Nuo keliu metu moteris jau tiksliai supranta, kad ji niekam nereikalinga?

Gerai svarbu kaip tu pati jautiesi

na ka jus nesuprantate? kad kalba eina apie neistekejusios moterys

Čia pačios moters įsitikinimas. Tikriausiai tai dažniausiai nutinka depresijos ar menstruacijų metu kai viskas negerai.

paladinas, daug pazistu panu, kuriu niekas vesti nenori. nuo 23-45 metu

viole, as ciaLabas

saidainia, Taip

nebutinai

man 25 Pavargęs tipo pravalas jau Cha cha nu, mielas Lazeri, Jūsų žiniai, mano gyvenime artimas žmogus atsirado būtent tada, kai man buvo 23 Šypsena o dabar, kada pagal Jus jau turėčiau būti niekam nebereikalinga, ruošiuosi vestuvėms Nekaltas taip kad arba aš čia nenormali, arba Jūsų amžiaus cencai nenormalūs… man labiau priimtinas antras variantas Cha cha

As tai va galvoju, kad tu sesiolikinis ir nieko netuoki apie moteris.

o as irgi daug ka galvoju

Newreikalingumo jausmas ateina ne su amzium.Puikiai prisimenu, jog ir iki 20 jausdavausi nereikalinga, o dabar 30
jauciuosi reikalinga.Galu gale nebutina, kad bernai sniurais sekiotu .Su amzium atsirenki, kas svarbiausia asmeniniuose santykiuose.Ir , zinoma, smagu ir juokinga, kai koks23 metu bernelis nezino kiek man metu ir bando kabinti -atrodau gerokai jaunesne , negu esu,taip kad demesio uztenka.Šypsena

Kad tokia savijauta tikrai ne nuo amziaus priklauso

o tai kai moteris persirita per 45-meti, tada jau uzsimano jas vesti?Nekaltas

Reiketu i ta reikala pazvelgti kiek kitaip - ar jos nori teketi uz ko nors… Pazistu keleta sauniu merguzeliu, daranciu karjera… Nezinau teisingas ar ne tas pasirinkimas - laikas parodys. Ne man spresti. Svarbu jos laimingos, nes gyvena ta gyvenima, kuris joms patinka, o as pergyvent uz jas nesiruosiu… Turiu savu rupesciu kam man dar kurti problemas kur ju nera ???

P.S. Savo antra puse vedziau, kai jai buvo 29. Ir kaa… ??? Man ji netgi labai reikalinga…TaipMyliu