operuoti angina ar ne?

Man irgi operavo,kai buvau maza.Nes sirgdavau net vasara,jau ir sirdis ziauriai buvo pradejusi streikuoti ir begiojanti reumata pripazino.Tai tfu tfu tfu - gerkle labai retai skauda - ir tai vienakart buvobalso stygu uzdegimas - bet cia nuo smarkaus dainavimo Cha cha Ir viena karta buvo bronchitas.O gerkles skausmas visai nepriklauso - ar tau operuota angina ar ne.Nes gerkle skauda kai susergi laringitu,faringitu ar pan Šypsena

O va mano dukrai buvo diagnozave kazkokia lakunine angina - visa savaite 40 temperaturos,kuria vos numuse,prie to pacio dar ausu uzdegimas, sinusitas.Vienzo pragulejo dvi savaites ligoninej, issigyde,primygtinai siule operuotis,tai as sakiau,kad jei dar karta susirgs - tai tik tada.Bet jau praejo astuoni metai - ir dar ne karto net gerkles neperstejo. Taip,kad cia kiekvienam individualiai Šypsena

anginai duoda naekoze ??? ??? ??? Apakęs nu chia jo Kietas

jop ir operacija truko kokia valanda, nors sake, kad po 30min busiu laisvas Nekaltas

Operuoti? Aishku NE!

buvau etatine ligone kai tik atsaldavo Nekaltas viena daktare liepe operuot, o kita liepe palaukt. neoperavau, ir jau paskutiniai 5 metai nebesergu Nekaltas kazkaip savaime praejo. daktare sake kad tiesiog zmogus suauga, sustipreja imunine sistema ir maziau bacilos kimba Nekaltas

man irgi seniau visais mokslo metais skaudedavo gerkle bet nuejau i drusku kamera ir jau metai kaip neskauda Gerai

Galima placiau? Kas tai, kur kaip ir uz kiek Laimingas

bliam perskaichiau ir pachios bakterijos pradejo begiot po kuna… man tas dziaugsmas 09.29 nusimato, bet cia jau grynai del to, kad jei tik kas ir sirdele blaskos kaip nzn kas, px, atkentesiu, o ziema ziuresim, parasysiu jeigu ka MirktP.S. Grazios paneles ateisit aplankyt? Cha cha

jop, operuotis verta, man taip pat pries 7 metus isoperavo angina ir nuo to laiko nesu sirgus rimtai ir temperatura nera buvusi pakilus auksciau 38 C. NeO pries operacija, as labai vargau ir daznai sirgau net keliom ligom vienu metu pvz. angina+gripas ir temperatura virs 40C Žliumbia Vargas ir kancia Taip

Buvau poliklinikoj… Nieko naujo. Diagnoze kaip visad - pulinga angina Kanda . Dbar draugausiu su antibiotikais…

kai as daugumai antibiotiku alergiskas, tai niekada ir nedraugavau su jais Ne

Man vaikysteje buvo isoperuota, bet dabar jau ataugo, tik pasalu ir pradeda gerklia skaudeti, o tada ir temperatura pakyla.Kol nebuvo ataugus i 2 metus karta sirgdavau.

kas ataugo? Baisu dar tokiu stebuklu negirdejau Cha cha

Jau 20 metu ,kai gerb Milaknis isoperavo angina.Nieks nepablogejo ,nuo to .

O pagerejo? Šypsena

siandien isgirdau jau trecio LOR’o nuomone, kad man reikia isoperuoti tonziles… (letinis tonzilitas). bijau ir nenoriu, bet, ko gero, teks :confused: gal galit parekomenduot gydytoja chirurga santarishkese, pas kuri operuotis? ka zinote apie Burku? arba Šatinskiene?

suzinosi ka gero - papostink cia - artimiausiu metu labai aktualus kl. man Liūdnas

pas mane tai gerklej sedi stafilokokas auksinis, jau gal daugiau nei puse metu. dauguma LOR sako operuok. Viena LOR ligoninej pasake: as tau galiu isoperuot, bet tai nereiskia, kad tas stafilokokas dings, jis gal ryklej sedi, o as tau visos gerkles neispjausiu gi. Tai va, po to kai paklausiu daktaru, ar man bus geriau nuo tos operacijos, nieks nepasake kad bus, sako gal bus geriau, gal ne. vienam biciukui kai isoperavo angina, tai tos gakterijos ir i sanarius ir i inkstus ir i sirdi dar ilindo. Tai va gyvenu s tuo stafilokoku ir vsio, kartais gerkle papersti ir temperatura 37. operuotis nesiryztu, antibiotikai nepadeda…

kai buvo 14metu padare operacija rysium su anginos pasalinimu ir patykek iki siol esu patenkintas kad pasiryzau Gerai nesigailiu ne kiek