Nightwish

Nightwish

edvinas_m rašė:

O jūs nenorit asmeniškai susirašinėti?

o tau ka…gaila…visvien visi Nightwishus pamirso…

Nu jei irasei tu, tada as taves asmeniskai nepazistu, bet neasmeniskai zinau tada kas tu esi Šypsena)
Gal dar kada ir susitiksim Audejuj Šypsena

velniop ta Audeja…susitiksim kur nors romantiskesnej vietoj…Šypsena

ar tik ash taves asmenishkai nepazhistu??? hihi

negalecew be nightwish`u gyvent Gerai

nebloga grupe. bet girdejau, kad Tarja ruosiasi grupe palikt…o be jos ten nieko nebus. nerealus balsas. geriausi gabalai mano manymuj yra Swanheart, Walking in the air, Dead boy’s poem.

Nightwish nebloga grupe, paklausau kartais, nors labiau megstu zymiai stipresne.

o blyn kajp nustebau isvydusi tokia tema cia.
vakar grizau is visa savaitgali besitesusio #nightwish (irc) meeto.
buvo nerealu.
linkejimai visom ten sutiktom meilem Mirkt

niu ar dar gywi?

uch ! jei viskas ok, turiu shansa Nightwish ishgirsti gyvai. turetu but cool !

labai gera grupe man ypac patinka Dead Boy’s Poem Šypsena ir visos kitos geros Šypsena

Pirmą kartą išgirdau prieš kokius 3 metus. Užkabino, nes panaši muzika mane veža, o čia dar vokalas koks! Daugiausiai klausydavau “Century Child” albumą. Nightwishai buvo vien iš mano mėgstamų grupių. Bet kai pamačiau koncerto įrašą “The End of an Era” tai… Vau! likau visiškai sužavėta ir dabar galėčiau teigti, kad tai vieni iš mėgstamiausių GeraiMyliu

Nemo ? zjb ;]]

Aš arba neatsimenu, arba nežinau, o su kuom jie dbr dainuoja/groja, jau yra kita vokalistė/vokalistas?Nekaltas

Visai nieko tos jų dainos Gerai

http://www.ferrum.lt/f/news/2605

nagi nagi Nekaltas

nu nlb klausau bet patinka daina planet hellLaimingas

grupe tikrai neeiline…Gerai

labai patinka ju dainos…aplamai tokios nuotaikos muzika mano ausiai visada buvo maloni…Taip

ypac patinka "Dead boy’s poem" "Feel for you" ir "Angels fall first" kai esi depresijoj ir klausai tokiu dainu tai isvis super Taip

ir tas balsas bent jau man tai toks net hipnotizuojantis…Girtas dazniausiai Nightwish klausau naktim…Nekaltas

patinka man si grupe… geras muzonas Taip