Nightwish

tikrai paklausau ju karts nuo kartoŠypsena

man patinka irgi nightwish kartais paklausau…faina grupe

HEBRA!!!Taigi cia fantasiska grupe!!! Dabar ziuriu klipa She Is My Sin. VEZA!!! Dieviskas balsas + kietas ritmas = TASCHILOVO!!! Klpias mano kompe sukasi kiaura diena. Vienas. Tarja - Dievaite. Nightwish - RULEZ! Gaila tik kad Bomboje tik 2 CD ju yra Liūdnas Piktas Gal kas zino, kur gali nusipirkti ju CD ar DVD?

netas pilnas nightwishu. paieskot tereikia.

man wisai idomi ta grupe…LaimingasLiežuvis

end of all hope… super gabalas…

Nieko grupele su idomiu ala "operiniu" vokalu, kuris dera prie muzikos…

Turiu visus ju albumus… Cha cha Tikrai Gerai

Broken, is kur gavai tuos diskus? Gal mp3 turi?

Mp3 Taip Parsisunchiau ish kazaa… Susiradau net’e visa ju diskografija… Ir kazaa ieshkojau po viena daina… Cha cha nu tik neradau albumo From Wishes To Eternity [2001] bet ten live koncertas… O shiaip ne tiek ten daug tu ir dainu… 48 pas mane…

Man atrodo, kad cia gotika+opera Laimingas. Tikrai ispudis po dainu: sleeping sun ir bless the child geras Gerai

Taip pat minetu dainu klipai visai nieko Gerai. Va ypac po klipo bless the child, atrodo, kad gotikos ten tikrai yra…!!!

Man tai atrodo, kad power metal Laimingas Klausyk lead gitaros… Cha cha

Na grupe tikrai ispudinga…Siaip parsisiunciau visas dainuskas kokias tik ten beradau.Visos patiko.Tad negaleciau isskirti kokios nors vienos.Besidomintiems tokia panasia muzika dar patarciau paklausyti MortIIs dainu.Kazkas panasaus.

ApakęsApakęsApakęsApakęsApakęs

Mortiis?
Panašu į Nightwish?
Apakęs

Girdejau tik ~3 dainas,bet man visai patiko.

Nesvarbu…Cha cha. Svarbu, kad grazu Angelas

nu ash tik ,phantom of the opera" girdejes.

GeraidainaMirkt

turiu visus albumus. jie rulina. ir ju soliniai projektai rulina. siemet kiek zinau turi iseit dar vienas albumas. tik sklando gandai kad jau ne tarja bus vokaliste. Liūdnas
10th man down labai jega gabalas siaip. ir daug kitu. parsisiuskit daugiau, ten po viena kad turit tai nieko doro