Nupirkau...


Nupirkau…

dyzelis? tevai su tokiu dyzeliu vazineja jau 3 metai, tai kol kas visiskai be jokiu problemu. Pats buvau pasiemes iki kalnu nulekt. Minusai - labai prasta garso izoliacija, senos kartos 2.0 TD motoras.

Didejant seimai padidejo ir auto… ŠypsenaSiap esu maloniai nustebintas… TA praejau iskarto… tik lemputes dvi nesviete… ŠypsenaMinkstai vaziuoja… ir darpaansu akd mieste apie 9L benzo tik valgo… Motoras 2.0 94kw.

šarano brolis Šypsena

Benzinas… kazkiap dideles reiksmes neteikiau motorui… kadangi visos iki siol turetos masinos buvo benzinas… tai dyzelis labai jau nebuvo prioritetas…

sakau, kas liecia patvaruma, tai turetum nesigailet. Realiai avensis cia pirmos kartos, tik kad negraziai istemptas i virsu Šypsena

Na mano uosvis su tokiu paciu… tik automatas vazineja jau virs metu… realiai pavasari, vasara ir rudeni… kiekviena savaitgali i sodyba zvyrkeliu po 30km… pakabai dar neiko nedare.

nais Gerai

Sakai buvai maloniai nustebintas. O ko cia stebetis? Gi tajota pirkai GeraiBeje, kas cia per modelis? Drovus

tai laistom

spalva tapli gereu kibirine sidabrine Girtas

Na man geriau tokia nei kad buna melyna su sidabriniais bamperiais ŠypsenaO modelis… Toyota Picnic

kaimynas toke turi dizainas puse p**t dar man grazus nisanas minivenas kaskoks Šypsena

kai ieshkojom auto tai zhmonai tas modelis nepatiko del sedyniu ishdestymo ‘kaip autobuse’ Šypsena

sunuz, tas dyzelis, dar ne vienerius 3 metus vaziuos. su salyga, kad bus laiku keiciami tepalai, filtrai… Mirkt

Greiciau atsibos negu suges, tajota Gerai tik negrazi:/

Helix, pilnai sutinku. Tas varikliukas tikrai patvarus, taciau labai “garsus” ir posilpnis Šypsena 130 km/h vaziuot jau nebemalonu su dyzeliniu picnic’u.

O del sedyniu isdestymo tai yra keli variantai… pas mane 6 vietos t.y. 3 eiles po 2 sedynes o pas uosvi 7 vietos 2; 3 ir 2 tai gi isemus paskutine eile gaunasi 5 viete normali masina. O mano atveju isemus galines sedynes gaunasi 4 vietos… kaip tik suniui vieta tarp sedyniu… o jei reik galipalikti 5 sedynes tik bagaznike vitos bus maziau… Vienintelis minusas, kad antra sedyniu eile paprastai nenuimsi… jau reik special su irankiais atsakuneti akd nuimti… t.y. nepatogu jei nori dideli krovini pervezti.

nu kazhkaip kiek zhiurejau tai neteko 7 vietu uzhmatyt…gal retesnis variantas :confused:

Bet faktas kad toks yra… Dabar lai daug parduodamu dyzeliu… ir jei be visu 6/7 sedyniu tai labai didele tikimybe, kad buves krovininis… tik lietuvaiciu patiuninguotas Šypsena i keleivini su kokiu 180K prabegu ant spidiko Šypsena