NUsipirkau siemensa m65 (mano atsiliepimai,prasymai ir VARYMAI)

Kada turesite s65? Juokiasi

club-siemens.net forume rase kad norvegijoj bugovesni telefai nei kitur ir ce tik softo beda,Kai atnaujini tada viskas tvarkoj

siemens-club.ru forume prognozouoja, kad rusyne išeis tik rugpjūčio pabaigoje. Tai pas mus apskritai gali tik dar po mėnesio pasirodyti.

as pastebejau jog siemens pastaruoju metu ekranu didina… Mirktsx1 cx65 m65

Vakar paemiau - softas dar tik 4 (dabar eina 8 oficialiai) - ir tokiu problemu nebuvo - viskas yra ir LT (tik cia kaip su kompu labiau suprantu kai angliskai viskas Cha cha) Del lago tai nestumia tada tikrai deda 55 klase siemens’u, o ekranas tikrai nelagina ir beje man pasirode greitesnis nei cx65

Man pvz labai svarbu atsparumas smugiams- turejau me45 pasiteisino kaip turi buti - 2 kritimai is antro auksto ant betono (brolio is ranku iskrito ericsonas ir palaidojom), viena karta rimtai skendo (po bernvakario atsikeles radau ant tiltelio vandens pilna - draugo nokija nustipo Šypsena mano veikia), o smulkiu “randu” ant korpuso nesuskaiciuosi jau… su malonumu pasiimciau toki pati (me45) bet tik truputi atnaujinta… taciau ir m65 tiks (nors kamera man nereikalinga, o stai kad gumyciu daugiau sudejo (atsarginiu) tai labai gerai Taip).

Visiskai pritariu man asmeniskai irgi reikia aparato atsparaus smugiam…Turejau nokia 3410 vot ten tai aparatas dauzhesi kiek kartu tik deja po to labai patiko ir sudauziau ekrana nu gal nelabai patiko bet ta prasme uzpiso nes jau metus valkiojaus…Po to gavau x600 2 geri smugiai viskas garantinis vibracija dingus mobas kibineja Šypsena

Krootas telefoniukas tik man CX65 grazesnis o funkcijos berods tos pacios

Krootas telefoniukas tik man CX65 grazesnis o funkcijos berods tos pacios

Ar tiesa,kad visa SIEMENS 65 serija yra brokuota,padaryta skubotai,lenktyniaujant su NOKIA ir klaidinga?Ir dar:ar M65 meniu toks pats kaip ir CX65?Nes cx tai kazkokios vaikiskos meniu ikonos Liūdnas