operuoti angina ar ne?

o kur jums padaro tyrimus, kas toj gerklej sedi? kiek ejau pas LOR’us, tai niekada jokiems tyrimams nesiuncia, tik vizualiai apziuri tonziles. kitas klausimas: ar imanoma tonziliu pasalinimo operacija iskesti be narkozes? tik su vietiniu nuskausminimus? kai pagalvoju tai net cezario pjuvi padaro be pilnos narkozes, o cia tik tonziles… gydytoja santariskese sake, kad pas juos “per pusmeti tik keli buna su vietiniu nuskausminimus”. dar sake, kad chirurgui patogiau dirbti, kai pacientas “uzmigdytas” guli. tuo as neabejoju, bet galbut jie ta narkoze ir duoda tik del savo patogumo. jei imanoma ta skausma iskentet, noreciau narkozes isvengti. ji tikrai sveikatos neprideda, atsiranda atminties sutrikimu, ivairiu skausmu ir panasiai (is artimu zmoniu praktikos). taigi, kas pasiryzot tonzilektomijai neuzmigdyti? Šypsena

Geriau issiaiskinti priezastis,nuo ko sukyla ta angina ir jas salinti.Jei jau zmogui duotas koks organas,vadinasi jis yra reikalingas.

Hm. O kokia funkcija atlieka akloji zarna, musuose Apendicitu vadinama?

gal kam iš jūsų teko anginą operuotis Kauno 3-joje ligoninėje ??? Mane siunčia ten operuotis pūlingą anginą Žliumbia Žliumbia Žliumbia Pasiūlykit į kokį daktarą būtų geriausia kreiptis ??? Bijau patekti pas sadistą Baisu

mdas… jau siandien pagriebe ~15ml kraujo tyrimams pries operacija… Cha cha gal kartais kas netycia 09.28-29 Santarishkiu ligoninej operuojas? Mirkt Cha cha

Akloji zarna atlieka apsaugine funkcija.O apendicitu vadinama ne pati akloji zarna,o jos uzdegimas Labas

man irgi pastovi sloga, bet gyditojai sake kad isaugsiu kad newerta man operuotis

Tam,kad nevargintu sloga ir angina pirmiausia reikia stiprinti imuniteta

Man irgi labai daznai skauda gerkle. Praeitais metais vienas gydytojas patare operuotis angina, nes jau ir keliu sanariais skauda. bet kol kas dar nesiryztu, bijau, be to ar yra 100% garantija, kad nebus bronchito po to ar dar velniai zino ko (kaip pvz cia kazkas pasake, kad atsirado karpu Pavargęs) Va ir siandien vel atsirado skauduliukas gerkleje. Žliumbia

Yra tokie lasiukai “Citrosept”.Tai naturalus antibiotikas,kuris stiprina imuniteta,gydo ir t.t.Tikrai vertas demesio.Labai patarciau pagerti,kurie turit problemu su gerkle(ir ne tik su ja) Apie ji galit pasiskaityti cia citrosept.net

Liūdnasna, matau niekas nekalbate apie Kauno 3-sios ligonines daktarus (kurie svelniau kankina operuodami anginas) Liūdnas .Sėdu ant bet kurio arklio ir joju i pragara. Siandien tikriausiai gausiu siuntima. Tikiuosi ispudziai neliks visam gyvenimui… Palinkekit man sekmes. Žliumbia

Patarimas! Angina reikia ne operuoti o gyditi! Cia iprotis nuo senu laiku, bet tai yra nesveika organizmui del uzterstos atmosferos.

Butent,angina ne operuoti,o gydyti reikia.Joks sveikas zmogaus organas negadina kitu organu.Turbut nereikia aiskinti apie visu organu saveika organizme.Kiekvienas ligotas organas neigiamai veikia kitus sveikus organus,bet juk nepuolam visu nesveiku organu salinti

Tai gal bus patarimu kaip ja gydyti? Ir kad daznai nebutu tokios problemos. ???Va siandien jau stipriai gerkle skauda, tuoj sunkiai kalbeti galiu. Ne Isgeriau gal 7 puodelius arbatos su medum bei valgiau citrinos. Blyn, nenoriu stiprius vaistus pradet gert. Nustebęs

Paziurek truputi auksciau-jau rasiau Mirkt

Tiesa,dar yra toks skystalas “Liugolis”.Juo tepti gerkle reikia.Ir skausma numalsina,ir uzdegima mazina.Bet kad bedos nesikartotu,butina imuniteta stiprinti

liugolis dabar yra ir purskiamas. Patogesnis vartoti Taip.