Opel VEKTRA,ar verta pirkti?

Opel VEKTRA,ar verta pirkti?

Pirkčiau 92-93 metu.I ka reiktu atsižvelgti perkant?Gal kas žino už kiek butu galima nusipirkti tokiu metu vektra?Ačiu už patarimus ir nesmerkit už tokia tema,nes kitur kur rašiau man nieks nepatarė.Ačiu

vectra tai visai nieko,varikliai ir pakaba neblogi,tik va puva po biski.o kaina kazkur nuo 3500 iki 5000lt.ziurint kur ieskosi

Norejau pirkt vectra gt 2l doch 93metu su ABS, borto kompiuteriu,atrodo el.langai ir su dujom, prase 1400eur, bet man buvo per daug.Siaip masina nebloga, pirk geriau nuo tralo, tai bent jau zinosi, kad lietuvoj niekas nebus jai tvarkyta, nes perekupai tik spakliaus visur prideda kad Gerai atrodytu ir fsio.

nu opelis lieka opeliu nu bet kai pagalvoji as vaziuoju sau su vectrike ir kol kas ramu

Girdejau,kad po 90 metu pagaminti opeliai taip stipriai nerudija?Ar tai teisybė?Jei rudyja,kurios vietos labiausiai?

Is patirties apie Vectras tai jos maziau surudijusios buna po atnaujinimo nuo 93m…bet cia greiciausiai ne delto,kad kebulas geresnis,o delto,kad naujesne masina ir geriau issilaikiusi MirktPas mane buvo Vectra 94m-rudziu is isores nerasta, tik keli taskai ant dugno-tokiai padarei antikorozini ir vazineji ramus Taip

donnis rašė :

O kas tas doch??? Nekaltas Nekaltas A700 Nekaltas

double over camshaft head Cha chao kad butu i tema apie vectra siokie tokie tech duomenis: 1.8i 8V : 91.3 PS (90.0 bhp) (67.1 kW) 148.0 Nm 0-60mph: 10.80s Top speed: 183 km/h 2.0i 8V : 131.8 PS (130.0 bhp) (96.9 kW) 180.0 Nm 0-60mph: 8.90s Top speed: 201 km/h 2.0i 16V: 152.1 PS (150.0 bhp) (111.9 kW) 195.0 Nm 0-60mph: 8.50s Top speed: 217 km/h Gal pades… dabar greit nerandu kuro sanaudu, bet manau optimaliausias variantas butu 2.0i 8V nes 16V kiek brangokos ir sunkiau rasti nepavargusiu.

ir dar nusipirk rudziu surisejo su cinku, kazkada prawers.

Ačiū už patarimus,manau gal pravers.Poros savaites begyje manau pirksiu vektrike.Jei kas dar idomaus žinote parašykite.

Ir vel tas “nuo tralo”!Durneliai…

Siulai geriau is perekupo pirkt?

kazkaip visi galvoja kad lietuvaiciai tokie saziningi, kad prie sirdies dek. at to tralo gali uzkrauti bet kokia masina, kad ir tas pats perekupas.

Draugas vazineja su berots 91 metu vectra, as varineju su passatu, nu kai atsisedi vectra tai ji vaziuoja kur kas maloniau, minkstese pakaba plius visokie automatiniai langai, ir dar variklis puikiai traukia, na siaip masina liuks, bet arkos jau pas ji truputi rodo savo grozi. Tai vat jei nebijai rudziu tai tikrai puikus automobilis, bent jau as tiap manau.

Ne visai taip parasei… 2,0 8v turi 115AG yra kitas varaintas 2,0 8V su 130AG, bet jis pakankamai retas Mirkt

aha apsizioplinau, vis per ta skubejima.

vo pas mane tas retas 130 kumeliu motoras ir yra Šypsenavuisi kazkaip baidos rudziu, kazkaip simtas metuy tos rudys, viena pjanke ir rudis pakavojom) Šypsenao seip ner nepunanciu masinu Cha chaopelis yr gud a ypac automatas Cha cha kap pas mane Nekaltas

Tu visiskai teisus kaliega Taip

vo dar iskilo tokis klausimas kiek kuro sueda masina veikiant motorui ant laisvu? kokios sanaudos?