Operatorių telemarketingo pasiūlymai. Geriausias pasiūlymas šiai dienai ?

Operatorių telemarketingo pasiūlymai. Geriausias pasiūlymas šiai dienai ?Šypsena

Ar galėtumėte plačiau, kaip čia gaunate neribotai… Ežio tinklapyje skelbia, kad neribotas 12,90 Eur/mėn, bet niekaip net ne 9 ar 9,90 Eur. Kad už 5 automatinius papildymus gauni +6, jau susigaudžiau

Temoje yra aprasyta, kaip tai padaryti. Siunti zinute ijungti planui ir ezio puslapyje isijungi automatini papildyma is banko saskaitos.

tekstą
+PLANAS 25GB
siųsti Nr. 1566

Žymiai mažiau raidžių ir nauda užtikrinta.

tai cia planas 25GB, o jei reikia neriboto, tada siunti numeriu 1566 teksta: +PLANAS OHO

Jei į abonentą tai nebūtina, bet jeigu keli, tam kad gauti gerą planą, tai į abonentą kelti tikrai nesinori, nes reikės susimokėti už prasinaudotas dienas, o jei į prepaidą perkeli - tai nieko nereikia mokėti už tas prasinaudotas kelias dienas. Tad geriau pajudinti užpakalį ir neturėti jokių įsipreigojimų, tada ramia širdimi sulaukus gero pasiūlymo - gali grįžti.
O tavo atvejis, tikrai išimtis iš taisyklės, nes didžiąjai daliai paskambina, tad užsiimti šituo žaidimu tikrai verta.

Numeriui iškelti nebūtina į "konkurentų saloną" vykti, bet dėja šiuo atveju net ir po to, užregistravus numerio perkelimą (ir jį iškėlus), buvo sulaukta tik el. laiško "Ačiū, kad buvote kartu". Tai gal išimtis iš "taisyklės", bet faktas kad nieko nėra garantuoto

Visiškai teisingai - nes pagrindo kainoms kilti tikrai nėra, operatoriai ne ch.uilostane sėdi ir ne ant naftos varomi taip kad galime drąsiai būti ramūsTaip

Teisingai, kaip ir pats paminėjai PRATĘSIMUI.
Keltum numerį į kitą operatorių tada gautum 7,5 € 40 GB su pokalbiais ir SMS. Viskas priklauso nuo fazės. Jei tik laužaisi telefonu, kad va brangu ir pan. tai gauni va tokius šlamšto vertus pasiūlymus. Kai jau Tele2 gauna prašymą atiduoti numerį kitam operatoriui, na tada jau ir 40 GB už 7,5 € atsiranda. Mirkt

Be panikos, nieks čia nebrangsta kalbant apie planus. Tiesiog žmogelis nežino ką reikia daryti, tai ir bando dezinformacija skleisti. Iškeltų numerį į kitą tinklą, tai kaip mat atsirastų senosios kainos. Viskas paprasta, tiesa užpakalį teks pajudinti ir nuvykti iki konkurentų salono.

Ohohohoooho, kainos kyla, ne tik salerka kolonkėj, bet va ir telekomunikacijas paveikė karas

Tele2 pasiūlymai sutarties pratęsimui ("iš stalčiaus"):

Neriboti pokalbiai ir neriboti SMS:
10GB - 7.9 EUR/men
25GB - 9.9 EUR/men

Bite paleido VoLTE. Kaip suprantu ne visuose tel kol kas veikia, bet gera pradzia puse darbo 🙂

https://www.bite.lt/volte

Jei tau ant to 10 EUR/mėn plano nieko neriboja - tai džiaukis, bet bent jau praėjusiais metais, kai domėjausi - ribojo ir kai paklausiau ir Interselo darbuotoja tai patvirtino.

Tai as tau sakau kad turiu bites per intersela

Ne, nu tu rimtai skaityti nemoki…

Tu kalbi apie kortą paimtą tiesiai iš bitės, tai aš tikiu, kad neriboja.

Bet aš sakau, jei pasiimsi Bitės viskas neribotai PER INTERSELĄ už 10 EUR/mėn, tai išnaudojus 30 GB prisuka greitį. Gal dabar jau įsiskaitysi kas rašoma ?

niekas man neriboja 50 gb jau si men ivariau nebesvaik bites neribota

ble, pakito, skaityk du, ar tris kartus teksta kol suprasi kas jame parasyta Šypsena

niekas man neriboja 50 gb jau si men ivariau nebesvaik bites neribota

Tai, tamstai reikėtų šiek tiek apsišviesti su tuo kas rinkoje yra. Visų pirma ne 9,99, o n 9,90 EUR/mėn, visų antra minėjau, kad ta kaina yra su automatiniu papildymu. Kas tai yra ? Įeini čia: https://www.ezys.lt/saskaitos-papildymas#/order ir rašo dešinėje: Papildyk sąskaitą automatiškai 5 kartus ir gauk 6 papildymą nemokamai!

Taigi 9,9*5 mėnesiai gauname 49,5 EUR, o kadangi 6 mėnesį naudosimės for free nes gausim nemokamus 9,9 EUR, tai 49,5 EUR padalinus ant 6 mėnesių gaunam 8,25 EUR/mėn kainą. Taigi…

Nelygink bitės su bite per interselą. Kiekvienu atveju vis kitokios salygos. Net tam pačiam labas užsisakius neribotus GB, per parą prasukus 5 GB, apriboja greitį, kol ateis kita para, tada vėl gausi 5 GB.
Taigi pasikartoju, su interselu 10 EUR/mėn viskas neribotai planu, išnaudojus 30 GB riboja greitį iki sekančio mėnesio, net interselo darbuotoja tai patvirtina prieš užsisakant.
Naudojantis interselo tik interneto SIM korta už 6 EUR/mėn greitis neribojamas, net išnaudojus nors ir 200 GB.

Nzn bite turiu nieko neriboja is interselo telia gal ir riboja