Nuomonės apie Mamontovo \"Beribiam Danguje\"

na paskutiniam pasisakyme as ne visai tai turejau omeny… tiesiog kartais net ir labai geras POP nekaraliauja top’uose, kol kas nors jo neisPOPuliarina Cha cha

O Brainstormus pries pora metu teko latviu kalba paklausyti… net nezinau kas suteikia daugiau malonumo ar bandymas imituot Sigur Ros ar siu latviu vyruku tekstus Cha cha

patikek, pastarasis variantas Cha chaCha chaCha cha

aciuuuu Izabella…taip seniai ieskojau siu zodziuLūposGėlėLabas

nezinau ar tai jaunimui parasyta…ar tai kartojasi…ar tai atsakymas…bet kai pirma karta isgirdau sia daina tai buvo…kaip cia pasakius…"dainuoja apie tavo siela"Šypsena hehŠypsena negaliu pasakyt kad as klausysiu jo dainu ar sitos…bet sie zodziai tikrai liks su manim… aciu Andriui uz taiŠypsena

Ačiu Andriušai nors už pop’uliariausią mano temą Cha cha

čia radau tokį žalią cloudmakerio koncertą:
http://cloudmakermusic.com/songs.html

galėtų kada ir ką LT įdėtim jeigu in CD išleist nebesiruošia… pvz. "kai perplauksi upe" turo koncertą? Nežinau

pasirodo gali buti ir kardinaliai kitokia nuomone… Kietas
http://www.omni.lt/?rask$9359_20881$z_104187
faktografine apzvalga, leidzia artimiausius kelis a.m. albumus is inercijos padaryti 10/10 Mirkt

[quote]Bet tame ir yra esmė… Andrius gali geriau… tikrai gali, bet kažkodėl "mes" jau kuris laikas neturim progos tuo įsitikinti
[/quote]

vat su situo teiginiu sutinku, as sulyg kiekvienu nauju jo albumu pasiilgstu tos jegos kiekviename kurinyje, o dabar, jo naujausios dainos teliko dainomis be dvasios…
galbut nedasisistenge, o gal but persistenge…Nekaltas
is naujojo albumo bent jau sio to vertos spalvoti sapnai ir tamsus vanduo, o kitos…Pavargęs
nors ir labai gerbiu mamontova ir jo kuryba, kazkaip pagalvoju, kad tik jis nenusivaziuotu kaip ir Žas’ai, nuo dar dabar galvoje islikusiu geru gabalu kaip norejau skristi, gamta, man gerai iki noriu jos, zas myli kinaPavargęsPavargęsPavargęs

Kad nera ko Lietuvoje kritikuoti, daugelis atlikeju net neverti kritikos.

Turbut gero kritiko garantas yra sesdet tarp keturiu sienu prie interneto ir keiksnoti kiekviena nepatykusi albuma Cha cha.

Na… kritikas nebūtinai turi keiksnoti… Man atrodo, kad kritikas turėtų būti muzikos entuziastas ir stengtis žmones atvesti į protą, t.y. skelbti "gerąją žinią" - gerus albumus! Cha cha
Na, o dėl kritikavimo… vėlgi, jis turėtų atskleisti ir silpnasias ir stipriasias albumo puses Taip

Beje, atsiprašau, nes imsiu atrodyt lyg omni darbuotojas, tačiau "ten" pasirodė dar vienas a.m. review:
http://www.omni.lt/?rask$9359_20881$z_104401
jaučiuos kone nuplagijuotas, tačiau turint omeny įvertinimą 5/10 visvien linksma.

p.s.
Anksčiau "ten" lankydavaus dėl įdomių ir profesionaliai rašomų kino žinių, daba… ten išlenda jau kelintas muzikos kritinas Cha cha
ten dar Moloko ir Blur’ų albumų recenzijos Gerai

fisheye Mirkt

prasdmingi textai Gerai
bet sutinku kad andriui trūksta ugnelės Nekaltas
visdėlto respect to mamontovas Mirkt

zinai,man atrodo, kad mamontovas neturejo nesioti maikes kuri varo ant popso, jei pats tokia muzikyte pradejo grajinti. nu gal ir ne visai, bet kiekvienas nori kuo daugiau litu uzdirbti, tai ir varo kas zmonem ant sirdies. dabar valdo *****as popsas, tai ir viskas.aciu uz demesiŠypsena

Kanda kaip mane besina nesugebejimas suprasti kas tai yra popsas, bet tiek to, tegu lieka …Pavargęs Uzsidejo maike, ir gerai padare.

Froid, ka turi galvoj Mirkt??