Nightwish

broken turiu ir ta albuma from wishes to eternity. yra ten ir ne live gabalu pora. siaip kolekcionieriui arba fanui skirtas leidimas, bet vistiek idomu

O kokios dainos dar yra panasios i sleeping sun?

visos unreal…ApakęsTaipGeraiman labai patinka…viena is megstamiausiu mano grupiu…

nu taigi ;] atkapstom sena tema ir dar karta naujai prisimenam sena gera grupe.

asmeniskai ash apie Nightwish’us suzinojau tik pries pora sawaiteliu, kai vienas geras zmogis atsiunte paklausymui. vakar atsisiunciau daugiau gabalu ir labiausiai likau suzaweta Walking in the air.

10th Man Down man graziausia Gerai

ko niekas nepamini she is my sin, over the hills and far away, man asmeniskai labai patinka deep silent complete - mazai dainavimo, daug geros muzikos…

Shape net negidejau tokios grupes…Nekaltas

Nu ziuriu,cia daug kas nezino normalesnes muzikos,visokius Musk per shooda klauso,a poto patys juokiasi is ju.
O kam patinka Nightwish,patarciau paklausyti In Extremo,Blackmores Night,Symphony,Lacuna Coil,En-Garde,Secret Sphere,Arena,Loreena McKennit.Stiliai skirtingi,bet bent puse patiks.

hmzz in extremo tai patartina klausyti tiems kam ramsteinai patinkaŠypsena
blackmores night tiem kam prie sirdies airiskas folkas…
tikrai stiliai skirtingi.
o tau jei patinka blackmorai tai open folk susiraskŠypsena siaip man ne visai tokia muzika prie sirdies bet gerai atpalaiduojaŠypsena

nigtwish patinka , gera grupe.
Grazhiausia muzika pas juos - moondance
o man daina geriausia The Pharaoh Sails To Orion

kaip tik dabar siunciuosi rekomenduotu atlikeju dainasŠypsena

Jo man patinka blakmorai,gaila ,kad jis tik vienas,o kur tu antra randi?O gal daugiau.Man patinka Blackmoras Richijus i klausau Deep Purple,Rainbow,tik iki folko jie niekaip netraukia.Cha cha
O In Extremo nelabai panasus i Ramstus,butent del to man Ramsteinai nepatinka-muzika be fantazijos.Mirkt

tai geriau jau rammstein ir klausytis Angelas

Jei ka domina, galiu Vilniuje pasiulyti pilna Nightwish diskografija mp3 formatu ir viena video live’a. Taip pat didziaja klipu dali.

Kaip man - is pradziu patiko, bet dabar kiek per saldi. Nors tiem, ka sneklauso sunkiosios muzikos, gal cia ir butu atradimas.

[quote]Man patinka Blackmoras Richijus i klausau Deep Purple,Rainbow,tik iki folko jie niekaip netraukia
[/quote]

Deep Purple aisku netraukia, uztat visi Blackmore’s Kingdom ir t.t. - beveik grynas folkas.

klausau…turiu 2 cd…

Taip tiksliai pasakyta

Deep Purple aisku netraukia, uztat visi Blackmore’s Kingdom ir t.t. - beveik grynas folkas.

[/quote]

A kas tas yr ? Nu jus duodat,pizzzzdauskas,gal pirma minimum info susirinkitJuokiasiCia mes ne apie Amberlifus kalbam,o apie rimtesnes grupes, anuka i kaustykla,pasaguCha cha

hmzzz dviratis gal tu ir geras:/ bet muzikos srityje truputi su tavim nesutinku. tik si kart nesigincysiu nes blevyzgose savaite intensyvia turejau tai be izeidinejimu nebemoku…

A parasyk kur nesutinki,as diedas paprastas,tai gali drasiai kaip moki

Zinom zinom, Man labiausiai patinka daina "Wishmaster" Man rodos kad turiu visas ju dainas, reiks pasitikslint=]]]