NUsipirkau siemensa m65 (mano atsiliepimai,prasymai ir VARYMAI)

siemensu naujuju pakrovejai visiskai tokie patys (nuo 55 serijos). Pvz.: as kroviau savo sx1 su a55 pakroveju ir viskas ok Šypsena

maestrro, lyg šiol maniau, kad klasę išduoda raidelė prieš skaičius… ne tos pačios klasės, tos pačios kartos veikiau…

asmeniskai turiu paneigti sia nuomone manau visiskai kitaip kad sx1 dizainas zymiai zymiai atsilikes nuo m65 Šypsena M65 jau toks jaunimo mobas o sx1 jau rimtesnis Šypsena

Kaip tu gali paneigti kito zmogaus nuomone, juolabeu nuomuone apie grozi? Man asmeniskai M65 grazus ir primena symbian telepona…bet delto kad jo nera(simbio) tai telepas sux…

Truputi apie sx1 padaryma,paziurekit atidziau po tuo navigaciniu mygtuku ir pamatysit mikroshemas ar cia kokybe?As pats ta sx1 turejau bet man jis nepatiko ir dar kaina pries 2 menesius uz sx1 nauja mokejau 900lt o dabar galiu gaut uz 650lt

Isimeciau i m65 fw09,gal ka girdejote apie sita firmware?o gal kokiu dar neujesniu yra?

O kodel tik 6 mb, visur raso kad 11mb?

Del zaidimu nenusisnekek. cx65 java per wap/gprs klauna be papildomu nustatimu. Ir labai greitai. O atminties jis turi ~10,6 Kb

Mb o ne Kb Cha cha

ash sito zeurei norejau , bet kazkaip pagalvoju , atminties korta nesideda , jau apsirikau prikdamas m55… Liūdnas bl , tik 33 nuotraukas sutalpinu… Piktas

kai atsirado m55 tai konkurentu sawo klasei tikrai neturejo.

nu tai man ir nereikia vaikisko telefono arba jaunatvisko as noriu tokio rimto verslo klases Cha cha

nu tavo tiesa , atrode kamera kokia , o dabar jau uzknisa atskirai nesiotis , atrode atminties norm , dabar bent jau ash neishsiverciu…

turejo tik c100 bet pagal navarotus tai c100 tikrai buvo pranashesnis Šypsenabuciau tada pirkes mobilu buciau tikrai emes c100 be jokiu dvejoniu…M55 gavno bugovas aparatas grazus tik savo isvaizda Šypsena ir aisku tie prikolai su atmintim irgi neblogi Šypsena

tj tjp gaunasi kad cx65 daugiau atminties negu m65?? Nekaltasiswis kuo pranasesnis m65 uz cx65?? Nekaltas ???

Nu jei Sx1 vien pagal isvaizda verslo klases tai cx65 nekainuoja 10lt Cha cha

atminties tiek pat - 10.32MB tik tiek kad kai buna naujas ten visokio sh… prikista kuri galima istrint, todel ir rodo kad laisva 6MB M65 pranasesnis kad galima prijungt bike-o-meter ir atsparus sutrenkimams, dregmei ir dulkems (nu man bent jau ir dizainu pranasesnis Mirkt ) ir is viso ko as ce aiskinu, juk viskas anxciau jau buvo aprasyta einu filmo zet ir Alus gert Girtas

Tipo modelis pritaikytas spotsmenam arba siaip megstantiems vazinet dviraciais Šypsena Nu tik kad jis atsparesnis smugiam ir kad turistinis Cha cha

Gaila, kad m65 neturi jokių naujesnių funkcijų Liūdnas Ir dabar tikrai jo neapsimoka pirkt už 1k litų Ne Bent aš jau taip manau Liežuvis Vėliau, galbūt, kai atpigs, bet dabar, kai jis praktiškai niekuo nesiskiria nuo cx65 ir vien tik už dizainą mokėti papildomai 200lt dabar tikrai neverta… Už 1k litų galima nusipirkt kur kas modernesnį telefą Nekaltas Cha cha

pazistamas nusipirko ta m65 Norvegijoje ir jis lagina. 1.kai rasai sms-issijungia. 2.internete pakimba