o mano waikaj norejo gyventi... SHIURPU! (kas nepatingesit paskajtykit...)

nepatyngejau, perskaiciauŠypsena jio, knyga tikrai turetu but idomiŠypsena neeiline istorija…

siaubas…
labai uzsinorejau perskaityti shia knyga Taip

Jiop…Šypsena
Faina kada nors ir man reikes ta knyga paskaitytiMirkt

kiek daug skaityti Nežinau

baisu Apakęs Žliumbia

uij skaudus isgyvenimai

Shyurpu shyurpu… Nesigailiu, kad skaychyaw…

shakes… labaj zhiauru… vargshe ta moteris… koks knygos pavadinims?m?

jau ne wiena karta minejau - Gabriele Morsch - mano waikai norejo gyventi.
ieskokit shitos knygos vagos knygynuose, nes shi lejdykla ishlejdo…

o siaip aciu kas perskajtet… gywenimas kupinas netiketumu, panasiu ivykiu, blogio gerio… visko… ir tiesiog ziauru suzinoti kokie dalykai dedasi musu pasauly Nekaltas tikrai likau sukresta knygos… ir man protu nesuwokiama kajp ta moteris sugebejo viska istverti ir netgi atsitiesti, bej pradeti gyvenima ish naujo Nekaltas

jezav, sykart patingesiu… ;]

shiurpu NustebęsGėlė
ju auklejimas ten tikraij be rysio… per daug principu… ir svarbiausia iskiepyta nuo vaikystes tad suaugusi zmogu pakeisti praktiskai neimanoma.

Padauza, ir kodel si istorija ir isvados taip nuteikia butent pries arabus…? Nekaltas

Zyklon_B zhinau, kad tu jau is karto apie zhydus… bet [pirma pastudijuok abieju tikejimus ir suprasi kame skirtumaj, wiskas susitelkia i religija

as nieko tokio nesakiau, cia tu padarei isvadas mano komentaro… Nekaltas
siaip pasigincyciau, bet traukinys greit… gal kita kart…

Zyklon_B nemanyk, kad as neturiu ausu ir neturiu akiu… labaj geraj zhinau kajp ir del ko tu ant manes waraj Šypsena todel cia isvados pacios darosi, o ne ash jas darau

tikraij baisi istorija…Nežinau…iki ko zmones prieina…Nekaltas

matyt padauza yra rasiste!!! jos isvada tikrai pries kitos rases zmones nukreiptaCha cha
kuo tau arabaj neitinka?Juokiasi

jo jo Beavis, as wisiska rasiste arabu atzvilgiu Taip

as ant taves asmeniskai variau tik viena karta (per meeta kazkada)… siaip as niekinu tavo tauta…

Beavis17, padauza yra pusiau zyde, del to manau cia tema tokia…

taj, kad tu mane 2 kartus matej tik Cha cha taj kada turejaj proga, tada ir uzhvarej Šypsena
o siaip tawo rasizmas nera nieko daugiau kajp per didelis televizoriaus prisizhiurejimas ir kvajlos uzhgajdos… tiesiog kvajla Taip mazhdaug neturiu ant ko pawaryt, pavarysiu ant bet ko… tiek mazhaj apie wisus ir wiska zhinaj, o wajdini ereli… atejs lajkas, gal kada suaugsi ir suprasi Šypsena ne tik apie europiecius ir pan sukasi pasaulis Šypsena