Nusivylimas

tai gal imk ir pasakyk, ko nori? Konkrečiai, t.y. "noriu, kad kalbėtum taip, sakytum, taip, darytum taip ar anaip".

O kiek kartu sakiau?

o tai del ko kyla tie nesutarimai? paskutini karta as norejau saviski nunuodyti, kai pas mus state baldus, kuriuos uzsakiau as, o jis aiskino, kad butu padares pigiau ir geriau Baisu cia meistrai tusuojasi, i darba reikia, o dar Vyras nepalaiko, o bumba. na, dabar pripazista, kad padaryta gerai. bet kas man is to, nuoskauda tai liko… arba del tu paciu kelioniu. nu nevaziuoja jis kartu, nes mano, kad tai brangu. triskart cha. bet - nieko nepadarysi. nera poreiki, vadinasi, nera… nors pikta.

o jei dabar labiau savim pasirupinti ir palaukti pavasario Nekaltas

Nesutarimai kyla, kai as susimana kazka nuveikti - pvz., paieskoti butui sviestuvo, siaip rakandeliu ir "likau kalta" del pjuklo, nes pradanginau ji…

Kazkaip nuosekliai lenki i viena puse… O kaip atrodo tiems, kuriais pasitiki, ir kurie mato abi puses (net jei jie ir neteisus)?

nu tai gali buti, kad jums paprasciausiai truksta spintu, i kurias kistu nosi tik jis, ir kur tu nedarytum, tvarkos. rimtai. sita punkta mes gerokai susvelninom, kai kiekvienas gavom po savo spinta.

Tokiu, kurie man tai pasakytu - ka jie masto, nera. Yra sesuo, yra drauges, taciau objektyvumo nesitikiu.
Anot jo, zinoma, viskas butu kitaip. Juk sakau - "Tu issigalvoji, visai taip nera, Tu pati nebezinai, ko nori"…

Spintu yra, taciau per persikraustyma tas pjuklas ir dingo.
O as, kalta ji pradanginus, dabar tyliai pasislepus pjaustau lenteles savo malonumui ir to pjuklo tycia neatiduodu… Ox, ragana!

Erode, o gal taip ir yra, kad nebežinai, ko nori? A? Nekaltas Gal "veji Dievą medin"? Nekaltas

Is pradziu irgi taip galvojau… Kelis kartus pasislepus svarsciau svarsciau svarsciau ir…
Man taip nebeatrodo…

[quote]
Erode rašė:
Spintu yra, taciau per persikraustyma tas pjuklas ir dingo.
O as, kalta ji pradanginus, dabar tyliai pasislepus pjaustau lenteles savo malonumui ir to pjuklo tycia neatiduodu… Ox, ragana!

Bet argi gali zmogus taip greit pasikeisti, kad nera apie ka su juo kalbeti?
O gal jus nuo tu remontu pavargot? Mes vasara remontavomes buta-tai kiekviena diena del kazko gincinomes-del spalvu, baldu ir t.t.

Apakęs

taip ir reikejo rasyti kad pas jus remontasVeeeBlogai
Dabar viskas aiskuTaip Skirtis gali neskubetiNeMirkt

bozenki, taigi nejau jam neteikia malonumo drauge kurti jusu bendra jaukia aplinka…nesuprantu, kaip zmones prileidzia, kad tokie dalykai kartintu buvima drauge…ir vaabsce, prie ko cia tas pjuklas, ka, pjuklu parduotuvese maza, ka neuzdirbat naujam pjuklui…nu neinsikertu…kaip sakoma, kai nera prie ko prikibti kabiniesi prie bet koNekaltasNekaltasNekaltas fui, man tai neskanu…

Bet alyva - jam jokie pjuklai negeri, o tas buvo geras…
"Tu kalta…", "Tu kalta"

GeraiGeraiGeraiCha cha

bet kad ir nekalta gi jau nebesi… Drovus

aiktuniekonesuprantiapiepjuklusBlogai
ten gal buvo esminis, megstamas pjuklas!!!
Cha cha

Pamislyjau ašai Kietas…, daug i ilgai… pamislyjau Kietas…, a juk užu mylimą daiktą… i galvą mažna nusukt PiktasCha cha… Da gerai Tamistai pasbaigėTaip… su tuo lobziku Cha cha…, kur daba parketą naują… džyrini Cha cha… na zlo vragam…

nu tai gali buti, kad jums paprasciausiai truksta spintu, i kurias kistu nosi tik jis, ir kur tu nedarytum, tvarkos. rimtai. sita punkta mes gerokai susvelninom, kai kiekvienas gavom po savo spinta.