Nomedos pokalbiu sou

Ji gi sakė, kad kambary laikyti šunį nehigieniška, nes šuo turi erkių ir blusų. Vargšas šuo…
A nu ka visi savo prancūzus, cvergus, taksus, spanielius - į voljerąŠypsena

Ja ja taip ir padarysiu Cha cha į balkoną aš juos Cha cha

Tai kad ta poniute kalbejo apie visus sunis Taip Vadinasi, levretes, vipetus, jorkus, pincerius… taip pat i voljera Cha chaCha chaCha cha

na tas jos suo gal ir ne vargsas, vis gi ten medzioklinis ir kaip supratau ilgaplaukisCha cha bet seip jos nuomone apie bute laikomus sunis kazkokia crazy… hm na kagi einu voljero daryti savo angliukuiCha cha

Ni jei su šuniu nehigieniška ir t.t., tai geriau aš eisiu į voljerą, o šuo galės ir toliau gyventi bute Cha cha

O ta boba su miteliu, Charisova buvo "Sidabrine grandinele" a ne? Nu bet jinai irgi trupuchiuka perdaug ten pripasakoja, ash tipa turiu 8 shunis, ir shunys mega su manim lovoje, KA VISI 8???Šypsena

Man tai labiausiai patiko airiu seteriu seimininkai - ta moteris (cia ir yra ta garsioji Olsauskiene?) sake, kad suo ismokino jos vaikuti vaikscioti - tipo tas isikimba jam i kudlas, ir abu pamazel juda. Vaikas pavargsta, atsiseda, o suo vel laukia, kol jam anas isikibs vaiksciojimo bandymams… Geras! Gal kas turite panasu patyrima irgi?

Kodel garsioji?ŠypsenaCha cha

Nepaliko man kazhkokio ypatingo ispudzhio shi laida. Kazhko jie joje nedadare. Tikejausi idomiu ir turiningu diskusiju, rimtu oponentu ir t.t., o chia… Nezhinau ar chia oponentu nerado (nejaugi visi zmones patapo pakantus shunims?), ar chia musu kinologai nesugebejo idomiai paskoti? Nustebęs

Tai kiek teko žiūrėti Nomedos laidas visos jos tokios,atrodo tik pradeda kalbėti,o jau ir laikas baigėsi Blogai

Vakar pirma karta ziurejau jos laida (neziuredavau, nes pazystu Nomeda ir zinau, kad nieko gero tiketis nereik) ir turiu pripazinti, kad prastesnes laidos, turbut, jau seniai nesu maciusi Aš nekaltas atejo visi, kaip pionieriai pasisake Cha cha ir viso gero Cha cha nu gal as per daug tikejausi Aš nekaltas

Na, aš, matyt, irgi perdaug tikėjausiNustebęs Pabėgau iš darbo 5 val. (gavau pastabą - tipo tau ką, atostogos?), o laida įspūdžio ir nepalikoNe
Mūsų meet’ų diskusijos daug įdomesnėsCha chaCha chaCha cha

Pilnas sh… Taip

TaipGeraiCha chaCha chaCha chaCha cha

as taip pat manau,kad si laida niekam tikusi,temos nuvalkiotos!
o tema apie sunis tai pasibaisejau.del tokiu isteriku ir trumparegiu pasnekovu musu gyvuneliai labai nemegstami.vos pamato tuoj spiegia:pasiimk suni,oi,man ikas…!!!
dievazi pasiutusi buvau ziuredama ta laida!
pigi ji baisiai!

Gaila, kad nemačiau. Negaliu ginčytis arba piktintis Nustebęs

Pritariu Ketrin* labiausiai man toj laidoj patiko suneliai… tas prancuziukas labai juokingas buvo, o ariu seteriai…

drauge turi anglu toyterjera: ash manau kad ir jam reiketu voljero Cha cha

nu tai taip isheina Aš nekaltas

pritariu Taip, bet supranti, reklamai vietos irgi reikia Piktas, o gi gerai butu, kad tai butu tiesioginis eteris, tai dar ir skambucius i studija galetu padaryti Šypsena Aš nekaltas. bet atvirai pasakius laida buvo nebloga tik galeju buti labiau diskusijos forma, o ne klausia - atsako, tada kitam ta pati. turiu omeny, kad galejo jie ir pasigincyti. gal labiau tiktu tai, kad jie pasako savo nuomone, taciau jos neargumentuoja ir net negina (nesudaromos net tokios salygos studijoje Piktas) fronte butu idomiau Cha cha