Nusivylimas

gal neskubek deti to tasko, Erode…ko nepakenciu tai nekalbadieniu, aciu dievui ju nera musu namuose, bet visko buna…po nusivylimu, skaudziu akimirku norisi det taska, bet visuomet ateina ir prasviesejimas, kurio metu, bent jau as, eilini karta isitikinu, kad teigiamu emociju su savo zmogumi as patiriu kur kas daugiau nei neigiamu…o skaudziausia skaityti tavo pasisakyme tai, kad nieko bendro apart ejimo i parduotuve nelike…nzn, bet as esu tos nuomones, kad stengtis turi du zmones, o ne vienas, viena tu nieko nepakeisi, turite noreti keisti ir keistis drauge…manua, jog tai senos tiesos…

Darbe ramu. Alkoholio as nevartoju VISISKAI, isskyrus sidra.
Tai nera depresija. Jei sirgciau depresija-cia nerasyciau. Tam nebutu jegu.
Todel laikausi.

Gerai

Dekoju, alyva, bet kaip ir kiekvienas zmogus esu egoiste ir tenoriu patvirtinimo ir pasitikrinimo - galgi as vis tik klystu? Ir ner viskas taip blogai.
O kad butu kokis diagnostikos centras, kur pasakytu- jau… Xana!
Apsisuk ir eik savo keliu. Betgi visi tyli…

sjkaičiau skaičiau, bet ką tokio gero ar kokią idėją parašyti - taip ir nesugalvojau. Man irgi atrodo, kad jums, t.y. tau, Erode, ir tavo Vyras atėjo tiesiog krizė. Taip būna, patikėk, ypač pirmaisiais metais po vestuvių. Būna, kai pasirodo, jog gyveni "ne su tuo žmogumi" Baisu Kalbiesi, ginčyjiesi, bariesi ar ba visai nekalbi, kol galų gale supranti, jog reikia tiesiog prisitaikyti vienam prie kito ir susitaikyti su kito žmogaus trūkumais (kasgi jų neturi? ) Aišku, jeigu dar yra vienas svarbus du žmones rišantis dalykas - MEILĖ.

Pati turi nuspręsti, aukseli, pati Cha cha Juokiasi

Va va, visi taip sako.

ErodeGėlė, nekokie tavo naujieji, jei jau taipKanda

bet jei atvirai, tai prisimenant tavo nenora zenytis, nieko cia keista…
savo laiku tu tiesiog irodei, kad gali gauti tai, ko nori, bet kai gauni, pasidaro neidomu…
Tu tikrai esi kovotoja ir tau reikia arba tokio pat kovotojo (tik leksciu daug sudauzytumet) arba ramaus geriecio…
o su bambanciu tinginiu gyventi tikrai sunkuCha cha

Bet juk taip ir yraŠypsena
Ir dar noriu pasakyti, kad ilgainiui tikrai supranti, jog reikia gerbti savo žmogaus poreikius, ambicijas… Žinoma pagarba būtinai turi būt abipusė.
Jei galvosi ne apie tai kaip patenkinti savo poreikius, o apie tai, kaip padaryti kad tavo mylimas žmogus gerai jaustūsi, tau šeima teiks vien tik malonumą Šypsena

Nebegaliu prisitaikyti ir susitaikyti. Kas tada?

Pati ir atsakei
Šypsena

nieks patart negali,tik tu viena turi apsisprestTaip.tu geriau paklausk pas jy ar no

ri su tavim gyvent???,manau tada suzinosi kaip,kas ir kodelMirkt,pas mane panasei buvo,laikykisLabas

Betgi kalba apie tai ir eina, kad ka bedaryciau - niekas netinka ir lieku "kalta". Zodziai kosiami "pro dantis", dviprasmiski nutylejimai, susierzinimo rodymas.
Tai ir sakau, mazu yra kokiu dar budu… Nekaltas

geras klausimas Nekaltas O iš Vyras puysės nėra jokių veiksmų, jokio noro pasikeisti arba bent norėti būti tokiu ar elgtis taip, kaip to nori jo Moteris? O gal jam ir taip gerai? Nekaltas tada nežinau…

o bandei ta jam pasakyti? negi atsakymas butu tik "hmm…" ?

erode, as nesu pasiaukojusioji. teisiog toks… "sojuz dvuh, terpiascih bedstvije". na, viena is santuokos formu su atskirais miegamaisiais.

Ju nebuvo, netgi kai koki 4 ar 5 karta siuliau skirtis. Tiesa, jis labai Piktas ir visaip rode savo nepritarima…
Man tai kazkuo primena strucio fenomena - nematau, tai nereikia spresti…

Mieloji, as taip negaliu, kaip Tu. Gal tai egoizmas, bet man smagu kartu miegoti ir jausti kito zmogaus poilsi bei nora Tave jausti. Net miegant.
Vyras kaipo priedas gyvenimui - man tokio nereikia.Ne

o nebuna taip, kad po kurio laikos Vyras prisipazista esas neteisus? gal tiesiog jo kaklaas per ilgas ir is karto sunku susivokti? o bendrus reikalus galima susigalvoti. jei tik vis dar nori, kad tas zmogus butu salia. bet jei jau nebenori - tai ir reikia keist situacija. arba - poziuri i ja…
as nezinau, tai nera priedas. tik kad per daugeli metu jautiesi kaip su broliu. pablevyzgot gerai kartu. na, ir keliskart per metus mirtinai susiremi kaktom. o paskui praeina. bet - jei atvirai - ne tokia isivaziadavau savo santuoka. tik niekas ir nesake, kad gyvenime turi gauti viska, ka isivaizduoji.

Ne, jis nesutinka su manim, nes anot jo, jis daro viska - viska viska ir as nezinau, kas man darosi ir ko benoreti…