Opel VEKTRA,ar verta pirkti?

Turejau 2Ltr automata. Mieste apie 11Ltr/100km. Pagal popierius 10,8. Traukė normaliai ir minkšta buvo, tik kad surūdijo arkos. Už tokią kainą smagesnės mašinos nerasi, tik tos rūdys Blogai. Man dar automatas pradėjo byrėt tai teko parduoti. Už 3500Lt tvarkingos 93m. Vectros nepaimsi, nes aš savo 89m. su surūdijusiom arkom už 3050Lt pardaviau.Sekmes renkantis Labas

Pats blogiausias patarimas yra pirkti 4x4. 80% buna jau nudvese, like 20% nusibaigia per pora metu. PAts opelis pripazino kad ju 4x4 nusibaigia po ~150.000 km. Po to tenka mesti lauk visa tilta, nes nauja viskozine mova (kuri sudyla) kainuoja bezbozhnus pinigus

GT su 2.0l DOHC varikliais pradejo eiti tik nuo 94 metu. Ir vadinosi GT 16V. Siaip visi GT (Grand Turismo) ejo su 2.0 8V varikliais. Iki to laiko su 150 AG dohc varikliais ejo Vectra 2000. Apie vectra geras puslapis, gali pasiziureti kuo skiriasi viena komplektacija nuo kitos: nazar.h1.ru/tex_xar.htm Ir dar vienas apie visus opelius: opel.auto.ru/OPEL/

Nesuprantu, buvo cia neperseniausiai panasi tema apie Calibras, tai visi reiskesi kad calibra *****, tipo vectra su kitu kebulu ir panasiai, dabar apie vectras perskaiciau atrodi tarsi ideali masina Šypsena seip neitos nei anos neturejau, kame reikalas, tai kuris geresne Šypsena Calibra ar vectra? + ir -

Kai kurie žinovai kabutėse monoįpurškimą vadina karbu… Cha chaO jei bus vartojamos dujos, tai gal karbas dar geriau…

ne nu tu ir nori lygint arkli su drambliu Šypsena

Galiu siek tiek palyginti Vectra ir Calibra. Su abiem teko gan nemazai pasivazineti tuo paciu metu. Vectra praktiskesne, na o calibra - kitokia… Cha chaPats vazineju su vectra 94’ 2.0l 16v ecotec’as, o sesuo su calibra 93’ 2.0l 8V. Abi maitinamos benzinu. Pats traukimas ir kas susije su varikliu man labiau patinka is vectros. Be to geresne garso izoliacija. Pas seuste uztat malonesne greiciu deze (trumpesni begiai) ir pats valdomumas. Geriau eina i posukius, maziau griuna. Nors pas mane sudeta sportine vaziuokle ir ji kietesne bei zemesne nei calibros. Na pas mane tik padangos 195/60/R15 ant 6 coliu plocio ratlankiu, o pas calibra 195/55/R15 ir 7 coliu plocio ratlankiai. Gal tik del sito stabiliau laikosi. Sunku spresti. Reiks kada pabandyti ir pas save juos uzsimauti… Be to maniske geru litru benzo vidutiniskai ekonomiskesne. Viskas kas susije su calibros kebulu kur kas brnagiau nei vectros. Pvz vectros lempa nauja 90lt be elektros ir 120lt su elektra. Calibros devetos be keliu simtu nepaimsi. Uztat viskas kas susije su 16V varikliu kur kas brungiau nei 8V. Dirzelio pakeitimas su itempejais ~350lt, zvakes 64lt ir t.t. Jei nori pakankamai greitos ir pigios ekplotacijos auto imk paprastu 2l varikliu ir GT versija. Pas ja trumpu begiu greiciu deze. Srebia daugiau (uzmiestyje), bet geriau eina Šypsena

tokiu metu neverta demesio Nene trupucio necinkuota supusi kartu su ja Taip Apakęs Juokiasi

Opel Astra 92m 1.8i automatas ant kompo rode lygiai 1ltr Šypsena

GeraiViska galiu tik patvirtinti ŠypsenaTiesa,rasti padoria 2.0GT,tiek ir 2000 labai sunku(kai reikejo tai ir nebuvo) ŠypsenaSanaudos stebina,trauka maloni.“Kieti” stabdziai,kietoka sankaba,taigi prie siu reikia priprasti.Bet siaip maloni auto.Vien tik del praktiskumo pasirinkciau Vectra(2.0gt checbekas Gerai) Cha cha

Šypsena

Šypsena

Šypsena

vectra 2,0 dohc ima 1,1 litro benzo per viena valanda ant tusciu apsuku.

O tai ant 100 km su dujom,benzinu ar dyzeliu kiek ima

Vectra gera masina va vazineju su ja ir dziaugiuos na aisku rudija na bet ka jau padarysi. variklis 2,0 ipurskimas mieste 10 l uztenka tai ir apie dujas net minties neturiu. o siaip tai 2,0 geriausia galios ir kuro sanaudu santykis. O va audi B4 sake tokia pat kubatura 12 l reikia.

pas mane C4 (85kW/116hp) ramiai vazhinejant ~10.5l nesaugant duju ~12l Nekaltas

Šypsena