O kokiu priezasciu prigalvoja vyrai,kai nenori myletis?

Taip , taip, taip. Ir nieko čia gėdingo nėra.Juk tai natūralu, man pvz. toks vyro prisipažinimas būtų priimtinesnis , nei "Aš dabar tavęs nenoriu".
Štai, mieli vyrukai, ir priėjom diskusijos galą.Vyrai nenori, kai negali.Tik bijo prisipažintiŠypsena
Dr. Neskauda rašė:

Kai vyras vengia meilės, tikriausiai nuogastauja, kad tiesiog negalės… Būti impotentu? Iš to nuolatos šaipomasi.

kovė rašė:

Štai, mieli vyrukai, ir priėjom diskusijos galą.Vyrai nenori, kai negali.Tik bijo prisipažintiŠypsena

Ne visi. As kartais noriu ir kai negaliu. Mirkt Tokiu atveju - receptelis:

Pienas 250 ml
Medus 1 saukstas
Ghi (valytas sviestas) saukstelis
Prieskoniai

Piena uzvirinti kad tris kartus pakiltu - tipo pakila - nuimat nuo ugnies, nusileidzia, vel uzdedat.
Tada sudeti medu, ghi ir prieskonius (tinka kardamonas, muskatas, cikorija) ir viska ismaisyti. Isgerti. Noreti. Galeti.

Martynuk, a cia rimtai toks kokteiliukas daro stebuklus Apakęs oho, jei nejuokauji reikia uzsirasyti…tai jau kai reikes, tai ir pati pavirsiu, uzvirsiu nuleisiu, tfui susipainiojau…

Reiks atsispausdinti, vyrui parnešti.Paieškosiu to ghi paruošimo ( kažkada rašei).
Yra dar ir arbatėlė "gokul" nuo visų ligų, bet ir tam padeda.
Tik manau, kad jūsų amžiuje ir jūsų moters pastangų užtenka.
Martynukas rašė:

Tokiu atveju - receptelis:

ir viska ismaisyti. Isgerti. Noreti. Galeti.

narute rašė:

tai tu nesakyk, kad ja myli.
nebent ji prispaudus tave kankina - pasakyk pasakyk paskayk, kad mane myyyyyli

Butent taip ir buna.

bet tai kokios priezastys, aradai shitokio susvetimejimo? juk pradzioj turboot ir sex geras buvo, ir suteret.

Ji visada buvo nelabai seksuali, bet as ja labai mylejau ir galvojau, kad ne seksas svarbiausia. Taip pat tikejausi, kad ji pasikeis. Bet suklydau. Liūdna O kai ilga laika gyveni, jausdamas nuolatini sekso trukuma, pradeda traukti kitos moterys ir labi nesunkiai galima isimyleti kita…
10 metu gyvenau kartu, nejausdamas labai didelio diskomforto. Sekso truko, bet as apie ji tiesiog mazai galvodavau. O paskutinius kelis metus nezinau kas man pasidare - nuolat apie tai galvoju ir kuo daugiau galvoju tuo blogiau darosi. Liūdna

gal jai shlykshtu myletis, kai ji galvoja vien pvz (tik pvz) apie tavo neskalbtas kojines tris dienas ar pan. cia tik samprotavimai. juk turi buti priezastis

Kojines keiciu pakankamai daznai. O i lova einu be kojiniu ir kitu rubu, bunu issimaudes duse ir kvepiu zemuoginiu muilu. Mirkt

echo rašė:

Jeigu taip kas nors pasakytu ka daryt, kad nenoreciau…========atleisk už vulgarumą, bet ar "sam s soboj" nebandai?

Tai kam tada visokiose nygose raso, kad moteru seksualumas su amziumi dideja, kad jos ‘prazista’ perzengusios 30 metu?==========daugumoje literatūros rašo ,kad keičiasi moterų pojūčiai( tampa brandesni, orgazmas gilesnis, ir pan), bet kiekybė tai tikrai nedidėja.


Jai paciai tas muilas patinka.======košmaras.Teks vietoj kvepaliukų po kaldra jai pakišti kokios nors dušo žele.Negi nenaudojat- fantastika.Aš uošvienei praėjusių kalėdų proga padovanojau, tai moteriškė naudojo ją nuotaikai pataisyti.Taupė, tai sužinojus aš neužmirštu jai dažniau radus progą padovanoti.

narute, meiluze, visu pirma reikia tureti, o po to pas ja vyra stumti…o jeigu apie vienkartines meiluzes, tai man kazkaip tais nesitiki, kad echo priklauso tai vyru grupei "atejau, pamaciau, padariau ir isejau" Cha cha

Manau skiriasi norai ar nenorai žmonių, turinčių sąlygas bet kada mylėtis ir tų , kurie "turi gaudyti momentą".Pastarieji visad nori.

kas ten pas ja rankoj? Šypsena

man ji faina merga Cha cha

noriu i uzsieni… Žliumbia ten bent jau pauksciai normalus Cha cha

ugu liabai egzotiska si fotkulensija tokia mieeela Cha cha

melomania>seyp vien tokiu kalnu nera sale musu miestuku…ir tai ce pavaizduotas "miestukas"tay kaip musu dideiji miestai…nuy but anyway… kada baigsiz besikartojancios photo, a ???

Avril 4 ever Laimingas

pirma mintis šovusi į galvą: “Ech tie Lietuvos miestai” Žliumbia

suxx

Graziai cia su tuo pauksciu

Graži foto Šypsena

laimės paukštė Cha cha

oij kokia rimta Juokiasi