nipasitikekit perekupais

Iš autohauso - tikrai ne. kadaise(pries kokius 5-7 metus) kai dar bendravom su arabais buvom papuolę ant reimportinės mašinos iš DE su atsuktais KM. Bet ten patys kalti ir daugiau nekartojam tokių dalykų. Aš dar kart pasikartosiu, mano darbo tikslas yra ne šiandien uždirbt parduot ir įkišt gaidį, o stengtis, kad klientas būtų patenkintas, sekančią mašiną vėl pirktų pas mane ir dar broliam pusbroliam ir anytom rekomenduotų ŠypsenaČia aš pagal užsakymus dalyvių jau galėjau prikišt šh visiem, kas iš to būtų?Seniai nušvilptas ir užbananitas bučiau Šypsena Aš ilgiau paieškau parvežu gerą mašiną, uždirbam mažiau, bet geru žodžiu atsiliepia apie mane.

^ Cha cha

^ Cha cha Paplepėkim Apkabinimas

Labdaros organizacija Cha cha

tai jau tikrai ir ne kitaip

Bet tai žiūriu kai kurių čia mūsų supratimas apie darbą, klientus ir marketingą nekoks…

Algirdekas kalba apie du skirtingus pasaulius, viena - su bangos dalyviais, kita - su eiliniais turgaus pirkėjais Cha cha

Tu man siūlai gal pardavinėt lavonus ir paskui keist numerius? 30 mašinų slėpt? ofisą kilnot į kitas vietas? pavadinimus įmonės keist? Šypsena

Tai cia tipo vos ne visi Lietuvos perekupai keicia numerius, kilnoja ofisus? Juokiasi

Aš ir sakiau visiem kolegom, kad su LT vėjo malūnais bus sunku kariaut…

kokie vejo malunai? , kad su tavo masina net is turgaus baisu isvaziuot nes gazas gali dingti …

bandei? Šypsena

Esi labai šaunus, nes gali uosle ir žvilgsniu ieškot defektų ir sąmatas sudarinėt…

tai ble Juokiasi jei ten kapeikos kainuoja tai ko nesutvarkai ? Apkabinimas aisku yra vienas pigus budas tai sutvarkyti kad klienta abgautum, bet patylesiu

Kai nuvažiuosim į sosteną ir ten mechanikas man pasakys defektus, o ne tu - tada galėsiu mąstyt apie remontus. O jei burtininkais ir raganom pasitikėčiau - seniai pražilęs bučiau.

Prisiklausė Algirdekas bangoje vinco sapalionių apie volvo bumą kaip kokių tajotų, parsivežė nelikvidą ir vargsta dabar pardavinėdamas Cha cha

Šiaip tokių modelių kaip pvz XC60 nespėjam gaut tiek FR, kiek čia prašo mūsų Šypsena

aš kaip suprantu, čia tau su XC90 nesiseka, o ne su XC60

Ne taip formuluoji - nespejat xc60 tiek gaut uz kaina tinkama lietuviui Šypsena nes ju nemazai buna pardavime, tik kainas laiko vakarietiskas

nu jo, nors dar dvi naujesnės yra XC90, tai jomis labai domisi Šypsena Šita viena kažkokia užkeikta ŠypsenaDommas, taip Šypsena