nekaltas
Rekomenduočiau stiklinti arba grotas dėti. Nes paranoja toks dalykas… geriau be jos gyventi.

O koks rajonas? Turtingas alkašiukais-narkomanais ar biednas jais?

Lauke, prie namoNekaltas Arba kaimyno balkoneCha cha

Nzn, anksciau gi ir stipresni vejai buvo ir tokiu bajeriu nebuvo. Bet siryt stebejau ta kabliuka- smarkokui vejui puciant jis vos vos virpaNekaltasCha cha Uztat ir suabejojau. Bet ranksluostis buvo pakabintas prie pat duru, tai gal jis cia nuskrisdamas ir uzkabino netyciaNekaltasCha cha

Na, jei vejas nupute, galejo kur apacioj metytis Šypsena

Rajonas toks maisytasNekaltas Tarpais turtingas, tarpais biednasNekaltas Bet pries menesi mano buta isplese ir isnese kompa. Tai nezinau kaip cia pavadintDrovusCha cha

Ziurejau, nemaciauNe. Siaip as ir grizau apie 10 val. vakaroDrovusCha cha

Nupirk degtinės butelį ir pastatyk balkone. Jeigu tai vėjas su kojytėmis ir žmogiškos prigimties, netrukus jo nerasi ir tada tikrai žinosi, kad metas išskirti pinigų apsaugai - grotoms ar įstiklinimui. O gamtinės prigimties vėjas pilno butelio nenupučia Juokiasi

butas nuomuojamas, tai man turbut neiseitu nei grotos nei stiklinimasNekaltas Be to, skolu turiuDrovusCha cha Guodziuosi bent tuo, kad pro langa matosi, kad nieko nerCha cha

EMARApakęs uzuojauta tau del vagysciuGėlė ir kaip sugebejo is buto kompa isnest? nu ir nesekmeNustebęs

Tada oi…
Ieškotis kito buto - neina?

per velykas nakti islauze spynas is dvieju duru ir isneseNekaltas

O kur garantijos, kad kitam nebus taip patDrovus