NORIU.....

NORIU…

Na stai- padraugavo mergina su pompa ir praejo noraiJuokiasi
Savo zinutes aptryne- gaunasi kad diskutuojam apie nezinia kaJuokiasi
Isdure nebrendyla ir tiek…
Kiaulė

visishkas bredas VeeeVeeeVeeeVeee
tik ne pamoku ruosti, o su agurku padraugauti… ne, verciau su dviracio pompa, jei juoduliai taip veza…
BlogaiBlogaiBlogai

bredas VeeeVeeeVeee gal eik pamoku ruost

kad daugiau tokiu protingu zmoniu atsirastuTaip

ŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsena

LABAI LABAITaipTaipTaip NORIU

gal gali pasakyti, kodėl? Kietas

Mano drauge irgi nori,bet jis jos neveda.

na, isteket mazum ne, alia pasmylet, hmmm, nu gal i nieko butuCha chaMirkt mazum i tu painioji nora pasmylet su noru isteketCha chaCha chaLiežuvis

O ką mama neleidžia…?ar tikėjimas…?Šypsena))

gali zinoma,
tik pirma su juoda BEZDZIONE pabandyk pasimylet
jei patiks, tada drasiai gali teket
tai juk - 1/1 - Taip

Taj kad ne cia ieskai turbut. Siulau pradziai nuvaziuot Afrikon ir tenais garsiai isreiksti savo nora. Manau, norinciu atsiras Taip

Ar matei kada negrą tamsoje?Balti dantys ir daugiau nieko,brrrNeBaisu

Nu zagnul… Tai ar tu negro ar bezdziones nesi mates? A?

nu ir durnos buna tos mergos.

Kas per mada "noriu isteketi"? imk ir tekek jei jau kas ima.
neturiu nieko pries negrus (uz juos irgi nieko neturiuVeee), bet jei jau kyla toks noras teketi, tai jau visia ant pavasario protas pavaziavo?

pirk bilieta i somali i viena puse oj kiek ten negruuuuu… ir visi issipuutusiais sexualiais pilvukais…

O tu tikra juodaodi esi kada maciusi? Esi salia jo sedejusi? Man teko. Zinai, nei as, nei mano kolegos lietuviukai ar latviai nenorejo salia ju sedeti del vienos paprastos priezasties - kvapo. Ju toks specifinis aitrus kvapas, nezinau, kam jis gali patikti. Viena pazystama daug su jais bendravusi sake, kad baltuosius jie vadina lavonais, nes mes esame palyginti be kvapo.
Be to, prikausomai nuo ju tautybes ar padeties visuomeneje, jie turi idomu poziuri i moteris. kai grupeje teko su vienu "king of the bungle" is Ganos padirbeti savaitele, vienai grupiokei apskritai noras atsoko su jais bendraut Ne Jis ja laike "moterimi", na, ta - zmogaus draugu. Leisdavo sau kada nori apsikabint ir siaip jautesi jo poziuris, visiskai kitas. Nors vyras magistro diplomo sieke (pasieke, beje). Kitas "grazuolis" buvo labai draugiskas ir fainas, dovanojo panoms blondinukems dovaneles visokias ir po kurio laiko siaip sau pasidulkinti pasiule. Na cia tik siek tiek pastebejimu is mano puses, gal jie vienpusiski, bet man teko su tokiais juodziais bendraut.
Ir dar, pavadintum tu ji negru - marmuze gerai ismaltu. Jei planuoji susibendraut su tokiu, pakeisk "negro" (vergas) i juodis, arba "black guy".
Siaip jau zmonems patinka problemu sau susikurt. Go on.

Joooooo neaisku ar tai mergaitei pavasaris trenke per smegenai ar varveklisŠypsena
Po 100 metu istorijos vadoveliuose tipiskas lietuvis bus aprasytas :
juodaodis, keikiasi rusiskai, eda cepelinus ir nesimaudo Baltijos juroje nes vanduo per saltasŠypsenaSedi ant balto smeliuko keikia salty ir landsbergy, kasosi (nesakysiu ka) Šypsena
Mergele paprasyk mamos kad i kaily ikrestuŠypsena

na, "negro" ir yra juodas, tik ispaniskai… kazkodel jiems ispaniskai nepatinka, o angliskai - patinka…
bet ko noreti - negrai Cha chaCha chaCha cha

JuokiasiJuokiasiJuokiasi LIUKS!!! Cha cha

man dar is viso klausimas kyla kokio bb ji taip troksta teketi? tokia baisi kad bijo senmerge likt, ir vienintele iseitis - negrai… Baisu