nipasitikekit perekupais

man tai nx ta samata reikalinga, daryktis tiksliau remontuok del saves tu ja o jeigu ir rasi koki glusha, kas nupirks taip tai tau labai pasiseks

nx? kad nusiramintum su savo 500e Šypsena

man dabar tai jau px, kiek tau ten kas kainuos Labas

Pala pala, gal šiek tiek nusileidžiam ant žemės, kas jūs tokie, kad kažkaip kažkas jums cyptų iš vakarų EU? Cha chaImam situaciją - automobilis perkamas ir aptarnaujamas atstovybėje. Autoįvykis. Automobilis tvarkomas ne atstovybėje. Ir, kokios dar garantijos, kas jums tai garantuos? Prie visų DB irgi netikiu, kad prieinat, ypač valstybinių, privačių draudimų ir panašiai. Gausi raštą, kad jie patys buvo apgauti ir net negalėjo žinoti kažko, viskas, laisvas. Cha cha

Ten tau ne LT. Perka autohausas iš žmogaus - turi pateikt visą istoriją nuo pradžios ir garantuot dėl kilometražo/autoįvykio ir taip toliau eina traukinukas. Už melaginga informaciją, tokia kaip pvz kilometražo atsukimas iškart be klausimų belangė. Autohausas prisiima atsakomybę parduodamas mum auto ir įrašydamas į sąskaitą kilometražą ir defektus/ įvykius. Mes prie daug ko neprieinam, bet toks kaip pvz centralautos.fr/ turi priėjimą prie visko. Savininkas yra 15 metų jau draugas mūsų, praeitais metais buvo LT aplankyt pasižiūrėt, merkėm ūsus į alų kartu, rugpjūčio mėn. vėl atvažiuos Šypsena Vat šitoj vietoj daug kas ant mūsų žemės nesupranta, kad nėra taip paprasta ten tu mašinų nupirkt. jei ne pažintys, draugai jau seniai senukuose galėtume dirbt ŠypsenaPlius jei mašinos nors vienas airbag iššovęs ar geometrija pasislinkus nors lašą ji dažniausiai nurašoma. ir registruodamas čia labai greit viršaičiui in bb bučiuotum Cha cha

Pala, kas ten pasakojo, Stulpas? Krasta irgi kažkokiam BMW garantavo, kad nedaužtas. Nuima dangtelį, kur įsukti į buferį kablį - nėra įsukimo ar tai užšpakliuotas. Cha cha Būkim realistai, su garantijomis ir 200 KKM yra sunkus reikalas.

O ten istorijos visos kaip blogai viskas ten perkant tai galiu atsakyt taip - nereik su rumunais ir arabais prasidėt, kur nei sąskaitos rašo arba jei rašo tai 30proc. kainos įrašo ir visose vietose “NON GARANTI” va tada tai gali papūst prieš vėją Šypsena

Mentalitetas ten kitoks žmonių. Esu pirkęs ten mašina žiemą, iš Prancūzo tikro. Anas ir klausia kada atvažiuos tralas pasiimt? aš sakau nevažiuos, šoku aš į ją, grįžtu į chatą labanakt iki ryto ir ryte raus į LT. Pažiūrėjo kreivai, parodė pirštu į padangas poplikes, pasisodino į tą mašina nuvažiavom iki padangų shopo - nupirko naujas padangas Šypsena aišku mašinos kaina nei daug, nei mažai 21k e buvo Šypsena

o tai seni lavonai apsimoka is usa?as noriu a8 nuo 2003 Šypsena

Prancuzai cyptu, jei islystu atsukta rida, nu ir aisku kotletas, o tu visu mazu dauzimu gali ir nebut istorijoj, priklausomai kur tvarke, draudiminis ivykis ar ne ir t.t.

Kiek metų dirbi su prancūzais šitais klausimais?

Gal neperlenkiam apie tai, kaip zmogus atiduodamas auto autohausui uz viska garantuoja, nes kitaip belange Juokiasi ypac kai sena auto atiduodi kaip dali kainos uz nauja Mirkt autohausas pats ivertina bukle, pasiulo kaina ir prisiima rizika ant saves Šypsena ta geriausiai patvirtina ir tai, kad jie jums stumia auto uz mazesne nei fr rinkos kaina is dalies.ir del to, kad nuo saves nusimeta rizika Mirkt

Nusimeta riziką toj vietoj, kad nesuteikia garantijos techninei pusei, kuri ten parduodant privaloma bent 3mėn.

As asmeniskai dirbu su RHD, bet yra pazystamu kurie dirba, ir ± zinau ta situacija Šypsena

Aš irgi turiu daug pažįstamų, kurie užsiima tuo ir sėdi ten prie arabų aikštelių ir šrotų, tai nelabai ką turiu kalbėt apie tokius varytojus mašinų.

Tai ar verta pergyvent jeiks del triju men garantijos, kai viskas ten taip skaidru ir sazininga Mirkt yra ten tu istoriju su atsuktom rifldom ir dauzimais pilna, garantija ir pas jus buvo ne vienas atvejis, tik po to uzglaisto ir tiek Mirkt

Kur kas užglaistė? viskas kas pažadėta ir pasakyta buvo padaryta, taip kad prašau nereik man čia Labas

Tai tu tik vienas LT is autohausu imi Vau!

Beje Algirdekai, kaip tie saziningieji prancuzai reaguoja i tai, kad jus is ju pirktom auto suiat ridas? Mirkt

Turejau omeny, kad ar per visa laika nesat patys uzskride ant atsuktos ridos ar paslepto defekto is fr autohauso imtoj auto? Mirkt