Opel VEKTRA,ar verta pirkti?

a ypac good kai imeti Sport Šypsenabeje kaip pezas?

Viskas narmaliai, eda apie 12l duju mieste ir papigiai vazineja Cha cha

Tai koks vektros varianta pasirinkti,kad kuro sanaudos butu normalios?Mane domina benzinas-dujos

Man kzkajp idomiai pas opelius ant automato tas Sport… Nekaltas Pats waziawau su tokiu Vėtra,tik naujesne('96 1,8 16v),taj neblogai traukia…Bet pvz pasmania irgi automats audi,ir ten jokiu Sport ar Snow nera…Ir efektas tas pats kaj gaza giliai igrudes laikai…Pvz 3cia saiba labiai ramiai warant imeta pre 40km/h,o dreginant imeta pre 90 Cha cha o ant bemwu 7 ta S beweik iswis nereaguoja i nieka…

Siulau rast zmogu,kuris uzsiima paieska vakaruose,pvz.:f-1.

Verta pirkti Opel Vectra 2000, 4x4 su doch varikliu Taip

2.0 8V pats geriausias dujoms ir patikimas variklis arba 1.8mono ipurskimas

o tu pabanddyk sport rezimu staijgiaij gaza numint, tai is vis trauka reaktyvine Cha cha

pritariu del 2.0l tik nepirkt 1.6 mono, ba problematiskas su dujom

Zinoma ,kad verta,bet tik su 1,8 arba 2 varikliu.Tikrai tau galingesnes nereikia. Ir kishenele greit lengvetu ir dar vienas pakeles medis butu nukirstas… Cha cha

Tai bandysiu ieškoti vektrikės.

ieskok ieskok vertas modelis,

Šypsena

Kokia vektra geriau pirkti su karbiuratorium ar su ipurškimu?

Su ipurskimu geriau…

Kodėl geriau.Ir kiek kainuotu isidėt duju iranga vectrai su ipurškimu?

kas dar per klausimas ar su korbu ar purskalu zinoma ka su purskalu, reikia tobulet o ne atgal zengt o ir kazkaip nelabaij esu mates vectru su korbu

Jei su purškalu,tai su purškalu ir taškas.

et ne rudys but, tai but gerai. vazineju ir patenkintas, minksta gera masinka. ir neinvestuoju daug. zodziu patenkintas jau 4,5 metus

Koks pas tave BlitZ variklio galingumas ir kaip su kuro sanaudom?