o mano waikaj norejo gyventi... SHIURPU! (kas nepatingesit paskajtykit...)

mat kaip…Juokiasi
mes taj per foole ten zvengem karta, vienas fanas sugalvojo kaip futbolui sponsoriu gaut, tipo varom visi pas koki arabu sultona ten ar dar koki turciu su plakatu "juden raus" ir tikrai paremtuCha cha

OhoApakęs Esu sukresta, labai gaila tos moters ir jos vaikuGėlė. Kas per asilas tas arabasPiktas, kas per asilai tie visi arabaiKanda JO, kiek esu girdejus, tai jie moka taip saldziai prikalbet, o po vestuviu tu patenki visai i kita pasauli, kita kultura, pas visiskai kitus zmones. Tavo vieta namie, o vyras tampa auksciau viskoBaisu Tu nebetenki teisiu, ka vyrelis pasako-tas sventa. KandaBaisu

tu sakai tu zinai Cha cha
beje, konkreciu atveju labiau tiktu savoka "antisemitizmas" o ne "rasiszmas"… Beje esi gal Tora netycia skaicius…? Nekaltas

ir parasyk ko as nezinau. kitakart kai gausiu prie intiko priejima paskaitysiu… Nekaltas

Beavis17> Cha cha ok, pasnekesim per meeta, varau i siaulius… Nežinau laikykis Alus Lietuva priklauso mums! Gerai

Galiu pasakyti tik-ZIAURU~!!!NeLiūdnasNustebęs

gal ir esu… galu gale… nemanau, kad su tawim werta kazkokiais klausimajs diskutuot Šypsena

nebootinaj… yra ir normalesniu, civilizuotesniu… tiesiog ne tame dalykas… ju mentalitetas galbut yra per karshtas… karshti krashtaj, karshtas kraujas… tiesiog neimanoma patejsinti Ne showe i galwa durna mintis ir jie lekia ja vygdyti… kajp sakoma pasauly vyrauja pagal juos ju nuomone arba niekeno… o kodel? todel, kad tajp parashyta korane… vienintelis butu ju paajskinimas

padauza, zyklon_b, juk jus abu i myta uzsirase Cha cha galesit padiskutuot

As irgi kazkada panasia knyga skaiciau… mazdaug isteka europiete uz arabo, isvaziuoja i arabija nu ir pzdc… ir krc ji ten visaip pabegti bande, jis jos neisleido, niekas jai nepadejo… o jinai turejo dukra su savim kokiu 5 metu, dar du sunus likusius europoj is praeitos santuokos. krc kaip jinai ten bego is tos arabijos… nu sakes. vekiau gale Liūdnas bet viska baigesi gerai… bet siaip sakes, irgi labai siurpi knyga, tik nebeatsimenu nei autores nei pavadinimo…

o patys musulmonai… mazai apie juos zinau… bet kiek zinau tiek uztenka nelabai teigiamai nuomonei Nežinau

Ar tekeciau uz arabo? nzn… niekada nesakyk niekada… bet i Arabija gyvent tai jau tikrai nevaziuociau Ne

ten galboot buwo tik knyga… o cia tikras nutikimas, tikras ivykis Nekaltas ir ko tik nevyxta musu pasauly…

O mes alų, vodzią gersim ir klausysimės šios nuostabios diskusijos Cha chaAlus

nediskutuosiu… bijau, kad jis mane suvartys Nekaltas waje waje Cha cha bijau as jo… dar pasmejx…

Net nera zodziu viskam apsakyti… neisivaizduoju kaip ta motina turejo viska pakelti… vaikai Apakęs Sunku… beprotiskai sunku…

o bleNustebęs…kraupu kaipNustebęs… AS jos vietoj jau senai nusizudyciau

zewru,klajku,shiurpu,bajsu…truxta zodziuApakęs
ash ir esu skajcius dawgybe istoriju apie arabus.kol moters neturi,del jos galetu padaryti viska,o veliau…
anyway jie yra zewrus zmones,kazkokie nesvejki kamikadzesCha cha
tokias moteris,kurios ishsilajko kad ir kas benutiktu,ash liabaj gerbiuGėlė

…miaw…Širdis

zeuru… Nežinau

tikrai linksma turetu butiGirtas

oj… hm… Baisus tevas ish tiesu… Beje, ash gimiau 1988 metu vasario 23… Po keliu dienu…

perskajchiau wiska…zhiauru taj zhiauru…nepatinak man kazhko tie arabaj…

mano teta istekejusi uz arba gyvena vokietijoje kur su juo ir susipazino turi maziuka vaikiuka kuri labai abu myliApkabinimasLinduke ir seip viskas klostosi atrodo geraij as tikraiNemanau kad visi arbai tokie blogi

O siaubeli…Pirma karta kai pazhiurejau i shita tema, net nenorejau skaityt…(pirma mintis:na ir daugApakęs)
Bet kazhkas priverte gryzhti cia…Perskaiciau…Sugraudino…Krc…zhiauru…savo vaikus…?!? Nezhmonishka…Kazhkokie nevisprociai…Ple tokiems Kiaushus (neatsiprashant) nuraut ir dar druska pabarstyt, kad gerai pasikankintu…
KandaPiktas