Nupirkau...

gera seimynine masina Gerai

nu patvarios toyotos tai taip, bet kazko joms truksta Nekaltas Nežinaubosas turi avensi 06m. 2.0, tai netraukia visiskai variklis, siaip grazus, bet truksta kazko tokio, kas trauktu prie sios masinos… va honda accordas tu paciu metu ryskiai nepasizymi tokiom patvarumo savybem kaip avis, bet turi kazka tokio kas traukia…

S6 greiciausiai leme kaina, vagiamumas, patikimumas Šypsena

Siap pradzia ir buvo Sharnas ar Galaxy… su mintim kad 1.9TDI… bet po to arba visizkai uzdrosti tokie varaintai… arba kaina virs 6K Euro… o cia yra nesamone… priedo man asmeniskai toyota priekis grazesnis… taip pat sakau uosvis vazineja su tokiu ir vargo nemato, o bendradarbis turi sharana tai pakaba jau tvarke ir vel barska… priedo as sita picnica skaitau kad gan nebrangiai dar ir nupirkau… Šypsena

Natai del pasirinkimo as ir sakau, kad man asmeniskai sarano smailas priekis yra negrazus (t.y. toyotos grazesnis)… priedo dar nepatiko, kad sarane antra sedyniu eile yra auksciau zymiai nei pirma… Plius sakau pakaba nelaiko ten… aisku ten detales (sailenai) po 15 lt kainuoja… bet keitimas dazniau garnatuotas nei toyotos. bet esmeta, kad uz tuos pinigus as neradau gero varianto nei galaxy nei sharano, o visai netiketai pasitaike toyota Šypsena

autobusas Šypsena

kapotas dazytas ar cia tai atspindys krenta?

Siap pagal ideja atspindys… dazyta gal ir buvo bet senai ir tai kitos puses keleivio dureles…

man tai visai patinka dizainas Šypsena gal del to, kad pats turiu toyota Šypsena)

sveikinu su pirkiniu Šypsena

gerutis picnic Gerai geriau nei galaxy,sharan…ant ju lekia priekines atramines pagalves,ir jeigu veziuoji didelius krovinius tiltas galinis issiskecia Liūdnas mano manimum picnic patvaresnis Laimingas