Nuo keliu metu moteris jau tiksliai supranta, kad ji niekam nereikalinga?

PavargęsNuo keliu metu moteris jau tiksliai supranta, kad ji niekam nereikalinga?Girtas

As galvoju, kad nuo 25 . kai jai laikas jau seima kurti, o reputacija ir gandai apie ja trukdo tai daryti. na ir jei buvo anksciau per daug pasikelusi ir del to visi nuo jos nusisukoLiūdnas

nusiblūdijai tu čia kažką…Pavargęs
visada atisras žmogus kuriam tavęs reikės…anksčiau ar vėliau…

nu gal senatveje Cha cha

auksiniZ koks skirtumas kada?
ir vis kas čia per klausimas "nuo kelių metų?Pavargęs

Man tai joks Cha cha

nu tikrai nusiblūdijai autoriau su tokiu pareiškimu Blogai Įdomu,kiek tau pačiam metų? aš tai pamenu, kai man buvo 15, man visi 25-ių metų žmonės jau buvo “seniai” Cha cha tai čia turbūt ir tu iš tos serijos parašei…Kokios čia gali būti kalbos apie reputaciją ar ką? O gal ta mano reputacija sukakojus 25-iems nereali?Gal aš iki to laiko baigiau porą aukštųjų, įkūriau verslą, turiu gerų pažįstamų, samgiai leidžiu laiką, sukūriau n uostabią šeimą, tai kaip ant tokio žmogaus gali pasakyt, kad tas žmogus suėjus 25-iems jau nebereikalingas? Cha cha Ir analogiškai paimk 15-metę, kuri nusivalkiojus su visu kaimu(miestu), pabėgus iš namų, nusinarkomaninus, etc. tarkim suverskim jai visas blogybes šiuo atveju, tai jau čia skaitosi,kad ji turi jaustis reikalinga? nes jai tipo dar tik 15! nu karoče, iš viso čia nereikėjo man pasisakyt, ba durna tema…

cia niekas neprisipazins, nenores nuimineti roziniu akiniuŠypsena

nu nuo kokiu 35-40

tai jau nuo 30 visos nereikalingos. gyvenymo tikslas tampa ko daugiau permiegoti su naujais partneriaisKietas praeina meile ir prasideda gyvenimas…

Jeigu turi gera vyra ir vaikus, tu visada jiems busi reikalinga. Reikia tik deramai elgtis.Gal as per daug optimiste?

galTaip

nu gerai, tai aš, Jūsų manymu, jau niekam nereikalinga? Kaip tik 25. Tikriausiai mano būsimas vyras pernai pamatė, kad aš niekam nereikalinga ir todėl mes šiemet tuokiamės. Cha cha
kažkokia nenormali tema

visada galima pradet gyvenima is naujoNekaltas Kad ir persikeliant i kita miesta ir panCha cha

hmm, visada kazkam esi reikalinga. jei ne Vyras, tai sobakai, jei ne sobakai, tai vietos senmergiu klubui. kvaila formuluote. nekorektiska Cha cha

durnelis…Nekaltas

durneleNekaltas

gal galima paklausti - kuo remiantis tokias isvadas darai? Nuosava patirtimi ar smth?

Labai įdomu,kodėl temos autorius tyli?Nekaltas

Moteris visada reikalinga, jeigu ji MOTERISCha cha