Operatorių telemarketingo pasiūlymai. Geriausias pasiūlymas šiai dienai?

Tai kad 9.99euro dabar tik toks planas yra

ezys su automatiniu papildymu gaunasi viskas neribotai 8,25 EUR/mėn, o ir to interselo, būtent kur viskas neribotai už 10 Eur, tai išnaudojus 30 GB, stipriai prisuka greitį. Jeigu imi tik neribotą internetą už 6 EUR/mėn, tai tokiu atveju GB neriboja.

kam bite ar telia reikalinga piigiau turbut negausit kaip interselas siulo 10 eur neribota.

Sita ir man bite zadejo pratesiant sutarti gruodzio men.

nepasirode, kad tas kur skambino zinojo kiek ir kur as kilnojau ta numeri, gal uztektu ir iseinant, kai jau bando islaikyt, pareikst kad kiti pasiule labai gerai. terliones daug, nu bet kartais verta, bites sutartis atseit turetu tom paciom salygom prasitest uz metu, paziuresim kaip is tikro bus.
visko nepriskaitysi ir i viska neprisigilinsi, o daznai ir neverta Šypsena

Neblogai, bet kaip suprantu reikia persikelt numerį į Telia, o po to kelti iš Telios, kad gauti tokį planą, tad tikrai daug žaidimo. Šypsena

Tai blogai, kad neskaito, paskaitytų tai daug atsakymų gautų, be papildomų klausimų. Šypsena Užsienis bent man neaktualus, tai o 25 GB per akis, tai žodžiu kolkas ežio 25 GB už 4,23 EUR/mėn nieks nesugeba aplenkti. Mirkt

Ne visi pora metu skaito Labas pasidalinau kad vis dar duoda tokias salygas ir tiek
Beje, 18gb uzsieny

Tai šitą faktą jau porą metų čia kas kelias dienas vis parašo, bet žmonėm siurprizas vis tiek Cha cha

telia perpasiule 7eur/40gb Cha cha bet visi siulymai vyksta, tik kai jau gauna perkelimo prasyma, iki tol Špyga

Aš beveik visą gyvenimą gyvenu su įmonės abonimentais, tai bedu nei su omniteliu, nei su teledema neturėjęs, jei kas nutinka, tai greit išsprendžia. Bet vaikams paemiau ezius, tai nx. Dar toks dalykas, kad paskambini ir sužino kad ežys, tai isvis vos ne px nx viskas. Kai pradedi reikalauti, kad sujungti su nusimananciu, tai pasako kad nėra kam arba viena karta sujungė, tai lygiai toks pats kosmonautas tik kad vyrišku balsu Cha cha

Man dabar isvis panasu, kad tie konsultantai sedi savo namuose kur nors rajonuose (pigesnė darbo jega) ir “konsultuoja”.
Išvis, pirmosiomis skambučio sekundėmis telia pasiunčia nx, nes pokalbis kažkaip tai prasideda čkad galite pasikonsultuoti internetu su robotu Aida" ir seka poros sekundžių pauzė. Ble, skambini kad pasikonsultuoti su robotu JuokiasiJuokiasiJuokiasi

nu neprisisvajokit, visur pirma aptarnavimo grandis yra vos daugiau negu atmintinai iskaltas DUK, ir ekonomiskai tai veikia, nes kokiem 95% interesantu to uztenka. o tokiem sudetingesniem ir tenka belstis pas geriau apmokamus Cha cha
taip pat kaip ir sitas lojaliu klientu negerbimas visiskai apsimoka - absoliuciai daugumai dzin, neturi noro vargintis, gilintis ir t.t. tai ir moka bent jau 50% daugiau, nei galetu.
bite vistik paskambino, kad ir nenorom, bet ir as pasirinkau ekonomiskai teisingesni sprendima Cha cha 7eur/20gb

Iš mano patirties, tai aptarnavimo vadybininkai pas visus surinkti su neigiamais IQ testais. Visa laimė, kad jų retai reikia. Jei prisirausi iki aukštesnių pozicijų, tai visi taip pat išspręs reikalus. Bet iki tol…

Jau metus+ naudoju ir niekas nesibaigiaBe be be

O su aptarnavimu, tai nesutinku. Manu yra toks lygis Bite<Tele2<Telia (kaip ir paslaugu kokybe), nes asmeniskai buvau susidures, kad Bite net nezino (nenori tureti reikalu) kaip isspresti problema, o pvz Telia per aukstesnius vadovus issprende problema (bet nepasinaudojau), o paparasti net nezinojo to, nes nebuvo susidure su tokia problema. O problema tokia buvo: turejau labas numeri nebloga neaktyvuota, o kai reikejo aktyvuoti, tai tipo nebegalioja tas numeris (ant pakuotes galiojimo datos nebuvo), kreipiausi i RRT ir jie issaiskino, kad numeri Bite grazino ir galetu atgal pasiimti, bet jie to nedaro, o pvz Teliai pasukau ir per aukstesnius vadovus issaiskino, kad nors ir ne jiems priklauso kodas, bet gali pasiimti (nusipirkti) is RRT ta butent numeri, bet toliau nebevysciau to pirkimo, bet esme buvo, kad Bite neigali, o va Telia toki sudetinga dalyka gali isspresti.

Bet tas ežio slaptas ne amžinas, bet kuriuo metu ji gali nuimti, tik tiek gerai, kad be jokiu isipareigojimy, tai nepatinka ir keiti operatoriu.

O telios aptarnavimas tai 0, kosmonautai ten sedi, i rimtesni klausima nesugeba atsakyti, tik tas pats per ta pati "registravome, informuosime"

Aisku ne man tave auklet ir gyvenimo tiesas aiskint, bet praktiskai visad mes patys kalti del to kaip susikosto musu gyvenimas. As su motina 16-17 metu nebendrauju nors vienas nuo kito gyvenam per 2 namus ji net anuku savo nepazystaNekaltas(ir viskas del jos kazkada priimto neadekvataus sprendimo). Taip kad mano visas remimasis buvo i zmonos gimine. Dirbu gamykloje beveik 20 metu uzkniso juodai vis keikiu ir galvoju kad reiktu eiti kazkur kitur bet va sedziu ir grieziu danti ant imones valdzios bet pats veiksmu nesiimu ir kito darbo neieskauKvankt? ir iskar iskyla patarle - gerai visur kur musu ner.Drovus
MoralasCha cha dziaukimes tuo ka turim o jei netinka tai keiskim o ne dejuokimLaimingas

OT: ne visi svajonių čia susirinko gaudyti, daug ką gyvenimas nunešė, man pvz buvo 17 kai tėvai nusprendė kraustytis, manai turėjau aš kokį pasirinkimą? 18 išėjau iš namų, o kai buvo jau 25 tai ką man reikėjo daryti, grįžti į LT kur nebėra šeimos ir aš bbž ką ten daryčiau be giminių, išsilavinimo ir ryšių kokių nors? kur prisitrynei ten ir gyveni…

nu tai yra kas ir tiek neuždirba o tlf gi turi ir reikia tiek mokėti, arba tenka naudoti kokią nors lievą paslaugą kur tik mieste veikia o už ribų ten jau loterijos reikalas ar turėsi ryšį, ir tai $40/mėn už liniją

OT: va pvz nuomos kainos: https://www.theriseatregency.com/Floor-plans.aspx

ir tai… čia mūsų kaime tokios kainos, net nėra didelis miestas

ir šita… sirgti JAV yra labai brangu… atvariau į priimamąjį su inkstų akmenimis, per valandą 20 minučių mane apžiūrėjo, davė ukolą, peršvietė, rado akmenį, išrašė vaistus ir paleido -$4k, sakė “jeigu per savaitę nepagerės tai apsilankyk dar” Cha cha mhm, stobal, bėgu Juokiasi

Tokia jau tos amerikoniskos svajones kainaPavargęs

Pažiūrėk kiek jie moka už būsto nuomą/paskolą ir kiek reik paklot, jei suserga Juokiasi

Taip, požiūris pas visus toks pat.
Taip, kai tik sužinojau, kad Bitė visuotinai brangina kainas, pasiskambinau pats patiem, pasakiau, kad iškeliu numerį be netesybų ir po 15 min pasisvaidymų replikomis, man paliko tą pačią kainą be pabranginimo. Išvada - reikia iš karto užsipulti ir sakyti, kad ok iškeliu numerį. Kitu atveju - mokėsi brangiau.
Plano po 4,23 € medžiot nereikia, pakanka iškelti numerį į ežį ir užsisakyti tą slaptą planą.
Bet viskas ok, jei tau patinka dirbti vardan to, kad Telia gautų viršpelnį - tai visada prašom. Mirkt Daug kas mums gyvenime nepatinka, bet darai taip, kaip reikia t.y. jei gali nemokėti brangiau, stengiesi nemokėti. Aišku kai atlyginimas kokie 3 k € ar daugiau į rankas - tuomet sutinku ar 4€ ar 8 € nebeturi didelės reikšmės. Šypsena