NUsipirkau siemensa m65 (mano atsiliepimai,prasymai ir VARYMAI)

NUsipirkau siemensa m65 (mano atsiliepimai,prasymai ir VARYMAI)

Sveiki.nusipirkau siemensa m65.visai nieko aparatas,bet yra nemazai bugu.kartais atsijungia arba nesikrauna.softas fw08.noreciau isimesti koki naujasni gal zinote kokiu jau yra ir is kur atsisiusti.laida turiu comini.siemens-club.ru radau fw09 ar verta ji instaliuoti i tel. o gal kitu palaukti geresniu.ar sunku i telefona irasyti nauja softa.nes bijau uzparinti aparata.dekui hebra

O kur pirkai ir uz kiek?

Nusipirkau is pazystamo veza juos is vokietijos uz 699lt Taik ur man gauti naujausia softa ir ar sunku ji ivesti

visu pirma parasyk kas jame gero ir pan nes idomu suzinot ir temos pavadinimas neatitinka turinio… O Del softo aisku kad ji perrasinek…Atsiras dar naujesnis perrasinek i dar naujesni del sunkumo tau sakyt negaliu bet pasitelkes forumu pagalba manau problemu daug neturesi Šypsena

na jei reikes paveiksliuku uzeik wab.ru/electroo

Butu idomu jo + ir - suzinot Taip

Na telefonas tikrai geras.dizainas nerealus.sidabrines spalvos.nerealus mirksejimo efektai is sonu.dega dvi lemputes.ekranas yra tiktai nerealus.fainai skamba melodijos.wav’ai puikiai skamba.tik negalejau i kelti wawu su kalbom ,kazko nepavyko.korpusas visiskai nebarska.idealus.dzoistikas yra labai naudingas.cia buvo ++++++++++++++

na ka dabar minusai.pas man softas 08, bet vis tiek yra bugu.kazkaip daznokai issijungia.tai mane labai nervina.ka tik isimeciau fw09 na tikiuuosi bus geriau.beje negirdejote nieko apie sita softa(09)??? beje labai blogai isideda sim kortele.labai sunku ja isimti.nesenaiai negalejau niekaip pakaruti mobo.nesikrove zaraza.idomu cia del softo??cia buvo ------ Šypsena Liežuvis

Tai ka siemenso m65 pakrovejas atitinka c55? tas pats??? nieko baisaus jei krausiu nuo c55?kraunasi, bet bijau kad nepakenktu mobui Pavargęs

tikrai tinka. aš su 3310 pakrovėju kraunu 5210 ir viskas ore, nors ten voltai šiek tiek neatitinka Drovus (0,2V)

kad daugumai noskiu tinka tie patys pakrovejai, tai arkliui aisku, bet ar M65 tinka C55 pakrovejas labai abejoju. Jau atrodo M55 netiko.

blogai atrodo. Akumuliatoriai M55 ir C55 identiški.

Isimeciau fw09. Na siaip as pirma karta atnaujinu.tikiuosi kad atnaujinau gerai.na lietuviu kalba yra.galvojau kad viskad issitrins bet viskas foto,video,melodijos,numeriai viskas liko.Kai atnaujinau kai baigesi transferingas mobilus pats isijunge.tada as istraukiau laida.tikiuosi kad padariau gerai.na o kaip pas jus veikia m65???ar nebuna kad issijunge pats.pas man viena karta kai pilnai issikrove nenorejo krautis.

Taip Taip Taip Taip Taip Taip Taip

Man tas m65 Veee viska gadina kazkoks lievas dizainas Veee Veee ir seip nieko gero

Apie Sx1 dizaina ir jo padaryma isvis patylesiu

***** m65 kai perskaiciau jog su bugais!

Na,ir as turiu tos klases Siemensa,tik cx65.Amr,wav puikiai skamba,wape gerai,greitai krauna,3pg filmukus rodo,nebera 15kb limito,ekranas didelis,fotokamera gera,6 mb laiswos atminties,waldymas patogus. Yra ir minusu. Kalkuliatorius nekoks,zaidimus tik per csd krauna,kartais ilgai galwoja,po n 3650 dar reikia prie jo priprast… Kietas

Nu man dizainas sx1 grazesnis o apie nawarotus net nekalbu