O kokiu priezasciu prigalvoja vyrai,kai nenori myletis?

O kokiu priezasciu prigalvoja vyrai,kai nenori myletis?

Kove neperdek, 5 val duse isbuti turbut reiketu gerokai daugiau istvermes nei zmona pamyleti. Šypsena
Mano zmona irgi dazniausiai uzmiega kol as prausiuosi. Bet man nera ko i lova skubet, visvien beveik visada zinau, kad nieko nebus.

kovė rašė:

pasižmonėjus( t.y daugiau bangiečiu pasipasakojus) yra ir tokių , kurie nesupranta, kai po viskam mergina nori nisiprausti, įsižeidžia.
o ČIA - IŠ VIS NENORI, tai ir atsiranda tokių , kurie 5 valandas duše laukia kol žmona užmigsŠypsena
olo rašė:

nde… klausimai. o kodel atsiranda i kart issisukinejimai.

================================

Gerai, jau gerai - taika.Tuo jūs vyrai( nepriimk asmeniškai, nes dar jaunutis esi) ir skiriates nuo mūsų , kad visad norit, bet ne visad galit.O mes- visad galim, tik ne visad norim.Šypsena
GTS2 rašė:

Zinai, Kove, per savo maziuka gyvenimeli tikrai ne karto nebuvau atsisakes pasimyleti. Dievas liudininkas. (Yra ir kituMirkt ) Jei labai pavarges - galiu taip ir pasakyti, ir nesimyleti visa nakti. Bet viena gera pasilinksminima garantuoju. Ir nesvarbu, ar noriu miego, ar galva skauda, ar su durim per velykas prisimygau… NES AS VISADA NORIU…

Aciu, Kove! Tau nuo manes Gėlės Gėlės Gėlės Taurė ir dar Bučkis Aš nekaltas Sorry uz pauze - dabar organizavom trise talka kieme ir per 3 val. gera trecdali kiemo nukasem. Jega! Bet visas ziauriai suslapau ir dar nuasalau kojas… Nustebęs Tai tavo 2 Alus tikrai nebus per daug Gerai Dabar dantys kalena, bet suorganizavom kaimynus ryte prisijungti, tai bus rytoj smagiau, jei tik nesusirgsiu…

Nu jei siandien negalesiu myletis su zmona, tikiuosi ji mane supras… Aš nekaltas Mirkt Nors kazkaip atsigavau pamojaves kastuvu, ant dusios gera kaip kovo 11 -ta! Mirkt Tai gal ir problemu jokiu nebus, tikiuosi Aš nekaltas

Tai kam tu ji turi, jeigu nenaudoji?

Šiaip jau 'banga" užbangavo, bet jis ir dviejų vertasŠypsena
Tauškalytė rašė:

O tai jau viena zinute, Kove, negalejau 2 bokalu alaus Paladinui pasiusti? Ar ilgiau paburkuoti norejai?

Paladinai , Tu "tikrų vyrų" kompanijai nepriklausai.TU - Tikras Vyras, su fantazija.Kiba "danon" daug valgai.Nuo manęs tau-Alus

Tai brangieji, leiskit išsimiegot!!!Valgį paruoškit, kambarius apliuobkit, išskalbkit, vaikus sužiūrėkit- tada matysim KAS vaikščios miegodamas!!!
Va, o dėl to "galėjimo"-tai jau jūsų draugelio fizinė būklė, nuo mūsų išvaizdos nepriklausanti.Deja, gydytis reikia. Manyčiau išvaizda jūsų NORĖJIMą veikia…
O be to , esam ne tik mes- yra ir kitų aplinkui( gal tik ne pagal kišenę jums)
GTS2 rašė:

Tai kad jus ir vaiksciodamos miegat.
O vyras visada nori. Nebutinai gali… Bet nori. O jei negali - tai paziurekit i save ir pamatysit negalejimo priezasti.

bedarydami tas kitas inteligentu ligos is s raides nepasigaukit…Cha chaCha chaCha cha dingstu dingstu, tik labai liezuvis panizo Cha chaCha chaCha cha

kovė rašė:

Leiskit nusijuokt iš tų "tikrų vyrų", kurie VISAD nori ir galiCha chaCha chaCha cha
Jūs be fantazijos- nieko geriau nesugalvojat - kaip" noriu miego" ar "rytoj".Arba praustis duše tol, kol pasigirsta jūsų moteriškės ramus, gilus kvėpavimas, reiškiantis miegąCha cha

Kove, Gėlės, nu kam taip ziauriai? Apakęs

Gali buti juk ir kiti variantai:

  1. Rasineji zinutes i ‘Bangos’ diskusijas - reikia bendrauti Mirkt
  2. Atsidarai koki http://www su basomis iki kaklo panelemis (arba vaikinais) - priklauso nuo lyties ir orientacijos ir aiskini, kad rasai referata apie lyciu skirtumusMirkt
  3. Uzstringi kokiam nors Quaqe’o III lygyje ir uzsispiri zmonai irodyti, kad gali ji preiti Mirkt
  4. Rodo futbola (krepsini) - sergi uz mylima komandaMirkt
  5. Rodo gera ‘bojevika’ su sekso scenomis - reikia nepraleistiMirkt
  6. Dar neskaitei siandien laikrasciu - reikia zinoti kas vyksta pasauly Mirkt

Nu nezinau ka dar pasiulyti, fantazija isseko…

Cha cha

Visada noriu, visada galiu, niekada neisisukineju !!! O jeigu jau tikrai negaliu, nu ta prasme jau visai - tai taip ir sakau - sorry, pavarges siandien, niekaip negaliu (ir kokia cia problema, kam cia meluoti, issisukineti)

GTS2 rašė:

O siaip tai tikri vyrai visada nori. Ir jiems galvos neskauda…

Gerai, pilnai pritariu Šypsena

tai manau įrodo ir didžiulis skirtumas tarp žinučių skaičiaus šitame forume, ir kitame "kokias priežastis sugalvoja moterukai" Šypsena

Leiskit nusijuokt iš tų "tikrų vyrų", kurie VISAD nori ir galiCha chaCha chaCha cha
Jūs be fantazijos- nieko geriau nesugalvojat - kaip" noriu miego" ar "rytoj".Arba praustis duše tol, kol pasigirsta jūsų moteriškės ramus, gilus kvėpavimas, reiškiantis miegąCha cha

Randa kvailiausiu priezasciu, arba isprovakuoja mane ginciu, kad po to jau nei vienas nieko nenorim. O dazniausiai tai budavo, kai jis grizdavo is savo … na kaip cia svelniau pasakius … dazytos blondines.

maniškis nieko nesako, nes kažkaip man matosi, kada jis nenori, tai ir nelendu… nu gal vieną kartą kažką yra pasakęs, bet neatsimenu ką Šypsena gal kad pavargęs ar pan. Šypsena

Prisimenu, kad kazka greitai greitai reikia padaryti, kad ir smulkmena… bet po to aisq nieko jau nebebuna Cha cha

Galima pabandyti pažaisti, kol atsibos.Blogiau nebus.
O problemos- tai kaip mano vyras sako apie barškėjimus mašinoje- arba baigiasi arba išlenda į viršų- kada nors išsispręs vienaip ar kitaip.
Tavo atveju (bent jau iš tavo vienpusių pasakojimų) visgi skyrybas aš suprasčiau kaip priimtiniausią variantą. Arba problemos išsispręs, kada savo draugelio nebeturėsi…
echo rašė:

Tiktai musu problemos pakankamai rimtos, kad vargu ar tokiomis paprastomis priemonemis jas galima isspresti.

Aciu uz supratima, Narute.

kodėl vyras turi galėti kiekvieną vakarą? ar pageidavus? Gal todėl, kad sexo nenorinti moteris tai geriau slepia (rodos Kovė rašė: mes visada galim, net tada kai nenorim). Kai vyras vengia meilės, tikriausiai nuogastauja, kad tiesiog negalės… Būti impotentu? Iš to nuolatos šaipomasi.
Pakankamas motyvas ne tik penkias valandas mirkti duše, bet ir kur nuoširdžiau užsiimti gerokai dalykiškesne veikla: darbu, mokslu etc.
Atstuma sukuria seksualiai raji moteris (sakyčiau, jog vyrui tai - pasąmoninga kastracijos baimė).

Echo, vietoj zemuoginio muilo pabandyk Fa sport.