nipasitikekit perekupais

Aš ir ne su viena nauja mašina esu važinėjęs, seniau tėvukai mano tik naujas pirkdavo, dabar sakė daugiau niekada nepirks naujos Šypsena

Nes tipo naujesne su mazesne rida yra s… Juokiasi o senas ismestas lauzas yra ok Juokiasi

perekupo logika, pardavienja sena lauza pilna defektu, o gydo kad labai gera masina, tokiu retai pasitaiko… ir t.t

Viskas su nauja yra gerai, bet pas mus žmonės neįperka Mirkt aš gi matau rinka, kai siūlai mašiną su maža rida, bet brangiau gauni Špyga niekam nereikia. patykėk išbadytas reikalas. lygiai taip pat aš bučiau už savo BMW sumokėjęs FR ant kokiu 4000e brangiau, jei rida apie 1000 būtų… tai kai pagalvoji jei kas ir suges už 4k eurų pasikeisiu puse mašinos Mirkt

rafinuotas, tik uzuojauta galiu pareiksti, pats bandziau ten kazka pirkti… ridos klastoamos lygiai taip pat kaip ir lietuvoje

Nes tipo kaip gi perekupas sakys, kad nauja geriau nei deveta…todel geriausios auto, tai devetos ir geriausia jei is prancuzu Juokiasi

Dommas, aišku geriau nauja, bet tik neperfista. Aš mielu noru vien beveik naujas vežčiau, bet niekas čia to nesupranta.

Suprantu cia jo verslas, bet kiek galima, cia visus gydit, kad senas lauzas yra ok

Tu mane nušauk, kankink, bet neįrodysi, kad perfistas amerikosas yra geriau.

Ateik apžiūrėk ir pasakyk kas pvz mano BMW blogai, nors rida 236k km? kas blogai tai mašinai?

O tai vairuotojui, kuris turi parvežti, sunku surašyti - automobilis turi būti toks ir toks, patikrink, ar bent variklis yra? Cha cha Ar irgi mokama kuo pigiau? Čia man panašu į “durną ir bažnyčioja lupa”.

Algirdekas, gal tu patylek si kart…

Gal ne? Šypsena aš negaliu savo nuomonės turėt? Aš bent jau nei pasakau, tai laikausi savo nuomonės ir savo pasakyto žodžio, katuk Mirkt

Tu man ir neirodysi kad auto su 200k yra ok, man jau 100k yra labai daug Cha cha

Na bent bukim saziningi, truputi padauzta auto ir kokybiskai sutvarkyta su rida iki 50tkm yra tikrai geresnis variantas, nei sveika auto nubegusi virs 200tkm. As neturejau su auto iki 100tkm jokiu bedu, nuo 100 iki 200 prasideda daugiau remontu, o paskui jau loterija kaip kas tarnauja.

klaptons, tu man geriau pasakyk kaip tuos 500 eur vertes defektus pataisysit uz 50-100 eur Juokiasi gazo sklende su adaptacija,ir vakumo pompa) galinis tiltas po jusu remonto laikys max 10000 km, smagratis irgi max 30-40 tkm vaziuos apskritai xc nuo 2006 po 200 tkm geriau net neziuret, pilnos bugu sistemos

tai jei toks bugovas volvo, nafik juos tik težiūri? Apakęs

nebugovas tik Euro3 ir iki 2006 metu

Naujesnė su mažesne rida ir NEDIDELIU daužimu, žinoma, geriau. Bet kiek tų nedidelių būna? Taipogi, Alg., kodėl manai, kad tos iš FR ir DE nedaužtos buvusios? Ten gali būti ir didelė rida ir įvykių turėjusi. Ir tikėtis, kad 200 KKM nubėgo nieko neturėjus - švelniai tariant, naivu, manau.

Auri, kai perkam ten, duoda garantijas kilometražui ir autoįvykiam. patikek jei išlįstų kitaip cyptų prancūzai… Šypsena Viskas patikrinta duomenų bazėse ir pan visose ŠypsenaVincai, aš tau nesakiau, kad 50-100… bet galiu pasiklausinėt labai greit kainų ir parašyt tau savo sąmatą Mirkt