nuskausmino avarija forminantis ekipazas uz greiti

nuskausmino avarija forminantis ekipazas uz greiti

Tai va. I prieki vaziuojant prie Rausves maciau pasibuciavusias dvi masinytes. Vaziuoju atga, vidury savanoriu stovi policija, is jos islipa vairuotojas ir mane stabdo Apakęs Greitis 74, gavau 75 lt Ignoruoju Blyn velus vakaras, tusti savanoriai. Sakau kas bus nuo rugsejo kai reiks 50 vazinet? Atsakymas - tau bus blogai. Blyn, jau geriau valkataujantiems sunims buciau maisto uz visus pinigus pripirkes ir paseres, nei sitiems… Turbut absurdiskiau neimanoma.

Susaudyti Gaidzius reikiaPiktas

Uzjauciu seni…tikrai nemaloni situacija…

o kokie zalciai apgalvoje viska…vaziuoja forminti avarijos, bet ir "fena" su savimi prigriebia…

bliamba tie mentai…amzhinai kanors sugalwoja…Piktas

keista bet kazhkaijp maniau kad wilniuje agurkaij kitokie

nu uzjauciu kolega Šypsenaman ir taip buvo tik variau 73km\h…skirtumas tik tas kad sumokejau 0 lt Šypsena nes kisenej turejau 3 litus…seip ne taip patykejo mentas kad vazinejantis studentas su 730 bmw neturi pinigu,jie juokesi del to,bet sakiau tiesa nemelavau…gal todel ir paleido Mirkt
taip kad teisybe kartais isgelbeje Šypsena
Cha chaCha chaCha cha

Jo visko jie prisimasto geriausia maciau stovi mentu masina prie parduotuves aikstelej ir ten is aiksteles i desine tegalima sukt nors eismas nedidelis ir isvaziavimas is aiksteles per visa aiksteles ploti tai visi kam reikia ir suka i kaire o mentai masina pasistate tolesnej eilej atbega ir ima tuos kurie i aikstele per istisine ivaziavo nors ten absurdas vaziuot absisukinet o tu kurie is aiksteles tai ne visus speja sustabdyt. Ot gaidziai

Kanda o kada mentai buvo zmones ?Juokiasi

jie geri tik kai duodi litu i kisene…nors uzjauciu juos,matyt gyvenimas priverte rinktis tokia profesija,nes sveikos psichikos zmogus niekad neis tokio darbo dirbti savo noru…VeeeVeeeVeeeVeeeVeeeVeee

o man teko ta pacia diena dukart toje pacioje gatveje nushautasLiūdnas ir abu kartus 73vaziavau o zinant kad pas mane neveikia spydas tai buvo visishkas apsurdas

gal kartais taisykliu reiktu laikytis Kietas

siusciau tuos balvonus nx!bl jei saiko nejaucia tai a s i l a m reik ismust ir akis sukist i s i k n a Piktas

Nu tikrai uzjauciu Taip
Bet gaidziai gaidziais taisykliu reik laikytisLiūdnas

Reiktu baust kai normalus nusizengimas, o ne uz tokias ‘nuodemes’ skalpuoti. Isvis, pas mus baudos neadekvacios. Blyn, uz 14km/h virsyta greiti nuo 50 iki 100, tik 50 neduoda niekad. Pasake kad ne pensininkas ir ne invalidas esu, tad vidurkis duodamas. Labai didziuli sefa isivaizdavo pacukas. Tai isivaizduokit situacija - dabar turiu viena bala, tai gausiu maksimalia bauda, bent jau tas zalias man taip isaiskino. Vadinasi nuo rugsejo varydamas tuose paciuose savanoriuose ant 62 gausiu 100 LT baudos ApakęsBaisu Iriotai priimineja istatymus, taipogi nemazai idiotu priziuri ju vykdyma. Nesakau, pasitaiko ir normaliu, bet…

Rasei kad esi studentas - is pareiksto intelekto nepanasu, kad bent policijos mokyklos lygi butum pasiekes

jeigu nezinojot tai policininkai dirba savo darba nevirsikit greicio nieks nebaus.jei as pradeciau cia pikti kiek mkartu mane nubaude tai vien mano temos ir butu,

taip, jie dirba savo darba. bet jame turi taipogi veiklos ribas, bei gali zmogiskumo nepamirse daryti alternatyvas. Nerasau kiekviena karta kai nubaudzia, bet cia tikrai idomi situacija - nusove avarija befromindami, be to neadekvati bauda uz toki nusizengima ir totalus issikalinejimas bendraujant. Jeigu as taip savo darba dirbciau kaip jie, ignoruodamas zmogiskaji faktoriu tam tikrose situacijose ir elgdamasis ‘pagal protokola’, butu daug nereikalingu problemu zmonems sukurta taipogi. Bet visu pirma ziuri i situacija, o tada stengiesi adekvaciau pritaikyti savo veikla ir ‘elgsenos protokola’. Pats vakar susiduriau su labai zmoniskais policininkais, taipogi sumokejau bauda, bet tai kita situacija, mane maloniai informavo, skyre minimuma, normaliai snekejomes. Savo darba galima dirbti ivairiai. Pajutes bent kokia valdzia nekuris zmogus isigyja ‘munduro sindroma’ - stengiasi ta valdzia maksimaliai isnaudot bausdamas, priversdamas lakstyti biurokratiniuose labirintuose su kruvomis popieriu, laukti eilese vilkindamas darba ir taip rodydamas ‘savo valdzia’ ir pranasuma pries tave. Tai silpno zmogaus pozymis, kuomet jis bando savo asmenybes vidini nepilnavertiskuma kompensuoti kitus zemindamas jam imanomais budais.

o kas bus kai vil sustatys fotorodarusŽliumbiageriau mentui i kisene 20lt negu valstybiai 250ltNustebęsnesamone 50km/h as taip nemoku Kandabent 70km/hNekaltas

oo tai gal pats mentas g a i d y s busi? mentus palaikai?gal tu asilas?