Operatorių telemarketingo pasiūlymai. Geriausias pasiūlymas šiai dienai?

Lietuvoje tik vienas operatorius teikia virtualaus operatoriaus paslaugą, t.y. Bite. Visi kiti (išskyrus Tele2 ir Telia, gal ex-Mezon galima pridėti) naudoja ta patį Bitės tinklą, infrastruktūrą ir perparduoda "white label" paslaugas. Taigi skirtumas realiai yra kaina ir tinklo pavadinimas kuris rodomas kampe.

Na niekaip, as net routeri perrasiau firmware, ko tik nepridariau, niekaip nepriima kitų SIM kortų. Tiesiog no service ir viskas. Nors operatoriaus pavadinimą, sugeba pasiimt.

Kas cia per ezio planas OHO? Gal galima daugiau info?

Taip jie pushina, kad papildomas paslaugas pirktum Šypsena

Tai liuks, gerai, kad gavai ko norėjai/tikėjaisi.
Na mano draugei per akis bus ir tų 25 GB/5 EUR, tai 7,5 EUR/mėn nėra tolko mokėti, juolab kad įsijungus automatinį papildymą tas planas gausis 4,16 EUR/mėn (nes kas 6 papildymą duoda nemokamai). Šypsena

Niekur neparašyta, kad negalima, o be to parašiau savo žodžiais ir savo printscreen’ą padariau, taip kad… Mirkt

Suklydau labas pakeitė nuo 2021.04.13. Dar nežinia ar ežys pradės kada imti abonentinį oro mokestį, stebėdamas konkurentus.

Ežys pakėlė keletą mažiausiu planų kainas. Kaip visada einama prie to, siūlo daugiau ko tau nereikia ir žinoma pakėlė kainas už tai.

Aš jau 6 mėnesiai kaip perbėgau į ežį. Iškart pildžiau išmaniuoju papildymu, todėl gavau nemokamą šeštą papildymą, gaunasi 25eur už 6 mėn arba 4,17eur/mėn. Ką jau geriau besurasi, siunčia ir man tuos laikinus pasiųlymus ezys, bet laikausi nuomonė, kad šis palanas 25Gb yra neterminuotas, todėl ant terminuotų pasiūlymų nekimbu. Bent kol kas.

Pusei metu Ezys geriau:

Beja pažystamas perkėles nr iš tele2 į bitę gavo pasiūlymą iš bitės 100Gb plius pokalbiai už 15,90 berodsNekaltas

Aš teledemoi buvau paskutiniu metu plana uz 2 eurus naudojau tik pokalbiams o internetui iš interselo neribota korta buvau pasiemes uz 5 eurusNekaltas kadangi pokalbiu kartkartem nebepakakdavo tai teko keisti operatoriu nes teledema nieko net nepasiuleNekaltas

Ezio ta plana as palaikau, nes pvz seimoj yra 3 tele2 abonentai su terminuotomis sutartimis mokant po 6,5eur ir gaunant neribotus pokalbius/sms ir 6GB ir mano galva tas planas yra nebekonkurencingas is tele2 puses ir esi suvarzytas su sutartimis (gerai, kad tik maziau nei menuo liko laukt), todel visi numeriai bus perkelti i ezy - bus ir pigiau ir daugiau GB ir BE JOKIŲ ĮSIPAREIGOJIMŲ. O jei sugalvos ezys panaikinti ta plana, tai be jokiu problemu bus galima pereit ta pacia minute, o ne laukt "isipareigojimu" pabaigos, kai zinai, kad jokiu papildomu naudu neesi gaves is tele2, o turi laukt tu nesamoningu sutarciu pabaigos.

Nes tam pačiam tinkle likot. Ežys veikia ant Telia tinklo, tai kadangi operatoriaus nekeitėt, tai nieks ir neskambino.

Persikėlėm su žmona numerius iš Telia į Ežį, pasiėmėm +planas 25bg ir ramu. Cha cha

Bet iš Telios tai jokių žinių. Nekaltas

Buvau labas nuo 2004 perėjau neseniai į ežį. Iki ko nusivažiavo labas ir pildyk, o anksčiau buvo visai kitaip, lyginant su omnitel/telia ekstra ir ežiu.

Pildyk gali daryti, ką nori, nes ežys nei labas jam ne konkurentai, bet labas "keltis" tai prabanga.

GeraiLaimingas

zaidimams online kaip suprantu netiks dep ping didelio, bet taip namams tai simtas metu…kolkas ka matau, du tv be lago dirba

Skaiciukai tralialia blablabla labai grazuNekaltas bet man paprastam ukininkui paaiskink ar veikia be lago ir manau tiek uzteksPavargęs???

Pajungiau bute labas kortele pasibandyt, modemas huawei b525, tai zinoma ping ~24ms, greitis jau telefone prijungtam 36Mbps, siandien bandysiu kaip su IPTV tvarkos, narsymui per akis ir ausis Šypsena

edit : 2tv, vienas iptv hd, kitas tv3 play ir telefone rodo 24ms ping, 40Mbps

Kaip, kokiu būdu, kur kreiptis ?

Nes temos esmė ir yra kontaktai, kur gauti telemarketinginius planus ir žinoti, ko reikalauti.