OT: Komercijos vadybininko atlyginimas

[g]Ginger, o isskirus dalykinius klausimus ir svetimos isminties kopijas, tu gali parasyti ka nors svelnaus, romantisko, apie jausmus, meile…
Noriu tiketi, kad tu vis delto moteris…
Irodyk, kad as neklystu…

O ir tai dar ne viskas! Kalbėjau su viena pažįstama - ji pasipiktinusi ir pakraupusi, kaip žeminamas darbuotojų orumas visose VP Market parduotuvėse! Jau nekalbant apie tai, kad priimami laikinai - “bandomajam laikotarpiui” už minimumą, o jam pasibaigus dažniausiai atleidžiami (jeigu patys iki to laiko neištvėrę nepabėga). Bet pasirodo kiekvienam darbuotojui atėjus tikrinamas rankinės turinys ir jei tarkim ten yra cigaretės, ar kramtoma guma - viskas “suštampuojama”… Apakęs O topų topas - kai pas vieną darbuotoją radę paketus paklausė: "tai kiek kartų per mėnesį “tavo dienos?” juk visai neseniai nešeisi… ApakęsApakęsApakęs

Tikrai, Ledi, kad top’u top’as Apakęs
O tai ka veikia "profsajungos" ar dabar jau tokiu nera Nekaltas

2Otmorozok
Vienoje is siandienos temu as Tau atsakiau…Ir beveik i tema, t.y. Tave dominacius klausimus.

Profsąjungos yra, bet tik valdiškose įstaigose. O privačiose manau ne Ne
Juk vadams tai labai neparanku, todėl ir priešinasi jų kūrimui kiek įmanydami…

nu mano "atlieku verslo" profsajunga dabar veiklos beveik jokios

Žliumbia prisigiare alaus sefas ,tai yra as, ir viviems ph kad taip yra Liūdnas

as jau daugeli metu privaciuiose pokalbiuose su draugais ,kolegomis o dabar jums ,mieli Lietuvos zmones sakau : istojus i darba darbuotis ,reiketu istoti i profsajunga irgi Taip

Jeigu as buciau vadovas - irgi liepciau stampuoti. Savi vagys - patys baisiausi.

VP MArket siule Importo vadybininku (drabuziai) tapti (sake, kad kiti vadybininkai tiek neuzdirba, bet as esu jiems labai reikalingas zmogus (tiksliau mano patirtis sioje srityje)), mano kaina buvo 3200 i rankas. Jie sutiko. Matyt labai manes norejo Šypsena As nesutikau Šypsena Zinodamas VP politika darbuotoju atzvilgiu. O pas Suomius dirbes esu vadybininku, dar studentaudamas 2100 i rankas + nauja masina is salono laisvam vazinejimui (ir po darbo ir per atostogas ir savaitgaliais ir t.t.((Toyota Corolla)+ mobilus+ nesiojamas kompas (laptopas)+ kas metai kursai po 1000 USD Mercuri International+ bonusai+ 2kasmetines firmos sventes Šypsena
JP.