OT: Komercijos vadybininko atlyginimas

OT: Komercijos vadybininko atlyginimas

Gal kas zinote, koks gali buti UAB "VP Market" komercijos vadybininko atlyginimas. Apie tai uzklausiau "Verslas ir ekonomika" forume, ale tyla - negi niekas net nenumano Nekaltas

vau, Ginger ketina grizti i LTCha cha
PS. gyvas velnias ten tu vadybininku… ivairaus lygio…

Nea, lietau, neketinu - "snipineju" Cha chaCha chaCha cha

Negi niekas nezino… Nekaltas
Turiu tokius skaicius:
550, 700, o ne "VP Market" galima uzdirbti 1500-2500 litu per menesi.
Beja, privaciai gavau zinute, kad salia "oficialaus" egzistuoja ir NEoficialus atlyginimas…Nu ja, kaip ir nieko naujo Kietas

as tai manau, kad tikrai turetu buti daugiau nei kokie 1500, juk prestizhasCha cha

Labai abejoju, kur kur, bet ten tikrai nesistengia per daug moketi.

Esu girdejusi, kad VP labai skriaudzia savo darbuotojus, moka nedidelius atlyginimus. Bet mano zinios remiasi tik gandais… Nekaltas

O tu man pasakyk, kur dabar neskriaudžia darbuotojų Nekaltas

Manes siuo metu lyg ir neskriaudzia, tfu tfu tfu…
Mirkt

begedziai argi grazu skaiciuoti svetimus pinigus?

nusispjoviau per peti, ctob nenakarkala…Cha cha

nespjauk i sulini, nepersokusi griovio

tai taip lietuviska Liežuvis

Bohema Gėlė - saunu Gerai
Nebukime pesimistais, tai vel kokias vogtas mintis Otmorozok’ui na zlo teks parasyti Kietas Kaip pvz., "Velyvieji 2dienio skaitiniai: Pesimizmas" Juokiasi

iki 800.

Na pazystamas norejo kazkur VP isidarbinti, tai pasake tiesiai kad oficialiai minimumas, o kas liko i "vokeli". Kiek tas suma vokelyje nezinau

Beja, apie atlyginimus “vokuose” radau straipsni “Delfyje”. Placiau, zemiau esanciame link’e:
http://www.delfi.lt/news/economy/business/article.php?id=1940369

Ir niekas nežino, nes priimant į darbą prigrasinama, kad niekam nesakytų ir nerodytų Manau, kad tuose vokeliuose sumos labai nevienodos. Čia pagal nuopelnus ir darbdavio simpatijas ar antipatijas.

Ledi Gėlė, dar pamirsai pamineti giminystes rysi Cha chaMirktCha cha
Zodziu, persasi isvada, kad suma vokelyje priklauso nuo koju ilgumo, krutines apimties, "supratimo" darbdavio igeidziams ir tuo metu tinkamos ar reikalingos seksualines orientacijos Juokiasi
Just joking - NEisizeiskite Drovus