OT:pranesimai apie rastus netixlumus biteje

OT:pranesimai apie rastus netixlumus biteje

kai tik atsidarai bites plius puslapi ir spaudi ‘dienorastis’ numeta i klubu ir forumu sarasa, aciu uz demesi

Pas mane irgi taip būna Nekaltas

…man irgi taip pasitaiko, bet retai…

Sveiki, ar paspaudus ‘dienorastis’ bunate prisiregistraves?

taip

Taip

Cia dabar vyksta mazdaug bites inventorizacija, ar nebudavo pries 2-3 dienas, kad “lauzyta” vaizda ismestu? t.y. be jokiu ikoneliu ir pan. jau matot sutvarke sutvarkys ir sita beda…

va va, budavo, ir be jokiu vaizdu tik ‘lapukai su iksiukais’ bent man

Taippraeita savaite labai daznai, beveik kas antra puslapi vercianat Nekaltasp.s kaip pastebejau **kodel ikonos nebejuda ???**pvz Taip Nekaltas Ne Labas

na man tokiu sposu kad nejudetu nebuvo…bet ash tik viens is daugelio

o nebandiai monitoriaus judint ? Cha cha

jo budavo abu atvejai, raides padideja ir vietoj Šypsena parasyta buvo sypsena ir pns

cia tipo juokinga?

siandien jau juda Nekaltas

Būna, kai servas perkrautas [kažkodėl - nebūtinai darbo metu, kada daugiausiai lankytojų]. Tada beleką spaudžiant mėto į klubų sąrašą. Verčiau palaukti geresnio laiko, arba turėti kantrybės.

Nenoriu pakolkas kurt naujos temos,bet mano problema"ikeliant nuotrauka i F.F vietoj to,kad issisaugotu foto,pakrauna visu klubo foto.bunu uzsiregstravusi.kas per…?ta prasme webe taip buna Nekaltas"

cia jau senai zinoma shita beda, tada ish virshuje duoto sarasho ishsirink vel klubo nuotraukas i kuri nori idet fotkes, ir tada dek, tikiuosi pakankamai aishkiai parashiau, nors nemanau, ta prasme kai ishmeta visas fotkes neik i luba vel det, o per ta visu klubu nuotraukos ishsirink ta pati kluba ir dek Cha cha nu krc Cha cha

Iš pirmo puslapio visda papuoli į “Klubai ir forumai” ar prisijungęs ar ne Nekaltas nors renkiesi konkretų klubą Nekaltas

coby-d,aciu,bandysiu taip daryt Šypsena