operuoti angina ar ne?

Taip taip… veju vejai neparemti jokiais faktais. Man pasiule pasirinkt ar dabar angina arba po 5iu metu shirdies operacija tai ka tada? Turbut, kad gadina…

Tik klausimas, kiek tiesos yra tokiame teiginyje. Be reikalo juo tiki 100 proc.

Dar karta kartoju(jau turbut trecia)-sveikos glandos(angina) neveikia nei sirdies,nei kepenu,nei smegenu…Reikia surasti buda,kaip ja isgydyti.Musu gydytojams lengviausia pasiulyti operuotis. Is kitos puses,jei ta mintis labai neramina,angina nuolat vargina ir nerandate budu jos issigydyti,gyvensite ir issioperave ta angina.Juk anksciau jas konvejeriu operuodavo.Paklausinekit vyresniu zmoniu-jie beveik visi isoperuoti Mirkt Juokiasi

drysciau nesutikt Nekaltas Nebent ju keliu rusiu yra. Bent jau ta kuri a spirkau, tai jis purskia ne debeseliu (na ne placiai), o siaura srove Apakęs Nu tai nieko gero - papurski, tai atsimusa srove i ta guza ir arba i gerkle nubega ( Veee ) , arba atgal… Nei vienas nei kitas atvejis nieko gero Ne . Man labiau aptinka senoviskai - paimi sauksta, an koto vatos, suvilgai ir pirmyn Gerai

saunuole, incognito Apakęs Juokiasi .Butent nuo to ir reikejo pradeti. Vyresni zmones isoperuoti ir patenkinti. O siuolaikinių gydymo metodų kol kas efektyvių, matyt, nera. Todel daktarai ir siulo ta vienintelį(ne lengviausią) kelia - operuotis

Taip,isoperuoti,bet tikrai ne visi patenkinti.Tik nejuokinkit,kad nerasta budu anginai gydyti Juokiasi JuokiasiVezi isgydo,o pries angina siuolaikine medicina bejege?Dar karta-nejuokinkit.Jei gydytojai nesugeba jos isgydyti,kisdami antibiotikus,nueikit pas kokia kaimo bobulyte-zolininke ir as jums pazadu-ji tikrai isgydys ta jusu “nepagydoma” liga

Operuokites ta angina visi velniop. Aisku, ne saldymo budu, o pilna narkoze. Angina infekciju zidinys. Man savaite kaip isoperavo ir kvepavimas pagerejo. Aisku skauda ir kvapas tragiskas, bet reikia ziureti i ateiti.

Ech, kai buvau vaikas - tėvai neleido operuoti, o dabar ką…Ankščiau parausdavo, skaudėdavo, o dabar po šitiekos metų peršalus ar šiaip sunegalavus mano angina patyliukais supūliuoja. Na, sąnariai paskauda, ritmas širdies irgi papokštauja. Man atrodo, vieną kartą supyksiu ir nafig ją…nešiu apipjaustyti…

Va del sito ir man neramu. Anksciau iskart skausmas didelis, temperatura… O va dabar paskutini kart - pradejo skaudet. Taj man jau aisku kas. Bet bajsiu simtomu ner - aj galvoju tik biski. Nueinu pas gydytoja - pulinga Apakęs

Nu va tik prieš ~0.5h grįžau iš ligoninės palatos, galiu 1 prie 1 visą istoriją išdėstyt, taigi klausykitės: 09.28 Ligoninėj visa diena “bimbam”, nes operacija tik ryt. 21:30 raminamieji vaistai - miegas. 09.29 ~9:30 įkalu tų pačių raminamųjų, ~10:00 eidamas į operacinę jaučiu, kad viskas jau sukasi po truputį… ~11:00 prabundu, viskas zjbs, siulaus pats eit į palatą, aišku niekas man neleidžia, per lankytojų pilną koridorių nuveža į palatą. ~11-19 Spjaudaus krauju, beveik neskauda, žiauriai noriu valgyt… ~19:00 lankytojai… bla bla bla ~20:30 atsisakau nuskausminamųjų ir raminamųjų - visiškas asilas. KANČIŲ NAKTIS 09.30 ~08:30 pusryčiai, na kaip spiritą ant žaizdos pilt, jausmas panašus. Pamiegu, šiek tiek praeina. ~12:30 pietūs, jausmas kaip plėštų žaizdą ir spiritą piltų… pamiegu, praiena minimaliai… ~14-18 skauda žiauriai, atėjęs gydytojas sako nepanikuot, tipo taip ir turi būt… lengva jam šnekėt bleen… biškį praeina… ~19:30 Nuskausminamieji… o taip taip… kaifas… net seiles galiu praryt… beveik visą naktį miegu ramiai. 10.01 (Šiandien) 07:45 Gydytojas apžiuri, paklausia ar noriu namo, išaiškina visą instrukciją(pažodžiui, netaisyta): "Taiip… reiškia, pora savaičių jokių kaitinimųsi… vonios, pirties, na pats supranti. Rūkai? Taiiip nu kokias 10 dienų nerūkysi, bus proga mest… ir ką ten šnekėjai po narkozės apie žolę… to irgi negalima. Na alkoholis savaime suprantama… atsiskaičiuoji 10 dienų nuo operacijos ir nei lašo. Panele turi? Tai vat… nu pora savaičių nepatariu… nepatariu… apsipilsi krauju - tik gėda bus… Na kaip ir viskas… ai dar tiesa jokių krūvių ir 10 dienų galvą plaukus nebent šlapia ranka perbraukt, plaut - jokiu būdu! ~08:15 Šiaip netaip radęs vietą, kurioj atėmė striukę, einu į gatvę. Laisvas. Gerklę skauda taip, kad pirmas tikslas į vaistinę nuskausminamųjų… ~09:00 Išgėriau… padeda nelabai… na ką padarysi… ---- P.S. Dabar taip kotletą su bulvių koše ir raugintu agurkėliu…

Kai išoperavo, nebekamuoja toji angina. Nekaltas O vaikystėj būdavo “linksma” Girtas

Ech… man tai nelabai su ta operacija pasisekė… ėjau šiandien išsimaudyt… pagal visas rekomendacijas… po dušu, neplaunant galvos… na ir viduryje maudymosi pradėjau spjaudytis krauju… iškart išlindau… praėjo… papietavau… vėl tas pats… į ligoninę… užšaldė vos vos, pridegino žaizdą… dar papildomo skausmo ir labai fainiai dūmai iš burnos atrodo Cha cha Cha cha žodžiu galiu tik patart tiems kam dar darys operacijas… rėkit, spardykitės, kumščiu per valgomąją dalį duokit chirurgui, bet reikalaukit operacijos be narkozės, su vietiniu užšaldymu, nes: 1. Pati narkozė kažkiek kenkia. 2. Darant su vietiniu užšaldymu gerklė gyja apytiksliai savaitę (man jau būtų pasibaigę kančios), su narkoze - 2-3 savaites. 3. Darant su vietiniu užšaldymu šiek tiek skauda per pačią operaciją ir 4-5 dienas poto, darant su narkoze, per operaciją neskauda, bet užtat poto, kaip mane šiandien maloniai nudžiugino, gali skaudėt iki 3jų savaičių. Tai tiek jums patarimų Šypsena ir pasidalinimų savo karčia patirtim…

turesiu omeny Labas

nu jengvai tau cia su ta operacija ŠypsenaMane pirmadieni isoperavo ryte, tai tik i pusiaudieni jau atsigavineti pradejau BaisuO ketvirtadieni tik paleido Nežinaup.s. man nieko nesake apie mergina… Cha cha bet ir taip jegu nebovo kokia svaite ten labai smagintis Cha chap.s.s. sokolado irgi 2 sav. negalima valgyti Taip

Na man irgi tai lyg ir siulo operuotis, tiesa sake palauk, gal dar praeis… bet man randa jau antra karta streptokokus bakterija, o shiaip ji negera, ania ?

Aš ir galvoju, kodėl kai tik jo užkandu taip ir skausmas nesveikas… vat šito man ir nesakė…

O kas cia per velnias ir su kuo jis valgomas? Apakęs

Jeigu ta bakterija yra,tai ji niekur nedings ir isoperavus tonziles,nes ji sedi organizme,o ne paciose tonzilese.Pirmiausia reiktu ta bakterija sunaikinti,o tada gal ir su tonzilem problemu nebebus.

Ei - paaiskinkit kas suprantat - kas ten per streptokokus? Girtas Ir ka ji daro?

Tai bakterija,sukelianti kvepavimo taku susirgimus.