Nuomonės apie Mamontovo \"Beribiam Danguje\"

Labai smagu, kad taip drasiai (nebijodamas pakliuti i fanu juodaji sarasheli) ishsakai savo nuomone! Beje, man tai buvo labai informatyvu, nes siuo m. gyvenu ne Lietuvoje ir nuo lietuvishkos muzikos esu atsilikusi Nežinau Tik ish taves ir suzhinojau apie nauja albuma, norechiau paklausyti nepaisant visu minusu. Mat esu viena ish tu senuju Foje gerbeju ir albumus (nors paskutinieji Andriaus darbai shiek tiek nuvyle) pirkau visus kaip uzhsiciklinusi. Kaip kad tu ir sakai, jo albumus verta tureti savo kartotekoje, nes Lietuvoj pasirinkimas liudina.
Labas

Deja, gali ir nebeatsigauti Liūdnas

Labai padrasinantis pasisakymas Cha cha Beje, tamsta tokiu ‘overqoutinimu’ rizikuojate papulti i bet kurio klubo dalyvio juodaji sarasha Mirkt

Beje, ar kam teko spaudoje [nesvarbu el. ar laikrastineje] pastbeti neigiamu atsiliepimu apie si darbeli? Zinau, kad ant Lt striuka su drasiais kritikais, bet gal kas kur…? Nežinau

Nelyginant ir kritiskai nevertinant shito albumo, kaip jus cia visi darot, jis man labai graziai klausesi keliolika kartu. Grazi "lietuviska muzikele" kaip ir kitu tokio stiliaus "popsas uzkniso negyvai" grupes pvz. Geltona ar Mango JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

Mamonovas yra Mamontovas ir juo liks kas bebūtų… Tai reiškia, kad mano nuomonė yra labai teigiama Taip

drąsi kritika yra jėga.Pavargęs

kai pagalvoji… esi zymus kritikas… pazisti daugeli muzikantu… bendrauji su jais…
…ir stai… pasauli isvysta "beribiam danguje"
tai nejau imsi ir skelsi: "Na ir S.udas"? Nežinau
kaip paskui andriui i aki paziuresi? kaip jis paziures? na dar tiek to, shis galbut atleis, bet kitas… paskui gyvenime interviu nesulauksi… ir jokio demesio bendrai…
o stai sedi sau uzsimaskaves ir dergi ant ko tik tai netingi Cha cha

o kas ten su http://www.andriusmamontovas.com atsitiko? buvo buvo…o daba nieko nerodo…ar cia tik man taip?Nekaltas

…todel ir sakau - drąsi kritika yra jėga Mirkt

Ir dar sakau…ten yra pakankamai kokybiška muzika, albumas man patiko lygiai taip pat kaip ir visi kiti iki tol buvę, tik mes iš jo per daug reikalaujam. Nes temos "andrius jėga ar ne" eskalavimas ant šio svieto yra tapęs tam tikra mada ar netgi blogu įpročiu. Ir abi pusės kelia nuobodulį (nothing personal!) atvirai tariant.

Recenziją kaip literatūrinį kūrinį vertinu 9/10.

fisheye, o kaip albuma vertini kaip dokumentini filma? Kietas

hey, as rimtai.Taip

as irgi fisheye…
"jega" ar "ne jega", tai cia fanu ir ne fanu argumentai, bet…
na, o kas jeigu ten vietoj iv. plauko programavimo a.m. butu pasikvietes kvarteta ‘kordos’ or koki ten, kur jam padejo solines karjeros pradzioje?
niu nafyg ten tiek tos sintetikos tame albume… pigumo…
kai paklausai titulines dainos ritmines dalies ir prisimeni "popsas uzkniso juodai", net bloga darosi… nenuostabu kodel kai kas jo nekencia…

net ir tekstai… tu perziurek knygute… jis kone visus dangaus kunus apdainuoja… lyg astronomas koks…
pasikartosiu, bet… didzioji dauguma dainu tai klausimai i kuriuos jis jau atsake… ir fanai uzauge atsake… o jis vis dar dainuoja tam paciam paaugliui nemokanciam atleisti… myleti ir t.t. ir pan.
tai tiesiog nenuosirdu… ne is sirdies, o tai jau gryniu gryniausia komercija…

tuscias laiko eikvojimas, kad uzsidirbti pinigu…
ir tai is zmogaus, kuris dar ne taip senai sake: "jeigu gali nedainuoti - nedainuok"

patikek fisheye "taip dergdamas" ant andriaus, as ne megaujuosi, bet liudziu… Liūdnas

nu nedūk.

pirma, tavo recenzija yra objektyvi (o tai gerai), tik labai greitai visa tai apsivelia svarstymais (jau 32 žinutės) apie andriaus kūrybines jėgas. Jis užaugo, fanai užaugo, tai - teisybė. Tik man nei kiek netrukdo, kad jis apdainuoja dangaus kūnus, kad ir banaliai, kad ir jau tūkstantį kartų girdėtai. Ir tai gerai, atitinka albumo koncepciją, atitinka laiko (pavasaris) koncepciją ir galų gale andriaus požiūrį.

kitas dalykas, pastebiu (o gal klystu), kad zmones (negi ir tu MrFroid?) vis dar nesusigaudo, oops, diskutuoja, norėjau pasakyti, kas yra popsas. Kaip suprantu, jei jis ten būtų gitara pavaręs, tai jau nebebūtų popsas buvęs? Popsą suprantu tai, ką groja rdijo stotys, kas lenda ir kaunasi chartuose. Ir man tiek ir andriaus tiek ir kitų dėdžių/tetų kūryba yra popsas. The White Stripes man toks pat popsas kaip ir Kylie Minogue. Tik abu jie varo labai KOKYBIŠKAI ir AKTUALIAI. O tai ir leidžia man tokią muziką laikyti kokybišku popsu.

Beribiam danguje - šviežia ir miela klausytis.

Babkės. Ir gerai kad jis jų užsidirbs. Ir gerbiu visus kurie tą daro (o kam tada daryti, jei uždarbis nėra vienas iš tikslų), tik negerbiu tų, kurie daro tai atvirai (ŽASVPM). Tie kurie sako - mums nerūpi babkės arba meluoja arba jie - looseriai. Tiksliau viena ir kita.

Reikia but optimistais Šypsena

As galiu pagelbet Mirkt

Ten,kur laukia naktis
Tau atleista už tai, kad kalbėjai kvailai,
Kad įskaudinai tą, kuris saugo tave.
Tau atleido visas padarytas klaidas,
Bet kažkas viduje vis dar stabdo tave.

Jau artėja stotis
Ten, kur laukia naktis.
Kur kažkas visada
Vėl sapnuoja tave.

Tau atleido senai, tavo priešai, draugai
Už kiekvieną akimirką, kai melavai.
Jeigu klausi manęs, tau atleidžiu ir aš,
Bet kažkas viduje vis dar smaugia tave.

Tau atleidžia visi, ką pamiršęs esi.
Tie, kur laukė ilgai, kai tu nebegrįžai.
Bet vistiek viduje, tai kankina tave.
Galbūt būtų geriau, jei atleistumei sau?

2 points…

Iš tiesų, POP muzika yra tiesiog POP’uliari muzika, t.y. muzika, turinti didelį pasisekimą tarp įvairaus plauko žmonių. Šia prasme, POP lyg ir neapibrėžia nei ritmo dūžių skaičiaus per minutę, nei tekstų prasmingumo, anei atlikimo kokybiškumo. Tačiau, visuomet išlieka klausimas: "Kodėl ‘x’ yra populiaru, o ‘y’ ne?" Ar POP reiškia, kad gerai ar priimtina? Kodėl priimtina…? Gal todėl, kad paprasta? Graži meliodija… dvie-jų skiemenų priedainis?

Aš muziką į POP filtruoju būtent per šį filtrą. T.y. žmonėms px ar tu įrašams pasikviesi sugroti P.Vyšniauską ar pats porą linijų kompu sugrosi… ar ten bus gyvi būgnai ar ne… stengamasis gali įtikti kritikams, bet ne masėms. Štai kodėl visų gyvų kritikų sudirbtas "Escapology" kone gyveno įvairiuose topuose.

Paimi a.m. "Pusė penkių. Šiaurės naktis", tai net liežuvis neapsiverčia ten POP etiketę klijuoti. Tiesiog gera muzika ir tiek. PX kiek kuri daina topuose praleido… ar labai populiari buvo ar ne… POP’uliarumas tebuvo pašalinis gero albumo efektas, o ne atvirkščiai ar kažkaiptai Kietas

Gi, "Beribiam Danguje" yra visomis prasmėmis pigus albumas, iš serijos "daug, greitai, skaniai ir pigiai".
Čia, žinoma, negaliu nuneigti fisheye pastabos, jog mes iš "jo" per daug reikalaujame. Galbūt, jeigu tokį albumą būtų iškepęs Deivis, aš apie "tą patį" albumą atsiliepčiau palankiau? Gali būti…

Bet tame ir yra esmė… Andrius gali geriau… tikrai gali, bet kažkodėl "mes" jau kuris laikas neturim progos tuo įsitikinti Liūdnas

2tra…
Žodžiai. Aš nuo kokių 1996 metų galvoje karts nuo karto vis dar niuniuoju "kuprinė už mano pečių, Dievas viduje" ir pan. Ar aš ką nors prisiminsiu iš "Beribio dangaus", jeigu jau neatsimenu? Manęs niekas iš albumo neužkabino… yra kur pašūkauti koncertų metu, bet jokių emocijų… tik daugybė tuščių žodžių sklandančių beribiam danguje…

A.Mamontovas ir jo dainos jėga
ApkabinimasGeraiApkabinimasGerai
GeraiApkabinimasGeraiApkabinimas
ApkabinimasGeraiApkabinimasGerai

ok Nekaltas

beje, fisheye, ar Dido albumas "No Angel", popsas? na, lyg irgi vienas tu, kurio dainos [ir pats] is top’u neislipdavo…
matai, man ta albuma pavyko atrasti iki jos dueto su m&m’u… tuomet Dido niekas negrojo… niekas neturejo ir niekas neklause… ar "no angel" tapo popsu po dueto ar juo visada buvo?
Nekaltas

Dido radau dar Sunday 8p.m. laikais (beje, puikus albumas ir aciu Tomazui). Dido man vienareiksmiskai - kokybiskas popsas. Tik man tai visiskai netrukdo. Tiesa sakant, nebeskirstau muzikos i popsa ir ne.Ir net stiliais neskirstau. Kitaip tariant, tai nera kriterijus, kuriuo remdamasis vertinu. Yra kitu kriteriju. Pavargęs Ir dali ju tu paminejai savo recenzijoje.

O koks gi skirtumas - kada kas tampa popsu. Stai The Strokes - kadaise trinkteljo savo miela alternatyva, o paziurek kiek pas britus karaliavo chartuose. Popsas? Bet tai nepadaro dainu blogesnemis - mielai pasileidziu volume ir duoduosi. Ir jie tokias pat kvailystes dainuoja. Raveonettes "Attack of the ghost riders" - kokia teksto bukybe - visiska. betgi kaip veza!

Paliekam ramybej ta mamontova - gal pafeaturins kada kokiam stingui. Ir tai bus dar didesnis popsas.

Beje turiu recepta kaip gelbetis nuo popso. Pvz. Visus Brainstorm albumus nusipirkau latviskai i laukiu naujojo kol is latvijos atvyks. Geresnes alternatyvos nesugalvosi. Ir tekstai nevargina - juk nieko nesuprasi, o skamba graziai.

Beje, ne i tema - Clandestino, kur tu!!??