Padekit del game\'u parsisiuntimo....

Padekit del game’u parsisiuntimo…

Na as geleziniu nervu neturiu…ir esu labaj nekantrus (kas mane labai nervuoja) ir ar galit pasakyti kuriuo paros metu geriausia siustis zaidimus???

P.S. Kuriuo paros metu zaidu paripompino greitis yra greiciausias kb’aitais???

pas mane tai eMule mazdaug greiciausia varo nuo 1 valandos nakties iki 8 valandos, ir diena nuo 12 iki 14. Mazdaug greitis apie 20kb/s

O mano eMule daugiausiai iki 10kb/s ishspaudzhia…ŽliumbiaŽliumbiaŽliumbia

Bandau parsisiusti iMesh bet kaskas neto…Nekaltas

Man emule nieko neisspaude Cha cha O va dap’as 25kb/s savaitgaliais iki 100 kb/s Šypsena

[dF]

Is kur eMule gaut???Is download.com galima?

Jau eMule nedomina…Is kur gaut dap’a Cha cha ???

O to DAP’o pilnas pavadinimas kartais ne sitas Download Accelerator Plus ?

eMule ish http://www.emule-project.net

P.S. Shiaip inetas mano ****as, tai per DAP’a kartais apie 20-25kb/s varo…

Jop, ji ish doanload.com’o galima parsipoost…

Jo jis man greiti padidina Šypsena

[dF]

deFacto tu gali man padeti as nepagaunu sistemos biski ant to dap’o…
Krc as ten radau search ir nustaciau ant games…eina jis i intika ir as nezinau kaip pradeti siuntima…kaip?? Cha cha

P.S. Juk as intike tikras Genijus Cha cha

Jis jei ka siunti ysijungia ir tada per DAP’a siunchiasi…

Kaip reikia parsipoosti geima per ta dapa niekaip nerandu?!?!?!?! Žliumbia

Aj taj bent ka paspaudi pompint ir automatik per dapa ejna?

Sakykim nori ish kokio ftp siustis graju, du kartus paklikini ir tada ysijungia DAP’as, spaudi "Start Download" ir siunchia…Mirkt

Taip yra vienas budas per URL → ADD New URL ten idedi linka ir OK. Antras budas is ftp paspausk du kartus ant failo Šypsena Isoks 2 langai ir ten viena uzdaryk, o kitam OK Ir siusis. O kaip noresi iseit tai paspausk PAUSE (kaip ateisi RESUME) ir icona isjung Šypsena Atrodo daug maz papasakojau Šypsena Zinoma dar jeigu supratai Šypsena O va jo minusas yra toks, kad nevisus failus siuncia su juo Šypsena

[dF]

Jop

O gal galima jy kaip nors atjunkti, nes bishni nervija kai ko nors neisheina siust…Kanda