Paranoja

nu jo…Pavargęs

O TAVO šeimininkai turi dar vieną raktą…?- žinai ką aš tau pasakysiu- pasikeisk spyną- ir rakto neduok nei šimininkams…Net nesakyk- buna ir tokių šeimininkų- kurie iš to gyvena-…bet kokiu atveju- gali PASikalbėti su jeis…Beje- ar sakei kad buvo apvogę…?

[quote]
EMAR rašė:

Bet tai turbut zinojo, kad taves nera namie…Apakęs Nebaisu tau dabar ten gyvent, gal tikrai pagalvok apie buto pakeitima?

va aš ir dėl rato norėjau paklaust? spyną pakeitei? po vagystės?
BŪTINA pakeisti. ir atimti raktą iš šeimininkų

Matyt, del visko kaltas Karlsonas, kuris gyvena ant stogoTaip Ir tikriausiai jis tau neabejingasMirkt

kadangi keiciau spynas po islauzimo, raktai tera vieni - pas mane.

Bora, turejau toki plana, kad kraustysiuos i nuosava, t.y. tada, kai sutaupysiu pradiniam inasuiNekaltas Ir vis dar tikiuosi, kad cia vejasDrovusCha cha

dar vienas variantas… balkonas šalia yra? perlipti vieni juokai… o balkonodurys gerai atsidaro? Cha cha Cha cha
dar ten kas nors yra? Cha cha adresą sakyk… padėsim išnešt Cha cha

Man rodos, kad nera, bet reikes pasiziuretTaipCha cha as dar siandien uzklijavau lipniu juosteliu ant balkono duru, kad buciau tikra, ar kas nors cia bando vaiksciot ar neCha cha
O jei jus domina priestvaninis saldytuvas (kuris net uz mane senesnisCha cha), seni nudeveti baldai, prasomCha cha

[quote]
EMAR rašė:

Taaaaip, savo butas yra gerai, o namas dar geriau…ŠypsenaGal ir vejas, bet atsargiai tu Nekaltas

šiaip tai nežinau- gali reikalauti kad šeimininkai rūpintūsi buto ir tavo saugumu jame- kaip ne kaip- jiems už paslaugas moki pinigus…Aišku čia gal iš fantazijų knygos- bet visgi- butas tai jų- lai rūpinasi…

Bent jau mes tai buvom pasakę( kol durų nepakeitė)- kad už vagystę ir nuostolius bus jie atsakingi- kol nesutvarkis bent jau durų su švilpiančiu vėju per plyžius…Durys pakeistos- o daugiau- kad Vyrasper klaidą buvo įsileidęs kokią tai moterą- tai jau mūsų bėda…( beje- išsiaiškinom- viršuje buvo pardavinėjamas butas…)

O tu man dar pasakyk- kaip tu įvėjei į balkoną jei jis buvo užkabintas iš lauko pusėsApakęs

Emar, matyt isigijai nemtoma kambarioka Cha cha Dabar ranksluosciu pasinaudos, veliau - dar kai kuo Cha cha

Manau, Magnoli, esi neteisi, itardama seimininkus. Gal taip manau, jog pats buta isnuomojuCha cha
O jei rimtai, tai nekeiciant spynu, nesunku tuo pasinaudoti buvusiems nuomininkams. Nors jie iseidami raktus grazina, taciau pasilikti pasidarytus raktus jie turi visas galimybes.
Asmeniskai as, pasikeitus nuomininkams, spynu nekeiciu, taciau naujuosius gyventojus apie tai perspeju ir patiems pasikeisti spynas nedraudziu.

apie vagyste seimininkui pranesiau is karto Taip pro duris vejas nesvilpia ir spynos neblogosCha cha Kadangi kompas buvo pirktas neseniai, tai matyt, tada seke ir zinojoNekaltas
o balkonas siek tiek prasidaro, nors ir uzdarytas. tai as su virbalu is vidaus ta kabliuka ir atkabinauTaipCha cha

žinai- jau šiais laikais tai niekas nebestebina…Kadangi ir pati nuomojuos- tai žinau ir tokių atveju…
Taip

Žiūrėk EMAR, kad netektų hig.paketų į seifą slėpti Cha cha

as kazkaip itariu, kad tada be kompo ir higieniniu paketu isneseNekaltas Juokiasi

o kaip kaimynai- ne alpinistai kokie kartais…?
Nekaltas

Ne nezinau. Zinau, kad virsuj gyvena toks senas bjaurus diedas, uznesantis i alkoholikaNekaltasCha cha

manau kad išeitis iš paranojos viena- kais gyvenamą vietą- ir kuo greičiau…

juo labiau- kad prarasti nėra ko- išskyrus savo paranoją…Apkabinimas

Na jau turime EMAR vagies psichologinį portretą: pasisėdėjo prie kompo, pasinaudojo paketais… paskui matyt prisireikė pasišluostyti Cha cha
Fui kokia aš nešvanki Flirtas