OT:pranesimai apie rastus netixlumus biteje

pasakyk ar pasisex

siandien labai daznai tai maciau bangoj Pavargęs Kanda

coby-d,Kai busiu prie kompo,pabandysiu Mirkto vakar tai i dienorasti foto keliau,ten viskas veikia Šypsena

tai dienorashtyje visks normale Mirkt

ne tik del dienorascio ismesdawo… budawo kai ir i kluba iskart eini, irgi ismesdawo i forumu sarasa…

O man sestadieni dingo 11 sms-u. tai jeigu paspaudus “dienorastis” iskarto tampi prisiregistraves - tai ko gero kas tik nori gali uz mane prisiregistruoti ir pasinaudoti mano sms-ais. Esu laaabai supykusi ir nebezinau kur kreiptis… Liūdnas

apie kokius cia sms`us tu cia ka tik nuswaigai…ir apie koky prisiregistravima per dienorasty…

As nusipirkau mokamu sms - siuntimui per Bite - 4 isnaudojau, o like dingo…

Pas mane nupirktas sms refresh’inant Bite+ suvalge Niam niam

Visa diena krovimo greitis tragiskas PavargęsPaspaudus “atsakyti”, “privacios zinutes” ir visas kitas nuoruodas daznai ismeta klubu ir forumu sarasa arba “atsiprasome, bandykite po 15 minuciu” Nekaltas

keite fona, is valentino i pavasarini Nekaltas Šypsena

coby-d,nlb patogu foto per 2 kartus det,bet kaip pasakei,tai taip gaunas patalpint foto.aciu. Šypsena

ner uzh ka Cha cha

atsidarius du bites+ langus, tarkim auto.banginiai, ir IT klubas, A.B norit isikelti viena kazkuria tema “i mano meniu” buna ikeltas IT klubas Nekaltasnarsykle Maxthon , ant IE budavo tas pats Nekaltas

Čia teisingai Nekaltas Pastebėjau ir aš šitą Nekaltas Jos į meniu dedamas ne puslapis kuris yra rodomas, o tas į kurį buvo kreiptasi vėliausiai Nustebęs

šian visą dieną privačias žinutes gaunu po dvi vienodas iškart, žiauriai užknisa Veee be to dažnai žinutę pamatau, tik kai specialiai paspaudžiu ant nuorodos mano meniu, jokio vokelio viršuj nėra, nors žinutė atėjus kartais būna prieš 10min Piktas

coby-d,tai, kad vis delto yra uz ka,dabar nuotraukas idet galiu. Šypsena