nuskausmino avarija forminantis ekipazas uz greiti

Atveskit. Nereikia cia asmeniniu izeidinejimu

hashe

sorry kazkaip nekenciu mentu Šypsena ir tu kurie juos palaiko

bet "sorry" nuo tokiu dalyku nepades…paskaityk taisykles Šypsena

Kai tik naujas, tai ir 2-3 zodzius temokantis. Deja…

Gerai, siandien dienos istorija (ypac pamokoma tiems, kurie apie policininkus kalba tik su pyptelejimais).Veiksmo vieta: Buivydiskiu gatve Vilniuje, mokykla, greiti ribojantis zenklas 50. Veiksmo laikas apie 11 valanda ryto, nera nei masinu nei zmoniu. Intuityviai fiksuoju, ar skiriamoje juostoje pries kalneli nestovi baltai zalias automobilis. Ne. Ant kalno stovi tamsiai melynas VW Golf is kurio netiketai issoka zalias, panasus i policininka ir mojuojantis daiktu, panasiu i policininko "lolipopa". Kviecia pasisveciuoti minetame Golfe. Ten pradeda rodyti vaizdo irasa, kuriame as vaziuoju 77 km/h. Nyku. Klausiu, kodel Golfas netinkamos spalvos. Policininkai juokiasi ir sako, kad sita Golfa visi Vilniaus vairuotojai pazista. Liudnai sakau, kad as nepazistu. Taciau: pirmiausia gerai nusiteikes jaunas policininkas siulo 75 litus ir viena bala. Nuteikia gerai. Viska prisipazistu ir iskart sutinku moketi. Tiesa, mazai kvepuoju, nes vakar dalyvavau geram baliuke ir jauciuosi nekaip. Jaunas policininkas siurena baudos kvitu lapukais ir sypsosi. Ir staiga sako: "Ka gi, gero kelio". Sustabareju. Ant uzpakalines sedynes sedintis paantrina: "Laimingai". Va taip vat. Nei makaronu kabinimo, nei skundu, nei akiu draskymo. Zmones jie, zmones. Kaip ir mes.

cia tu sapnavai gal??? Šypsena) nu nebuvo man tokio fynto niekad… arba gal svajojai stipriai? Šypsena

Gal matet siandien filmuota medziaga per LTV KMŽ, kaip nuo mentu lakste?
Na uzsizvengiau tai nerealiaiJuokiasiCha chaGirtas

Kada kartojima rodys?

Rytoj, 23.40

to andrezaslt: Pamegink suprasti. Vairuoju daugiau nei 10 metu ir per visa si laikotarpi su keliu policija yra teke susidurti mazdaug 20 kartu. Visi kartai susije su greicio virsijimu. Policininkams kysi esu mokejes tik viena karta (autostradoje ties Raseiniais, buvo 300 LT, bet vaziavau i Latvija, tai butinai reikejo visu dokumentu), visus kitus kartus mokejau baudas. Tiesiog, taip esu nusprendes. Taciau: daugiau nei 10 kartu policininkai PATYS sumazino bauda ir, reikia pripazinti, kad 8 is tu 10 kartu tenka Vilniaus policininkams (deja, kad kad ir kaip megciau Kauna, ten policininkai kazkokie kitokie).Jokio recepto nera, tiesiog visuomet su jais kalbuosi atvirai: zinau, kad virsijau (virsiju beveik visuomet), todel taip ir sakau, visuomet sakau, kad mokesiu bauda, nes esu kaltas. Del viso kito - neturiu supratimo. Disclaimer: nesu policininkas, nesu gejus ir nemyliu zmoniu su uniformomis.
P.S. Beje, siandieninis atvejis yra pirmas, kai baudos isvis nereikejo moketi. Kitas stebuklas buvo ties Zarasais, kai vaziuojant mazdaug 130 policininkas uzrase, kad buvau neprisiseges dirzu.

Kitiems: O siandienini reportaza maciau - kazkas nesuvokiama. Tikrieji "zaliuku" ivaizdzio" formuotojai visame grazume.

Gal vel piktasis usuotas mentas su Volvo 940? Bet jie kiek zinau avariju nelaksto formint…

nea, toks jaunas ir ‘kietas’, matos katik valdzia gaves, pats prisipazino, jog dabar studijuoja.

Ne toks jau ir supuves, nuolaida vis tik pritaike… Veee

nu blyn to ir betruko, kad as sutikdamas, jog prasizengiau, neturedamas metu begyje jokiu nusizengimu, budamas studentu mokeciau maksimalia bauda. Tikrai buciau pasiules i subine susikist tada ta savo protokola.

Vairuoju 10 metu. Nei karto nera teke sutikti nei vieno issigimusio keliuko. Greiti virsiju protingai, taigi baudu esu tegaves uz ji berods 2, is ju viena karta pasisnekejus apskritai paleido, nors virsyta buvo 39 km/h. Kas kita yra viesosios policijos atstovai. Tie, krie tyko krumuose ar kas nekirto vidurio linijos, gal kartais kas su pasibaigusia tech. apziura ir panasiai, stai tie tipai laabai gadina policijos ivaizdi, nes yra didziausi kysininkai ir slykstus pizonai.

Gal vel piktasis usuotas mentas su Volvo 940? Bet jie kiek zinau avariju nelaksto formint…

[/quote]

tas piktas usuotas mentas mane paleido uz 100 lt, kai grese 500 ir pereboras baluose… labai smagiai pasikalbejom…

tai tau pasiseke, nes as baudas mokejau tris kartus ir tik viena karta as per daug ant ju nepykstu (susimokejau uz dirzus). Kitus du kartus atsibasliavau padoriau, o pazeidimai buvo tikrai formalus - viena karta vaziuojant trecia juosta likus keliems metrams iki perejos pestysis nukele koja ant vaziuojamosios dalies (nei as jiems sutrukdziau, nei jie man, staigiai stabdyti nenorejau, o ir nebuvo jokio tikslo, mentam tas visiskai neidomu…). Antra karta ant miesto ribos mane nusove 34 km/h virsaus (visu pirmiausia gaidziai, kad tokioje vietoje matuoja, o kitas dalykas as tiek nevirsijau, max 15km/h). As viena dalyka pastebejau, kad prie vazinejanciu su kokia paprastesne auto jie taip ikyriai nesikabineja

Susirask mano pernykštę temą apie du žalius kalėdų senius… Irgi panaši situacija, tik kad lazerinis fenas buvo ir mašina su skiriamaisias ženklais. Sutikau su viskuo ir buvau paleistas su 0 balų ir 0 baudos Lt bei palinkėjimais kalėdų proga. Nors buvo tik lapkritis.

nedaug ir tu temoki zodziu,kaip kitus mokint Šypsena

Itariu buvo stipriai apsipute.