Nomedos pokalbiu sou

Nomedos pokalbiu sou

Pamaciau anonsa Nomedos sou - kalbes apie sunu ir zmoniu santykius, maciau fainulkus kelis ir studijoje. Taigi gal kas is musu nariu dalyvaus laidoje?

Čia TV laida? Koks kanalas? Kada rodo?

Rytoj per TV3 anksti - 17.45. Labai noreciau pamatyti, betLiūdna dirbu iki 18…

Mačiau Mirkt Gustaitį ir Olšauskienę,ir prancūzą Cha cha

As taip pat maciau anonsa Šypsena Butinai paziuresiu ta laida Taip

Niu Nomeda kartoja kita diena ryte… 7:50 , bet tai wistiek trbt darbas nuo 8, ane? Aš nekaltas
Bet ash esu tikra, kad bus chia diskusija pakankamaj ishsami ir su wisais faktais, tei suzhinosi net wisas smulkmenas Mirkt Taip

Čia gal ir bus diskusija,bet TV3 tai labai neleidžia pakalbėt Blogai nelabai ką ir išgirsim manau.

maciau ir as Gustaiti, prancuza ir airiu seterius atrodoCha cha hehe gaila dresura iki 18,00 bet iseisiu is trecios daliesCha cha ir bootinai pazesiuCha cha

taigis taigis kad darbas prasideda nuo 8, o bunu jau pries darbo pradzia 15 min… gal kaip nors pavyks pabegti is darbo, bet abejoju… tai vis tik ar dalyvaus kas is bangieciu??

Oi blyn, vakar vyras pasakė, kad bus tokia laida, bet tingėjau iš lovos lipti ir programuoti, kad įrašytų, o šiandien iš ryto pamiršau… o tuo metu greičiausiai būsiu pakeliui pas veterinorius… Uch, "durną, glušą ir bažnyčioj muša…" Piktas

Sakot kartos ryte? Kaip čia nepamiršt?

As butinai paziuresiu …Šypsena Visvien namie sedziu Mirkt

isivesk i mobilu priminimaCha cha

Šaunuolė kinologe Gerai Taip ir padarysiu Šypsena

AS IRGI MACIAU LAIDOS ANONSA. LAIDA TIKRAI ZIURESIU. TIK GAILA, KAD NEZINOJAU KADA VYKO SIOS LAIDOS FILMAVIMAS Liūdna, BUCIAU TIKRAI DALYVAVUS.

Aroma tai kur tu dresiruoji shuny?

KLIUNKI as is AlytausCha cha

Tai žiūriu dabar tą laidą,kol kas neturiu ką parašyti Ne

Na praejo laida - tai apsvieskit mane nemaciusiaLabas kas ten gero buvoApakęs

Labai jau ten trumpai viskas,kaip visi Nomedos šou Blogaireklama turbūt daugiau vietos užėmė Aš nekaltas Gal kas kitas tau papasakos,aš tai nemoku.Buvo Olšauskai,Gustaitis,dar viena moterėlė su miteliu.Ir ponia kuri nenori šuns kambaryje,tai laiko lauke,ot oponentė Apakęs