Padekit del game\'u parsisiuntimo....

A va sitas ir mane uzveikia, bet nezinau ar imanoma ka nors padaryt Šypsena

[dF]

Bet ten nera jokiu procentu…as negaudau jau pompinu o ten ka raso kad trancver rate kaska ir raso greiti ir kaska File size ir ji didina (mg vis auga) taj kiek supratau tas grajus (kuri as pompinu) dbz millenium edition ~60mg taj kai tas (file size) uzaugs iki 60mg taj bus parpompintas??Ar tie (file size) kur raso mb tik nuskaito to zaidimo failus ir tik tada siuncia???

Ten kur File Size, turi rashyti: …(kiek jau parsiunte) of …(failo dydis)
Taip pat rasho greity ir kiek laiko liko iki parsiuntimo…Šypsena

pas mane : File size (na kiek jau parpompino) of ( unknown ) (taj reiskia kad blogaj???) ir greitis nepakyla kartais daugiau kaip 5kb/s arba 10kb/s ir laikas unknown Baisu

Girdi duok meila atsiusiu foto kaip pas mane atrodo ir ten papostinau kas ka reiskia Mirkt

[dF]

o kas bande lisboxsyidio galvoju ar sisut tipo ten searchina ir siuncia is ftp bet pimp… ten zino kokie greiciaiir t.t

Ne cia neblogai tik nerodo to failo dydzio Šypsena O del greicio cia jau priklauso nuo ineto ir ftp greicio Šypsena

[dF]

atsiusk ir labaj dekoju!!!Matosi geras zmogutis Mirkt Taip

[email protected]

Gal kas zinot gera ftp is kurio butu galima parsisiust DBZ Millenium Editio???Nekaltas

Parsisiunciau dbz millenium edition bet as nzn kur ji det, jis neysijungia…nej jo failu daug nej ka tik vienas icon’as bl raso "dbz_millenium_dbzde" ,ir nervina jau mane!!!Kas cia yra??

P.S.Zinau as pats dar biski per durnas as ir nedaug zinau bet mane jau baigia uzveikt!Piktas —> ŽliumbiaŽliumbiaŽliumbia

O pletinio(galunes) failas neturi…? Beje, koks failo dydis…?

[LP]

To failo dydis yra 60mg522kg nezinau kas cia yra bl…

Tai 60 miligramu ar 522 kilogramai…? Apsispresk gi Cha cha O jei rimtai… Pabandyk uzhmest kokia galune. pvz. .exe, .rar, .zip, ace, .iso…

[LP]

60 522kilogramai va kaip!!!Bet as nesuprantu kur uzmesti tas galunes???Ant icon’o pavadinimo??Ar kur Baisu??

Jeigu gerai supratau tai daryk taip Šypsena Bus tipo failas toks bandymas.galune, tai tu ta galune pakeisk i kita kur cia kazkas sake Šypsena

[dF]

Bandziau tas galunes keist bet nieko…gal netaip keiciauNekaltas ?

Parasyk ka darei Šypsena Gal gerai gal negerai.

[dF]

pas mane greitis nepastovus Šypsena vidutinis 30kb/s o max man buvo tai 68kb/s

Na jau issiaiskinau … suzipavau ir viskas gerai…ir kaip as nesusiprotejau Nekaltas visada buna pirmas kartas Šypsena kita karta zinosiu… Cha cha