NORIU.....

kad ir angliskai jiems nepatinka. mazdaug tik tarpusavyje jie gali vadinti vienas kita "nigga". O siaip sakau, jiems "negro" asocijuojasi su vergais.

Mano giminaite istekejo, kiek ja visi i prota vede, bet nieks nepadejo. Echhh… mergickos mergickos, atsikvosekit!

ach…tie norai,tos uzgaidos… Šypsena pavasari is viso pas zmones ju tiek atsiranda,kad…nezinau Ne Ne Ne
o noreti nedzraudziama Šypsena
ir tikrai su juo pabutum nors koki laiko tarpa tai fantazija atsoktu Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Nežinau kiek tos teisybės, bet negrai labai saugo savo žmonas ir kad pas kitus neitų, nesimylėtų labai paprastai šį klausimą išsprendžia - apipjausto lūpas, kad mylėdamasi moteris nejaustų malonumo, o tik savo vyriuką-negriuką tenkintų. Dar nori?

Cha chaCha cha

cia jau pasakos prasideda… ne apie afrikos genciu gyventojus kalbam…
dar reiktu mergaitei papasakot, kad jei gimtu sviesaus gymio vaikas, tai ji negras vyras suestu.
Cha cha

Hej, Doliuke, nepasiduok. Paaiskink mums, kodel nori. Nes atnaujinti tautos genetini fonda stipresniais genais reiktu, tik va tikriausiai apie kelione pas genetikus su tuo negru tu negalvoji. Man tai ner baisiau kai poros klausia, ar jie ne brolis ir sesuo. O skirtingu spalvu poros tai taip pat ekstremalu.

Gal čia šuo ir pakastas, kad būtent ispaniškai juodas yra "negro", juk kiek žinau, vieni iš kolonijų kūrėjų ir buvo ispanai jie ir negrus iš afrikos plukdė Amerikon vergauti, taigi negrų neapykanta ispaniškam žodžiui tuomet yra suprantama Nekaltas
Nors aš nuo visko kas ispaniška susileidžiu Tūsas Cha cha Vadinasi, pas mane negrų kraujo genuose tikrai nerasta Cha cha

Ojej alyvaGėlė mano mieliausia ar padukai? ApakęsApakęsApakęs Kam tau tie negrai, kada lietuvaiciai visai ne tokie blogi meiluziai, vienok ta galima nesunkiai irodyti Nekaltas Hmmm… pazistu viena savo zmonos drauge kuri
labai nori pasimylet su negru… Nu ne tai kad pasimylet, bet bendrauti kiek ilgiau nei nuotykiui…

Jau visai nupushot,mergos…Nu tikrai…
Norejau dar kazka pakomentuot,bet kad zinot,jau net zodziu truksta…
Ale ka cia nervintis,einu bodyflex`o pratimus atlikinet,gal kiek apsispakajinsiu…Piktas

Nu vaikai, vaikai… Taigi cia atejo 13-amete mergaiete parashe eiline blevyzga, ir pamirshoCha cha O jus cia raudonus veidelius pieshiat, nervijatesJuokiasi aij nieko…

Zoofilija…

Ne tas žodis,bet dadurkim-demokratija

Juokiasi

Vaikstėj ir aš svajojau ištekėti už negro. Jie buvo patys gražiausi žmonės Cha chaCha chaCha cha

O paskui ka, negra is arti pamatei, kad persigalvojai? Cha cha

Nors mulatai man labai grazus, ne tik vaikinai bet ir merginos Šypsena

nu cia keistai…bet kiekvienam savas skonis

Nu tai as negras moku zimbabviskai ir guru meno mano svirkstas iki keliu ir patinka blondinkos litovkos .Rasyk jei nori tikro vyro.

Jeiju nori, tai ir tekek Cha cha

JuokiasiLietuvaitės, fantazuot nedraudžiama,bet jei pabandysit visos isinorėsit afrikietisko karščio,o Lietuva pavirs į Mulatiją.Palaukit klimato atšilimo,kai bananai pradės augti ir mes ne prastesni už negrus būsime.Cha cha

Išaugau turbūt ir atsirado kitos svajjonės Cha cha